пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
76 77
78
79 80
...
83
forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 4807
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 771: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: forge на 03/04/2018 - 02:16ч.

qbadabaduuu написа на 03/04/2018:
няма ли да пускат Д4
Не се очертава такова. Лично аз не вярвам, че някога ще има.

Доста хора играят Path of Exile и за голяма част е доста по-добра от д3. Мен не ме грабва, но ъпдейтват играта доста по-често и пускат доста по-големи пачове. Хареса ми, че преди 2 дни за първи април пуснаха специален battle royal мод, където 100-ина играча се бият за последния оцелял. Може и още да е активен. Близард не са правили никога подобни евенти за диабло. Единствено са ни пускали по 2 гоблина и xp buff, което никого не го вълнува.

niko_79

Zombie

Коментари: 32
battle tag battle tag

0

# 772: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: niko_79 на 17/04/2018 - 15:36ч.

Здравейте."Manald Heal" пръстена сработва ли с "Archon" на "Lightning"? И "The Furnace" има ли влияние върху демеджа срещу "Рифт босовете" или само срещу обикновенните елити?

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 4807
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 773: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: forge на 17/04/2018 - 15:48ч.

niko_79 написа на 17/04/2018:
"Manald Heal" пръстена сработва ли с "Archon" на "Lightning"?
Да
niko_79 написа на 17/04/2018:
"The Furnace" има ли влияние върху демеджа срещу "Рифт босовете" или само срещу обикновенните елити?
Да

Trepanation

Wraith

Коментари: 86
battle tag battle tag

0

# 774: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Trepanation на 28/04/2018 - 07:30ч.

Здравейте, някой може ли да ми погледне профила и по-точно не-сезонния некроманс? Реших да поиграя малко с него, че го бях занемарил, но нещо не ми се получават нещата. В смисъл не прави никакъв демидж. Вчера на 90 (!!!) с двама суп и един доктор не мога да сваля елитката! Много малко демидж и вкарвам. Нещо по билда ли не е в ред, механиката ли нещо я правя грешно, не знам, но не е както трябва. Некрота с много по-малко дпс правят чудеса, а аз само ги гъделичкам.

loafer

Death Mauler

Коментари: 436
battle tag battle tag

0

# 775: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: loafer на 28/04/2018 - 11:34ч.

Ще се опитам да дам няколко насоки, въпреки, че аз никога не съм играл с некрото в тази роля. :D
Ще напиша нещата за които се сещам, че ти липсват или може да се допусне грешка при игра в две групи.

Неща които ти липсват и съответно заради тях правиш по-малко щети.
1. Вместо скила Decrepify сложи Grim Scythe с руна "Cursed Scythe", ще прилагаш всички базови проклятия и същото така от легендарния бонус на оръжието прилагането ще бъде с 100% шанс.
Тук от приложеното проклятие Frailty ще илаш +15% щети (1,15 множител).

2. На амулета е добре да имаш елемент щети в случая +20% Cold.
От тук ще имаш +16% повече щети (1,16 множител).

3. Ако имаш attack speed 7 на почти всички възможни предмети, оръжие, пръстени, ръкавици, амулет и брейсъри (Lacuni Prowlers),
ще имаш 43% повече щети (1,43 множител).

4. Липсват ти по предметите +15 Skill dmg(Corps Lance Damage). Възможните предмети на които може да се сложи е шоудъри, броня и off-hand,
от тук ще имаш 45% повече щети (1,45 множител).

До тук общо щетите които може да имаш в повече са 2,76 пъти или 176% повече щети.

Неща(начин на изиграване) които може да предизвикат по-малко щети.
1. Много важно е, когато пуснеш умението Land of the Dead то да трае(замрази) пълните 10 секунди чудовища. Докато те са замразени получават 300% щети от пръстена Krysbin's Sentence. Ако преди да пуснеш умението чудовищата са били подложени многократно на някакъв "crowd control effect" примерно stun, blind, freeze или друго, на тях им се увеличават резистите и няма да им действа или ще бъде за много кратко Land of the Dead (замразяването). За това е много важно преди да пуснеш умението никой от партито да не прилага "crowd control effect" за 10-тина сек. (тук не съм сигурен за точното време).
От тук ако не действа пълния бонус на пръстена може да се загубят 100% щети (2 множител)
Едно допълнение, когато пускаш Land of the Dead е добре да не стоиш близо до стени (ъгли), защото се генерират по-малко corpse(трупове). Добре е да стоиш в по обширна зона.

2. Пръстена Convention of Elements. Пускането на умението Land of the Dead е добре да бъде така съобразено, че ротацията "Cold" на пръстена да съвпадне с последните 4 секунди от 10-сете секунди на замразяването (пускане две секуни след започването на физилъл ротациата на пъстена).
При неправилно пускане може да се загубят около 40% щети (1,4 множител).

Или общо загуба на щети може достигне до 7,7 пъти или 670%.

Разбира се гледаш, чудовищата винаги да са прокълнати, защото ако не са, ще губиш още 200% (3 пъти) щети от легендарния бонус на оръжието. Така вече се отива към фрапиращите 23 пъти (2200%) по-малко щети. o.O

Trepanation

Wraith

battle tag battle tag

0

# 776: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Trepanation на 28/04/2018 - 13:10ч.

Благодаря ти за подробните обяснения : ))

Trepanation

Wraith

battle tag battle tag

0

# 777: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Trepanation на 29/04/2018 - 14:04ч.

Не, явно не правя нещо както трябва. Смених амулета с 20 колд демидж и сложих и лакуните. Има и още да се сменя по сета, но и така би трябвало да правя нещо. Сега бях в добро парти на 115 и нищо. Хората спираха да бият боса, преди да пусна Land of the Dead, рифта беше поле (т.е. нямаше коридорчета и тем подобни) и 5-6 пъти нищо! Боса е прокълнат, няма стенички и павенца, хората не го бият и не, нищо. Още има какво да се желае по билда, но и така би трябвало да прави приличен демидж. Доста по-зле некрота правят чудеса и направо ми иде да го изтрия тоя пустиняк!!!

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4511
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 778: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Benifios на 29/04/2018 - 18:16ч.

Trepanation написа на 29/04/2018-14:04ч.:
Не, явно не правя нещо както трябва. Смених амулета с 20 колд демидж и сложих и лакуните. Има и още да се сменя по сета, но и така би трябвало да правя нещо. Сега бях в добро парти на 115 и нищо. Хората спираха да бият боса, преди да пусна Land of the Dead, рифта беше поле (т.е. нямаше коридорчета и тем подобни) и 5-6 пъти нищо! Боса е прокълнат, няма стенички и павенца, хората не го бият и не, нищо. Още има какво да се желае по билда, но и така би трябвало да прави приличен демидж. Доста по-зле некрота правят чудеса и направо ми иде да го изтрия тоя пустиняк!!!

1. Липсва ти AS - по-малко дмг.

2. Оръжието ти е с нисък бонус дмг, а също така няма есенция.

3. Critical Hit Chance за билда не ти трябва.

4. Ако в момента на прегледа на героя ти, който сега гледам е така, значи причината да не правиш поражения е това, че нямаш Bane of the stricken - което за един бос килър е задължително. Молтен камъка се ползва за соло.

Като цяло гиъра ти е леш, но все пак на 115 с 2 или 3 ротации трябва да го свалиш. Надявам се причината да е забравеният Bane of the stricken :)

Коментарът беше редактиран от Benifios на 29/04/2018 - 18:19ч.

Trepanation

Wraith

battle tag battle tag

0

# 779: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: Trepanation на 29/04/2018 - 19:59ч.

Да, горе-долу схванах, че ми трябва АС и работим в тази насока.
Бях го занемарил доста този некрос и реших малко да го съживя. Знам, че е труп ( :D ) : )) изхабих 25к жълти за бронята и оф-хенда. Доста изхабих за шоудъри, но нищо и вече нямам грам жълт скрап.
Какво ще рече за оръжието есенция?

Офлайн

loafer

Death Mauler

Коментари: 436
battle tag battle tag

+1

# 780: Въпрос - Отговор

Офлайн

Автор: loafer на 29/04/2018 - 21:44ч.

Оръжието което се използва в куба Reilena's Shadowhook увеличава щетите ти с 0,5% за всяка точка есенция която имаш.

За това е добре да има есенция на почти всички възможни места.
200 есенция базово
+40 от пасива Overwhelming Essence
+50 от парагон точки( първия таб долу)
+20 на оръжие
+20 на off-hand
общо 330

За това се използва и скила Simulacrum с руна "Reservoir" - увеличава ти есенцията 100% за 15 секунди. Демек, ще стане 660 макс.

Или в игра изчакваш да минат 2-3 сек от физилъл ротациата на пръстена Convention of Elements (когато анимацията сочи на 6 или 9 часа) се отдалечаваш на поне 50 ярда (на стандартна резолюция на монитора, боса да се пада почти в края на екрана), за да работи пълноценно този камък Zei's Stone of Vengeance. Първо пускаш Simulacrum след което Land of the Dead. Посочваш боса и използваш/задържаш скила Corpse Lance, в същото време и "помпаш" скила Devour(това е важно).

Видях, че само на 3 предмета имаш добавен допълнителен интелект добре е и на останалите да сложиш. Ще ти вдигне щетите с още 20-30%.

Още нещо важно, камъка Bane of the Stricken освен, че дава 25% повече щети срещу боса също така и при всеки удър по него увеличава щетите с 1-2% зависи кое ниво ти е камъка. Примерно ако камъка е ниво 110 то процента е 1,9% или ако имаш attack speed 2 то за една минута ще стакнеш камъка(тези 1,9%) около 120 пъти или това са още 228% повече щети, за две минути е 456% повече щети.
Обикновено някои играчи първо стакват камъка(демек налагат боса една-две мунити с Grim Scythe ) и тогава го свалят от едно пускане на Land of the Dead, това ако смятат, че могат от едни път. Другия вариант е първо да пуснеш веднъж Land of the Dead да му вземеш малко кръв на боса след което да стакваш Bane of the Stricken докато чакаш презреждането и с второто пускане на Land of the Dead да го убиеш. Разбира се трябва да се съобрази с времето което остава.

Ето нагледно как работи стакването на Bane of the Stricken, приблизително за 1 мин при attack speed 2.07 се стаква(наслагва) 121 пъти, 229,9% или 3,299 пъти увеличение. Това е само демонстрация как работи камъка - уменията и камъните не са подходящи за конкретен билд.

Коментарът беше редактиран от loafer на 29/04/2018 - 21:57ч.

1
...
76 77
78
79 80
...
83

Подобни теми

bullet Отговор на Blizzard за www.d3bg.com - От nzhul на: 01/03/2012 - 17:23ч.
bullet С право на отговор на своя глава. - От voivodata на: 25/10/2012 - 08:52ч.
bullet Въпрос за търговия между играчите - От selix на: 26/03/2012 - 20:17ч.
bullet Въпрос към докосналите се до БЕТА тест - От NightCrawler на: 17/04/2012 - 20:28ч.
bullet въпрос за фпс-а - От jayy на: 19/04/2012 - 20:40ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 34 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Timoteika, KletroniX

Най-активни днес: Neltharaku, forge, Alexander, Benifios, loafer, tERROR85, KOMAP

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 91938 | Теми: 6118 | Потребители: 6194 | Най-новият ни потребител е: Andrewwor

Blizzard Свят Blizzard Свят

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: