пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

KOMAP

Archangel

Коментари: 789
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 961: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: KOMAP на 24/01/2019 - 00:14ч.

E това е темата която ти трябва

Офлайн

bliznaka_pld

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

0

# 962: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: bliznaka_pld на 02/02/2019 - 07:37ч.

Здравейте, преди около 2 години си купих играта и играх известно време. Сега искам отново да я играя но дисковете не са при мен. Успях да възстановя акаунта си в blizzard, но не знам от къде да сваля играта?

Коментарът беше редактиран от bliznaka_pld на 02/02/2019 - 07:37ч.

loafer

Minion of
Destruction

Коментари: 511
battle tag battle tag

+2

# 963: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: loafer на 02/02/2019 - 15:35ч.

Изтегляш и инсталираш лаунчъра (Battle.nеt Desktop App), логваш се с акаунта който имаш, от таба Diablo 3 има бутон инсталирай. Цъкаш, избираш в коя папка да се инсталира и си готов.

Reaper_1

Zombie

Коментари: 45
battle tag battle tag

0

# 964: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Reaper_1 на 05/02/2019 - 19:04ч.

Здравейте може ли да ми кажете след сезона дали героят остава

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5050
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 965: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: forge на 05/02/2019 - 19:06ч.

Да, отива на несезон.

Reaper_1

Zombie

Коментари: 45
battle tag battle tag

0

# 966: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Reaper_1 на 10/02/2019 - 16:30ч.

здравейте може ли някои да ми даде клипче на бг за кубът как точно се ползва

Stillborn

Claw Viper

Коментари: 212
battle tag battle tag

0

# 967: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Stillborn на 10/02/2019 - 17:39ч.

Reaper_1 написа на 10/02/2019-16:30ч.:
Да би било доста полезно, тъй като бях спрял да я играя преди да се появи кубът.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4599
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

+2

# 968: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Benifios на 11/02/2019 - 08:58ч.

Ще седна и ще направя едно кратко клипче ако имам време днес :)

Killop

Fallen

Коментари: 8
Diablo Клан:
<Syndicate>
battle tag battle tag

0

# 969: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Killop на 16/02/2019 - 10:15ч.

Другарчета, в тройката съм на ниво лайк и имам няколко вероятно тъпи въпроса.
1. Не ми е ясно как да я пусна да играя в сървър на пс4. Някой дали може да ми обясни? За момента цъкаме сингъл, а ние се иска да се "намачкаме" с други играчи
2. Гледам някакъв сезон с едни зелени листенца, ама не ми дава да влезна. Изпуснал съм срока за влизане ли?
3. Във версията за комп /която била само онлайн/ срещаш ли други играчи из нивата с които да се биеш? Бием се от няколко дни, а не сме срещали други играчи. Но ми излиза някакъв чат в дясно където някакви хора си пишат, което ме навежда на мисълта, че има и други, но защо ли не ги виждаме по нивата?!

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 1894
battle tag battle tag

0

# 970: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: tERROR85 на 16/02/2019 - 11:19ч.

Reaper_1 написа на 10/02/2019-16:30ч.:

Ето за куба:
Първата рецепта за извличане на легендарна сила от предмет. Слагаме предмет с легендарна сила пълним с необходимите материали. В случая материалите са от баунтита. След трансформацията предмета се губи а ледендарната сила се отключва отдолу(в максималните си проценти) и можем да си я изберем като пасив за съответния клас предмети(оръжия, брони и бижута).
PIEl1Tb.jpg

Рецепта 2 Дава нови статове на легендарен предмет. Всички статове на предмета включително дали е Древен или не се ресеткат на нови. Материалите пак са от баунтита.
JF5PeSK.jpg

Рецепта 3 прави рядък предмет на легендарен има шанс също да се получи Древен легендарния предмет.
P7eWYN2.jpg

Рецепта 4 прави от една част на сет в друга част на същия сет. Новата част не може да стане древна.
AOyYBmZ.jpg

Рецепта 5 премахва изискването за ниво на сет предмет. Нужен е вдигнат на 25++ ниво на легендарния камък Ease. В резултат от трансформацията камъка се губи. А предмета може да се носи от 1 ниво герои.
FXcw6CJ.jpg

Рецепта 6 прави от един цвят камъни в друг зависимост от есенцията която ползваме. Есенциите се купуват от вендор в град 2. В случая камъните ще станат от Оранжеви на Бели. Мисля че няма значение колко големи трябва да са камъните които ще ползвате.
CsyNiAi.jpg
XLm4tSw.jpg

Следващите 3 никога не съм ги ползвал предполагам че сменят един вид материал на друг в зависимост какъв предмет ще сложите. И в двата случая трябва да се получат Rare материали.
TBfDjxq.jpg
MY5CzCt.jpg

Последната рецепта е за набиване на легендарен камък в Древен предмет. Изискванията са предмета да е древен а легендарните камъните да са вдигнати над съответното ниво: Оръжия 30, Бижута 40 и Брони 50. Горно ниво няма. Всяко ниво на камъка дава по 5 точки от съответния стат който искаме да набием а той зависи от цветът на камъка: Оранжеви - интелект, Червени - стент, Зелени - декстирити за другите цветове не съм сигурен предполагам лилави - виталити и бели - резисти. При трансформацията се губи легендарния камък и съоветния брой цветни камъни а в предмета се появява нова статистика която сме набили. В случая трябва да даде 77х5 -> 385 Интелект в панталоните.
i3BIg9A.jpg

При това трансформиране ще се отвори портал към гоблинското ниво или кравешкото ниво ако ползваме брадвата.
5Twn6gH.jpg
sSeE3Oz.jpg

Killop написа на 16/02/2019:
Другарчета, в тройката съм на ниво лайк и имам няколко вероятно тъпи въпроса.

Отговарям ти относно играта и как е на PC защото ПС4 нямам трябва да е горе долу същото.
3. Виждаш играчите само с които си в група. Другите онлайн са само в чата. Можеш да си търсиш група онлайн от менюто Game Setings което се намира точно под START GAME бутона. Можеш да си избереш на кой мод и за каква група търсиш хора(обикновенно се играе на Adventure).
83HI8lo.jpg

2. За сезона ти трябва сезонен герой. Тоест като си правиш герой трябва да сложиш отметката на Seasonal Hero най-долу. Можеш също да дадеш Rebirth на вече съществуващ не сезонен герой което ще ти ресетне(целия прогрес на героя) и ще го направи на сезонен(1-во ново без предмети парагони...). Предметите които е имал ще дойдат после с писмо на не сезона.
hAiJKFi.jpg
MpntM5Y.jpg

1. Предполагам че трябва да се логнеш с акаунта си в Батълнет за да можеш да играеш мрежово на конзолата. Ама щом в чата ти има и други предполагам че си го направил и само трябва да си избереш публична игра от настройките в точка 3.

За да играеш Adenture трябва да си минал кампанията поне веднъж с някой герой. За да правиш/търсиш публични игри на трудност Т13 ти трябва да имаш минато 60 ниво соло голям рифт на съответния герой.
Дано да съм бил полезен.

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 16/02/2019 - 12:38ч.

Подобни теми

bullet Отговор на Blizzard за www.d3bg.com - От nzhul на: 01/03/2012 - 17:23ч.
bullet С право на отговор на своя глава. - От voivodata на: 25/10/2012 - 08:52ч.
bullet Въпрос за търговия между играчите - От selix на: 26/03/2012 - 20:17ч.
bullet Въпрос към докосналите се до БЕТА тест - От NightCrawler на: 17/04/2012 - 20:28ч.
bullet въпрос за фпс-а - От jayy на: 19/04/2012 - 20:40ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 26 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge

Рожденици днес: Tilkov (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93443 | Теми: 6147 | Потребители: 6278 | Най-новият ни потребител е: jovani

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: