[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

gongalov

Fallen

Коментари: 4
battle tag battle tag

Как да вземем по-висок левъл grift key

+3

Офлайн

Автор: gongalov на 12/01/2015 - 02:03ч.

Здравейте всички,
искам да споделя един лесен и прост начин да вземете по-висок grift key.
За целта най-добре е да сте в парти от 4-ма. Най-напред 1 от играчите пуска trial key, другите трима отказват. Този, който е пуснал, влиза и се портва в града преди да дойде първата вълна монстери, след което си влиза обратно в телепорта и се връща. Другите трима играчи го следват и нататък си знаете, колкото повече, толкова повече. Като свърши триала друг играч от 4-мата прави същата процедура и така докато се изредите и 4-мата. Аз успях така да взема grift key 45 tier.
Това е, надявам се да съм бил полезен.

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

+2

# 1: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: Mlucklich на 12/01/2015 - 02:55ч.

Май щяха да го оправят това. Иначе за какво са ти шмекерии за 45 ключ след като може да се направи с нормално парти :)

Benifios

Adramelech

Коментари: 4652
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 2: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: Benifios на 12/01/2015 - 08:35ч.

Като цяло експлойти са забранени да се качват и обясняват във форума :) Масово се прави, щом и Габинатора си спря стрийма за да вади ключове :)
Също така внимавайте защото вече повечето играчи казаха, че имало в редит син пост, който ясно казва, че ще има банове ако се продължава до пача.
Колко е вярно за бановете ще разберем скоро :)Аз не можах да намеря син пост, но не го и правя вече.

Долу е примерна снимка какво може да излезне, не е моя, аз не можах да извадя толкова голям ключ.

3nCDUNM.jpg

Офлайн

olfilthy

+1

# 3: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/01/2015 - 10:15ч.

Е изкарал си го, ма като не можеш да го направиш за какво ти е? :) Аз лично и 1 опит не съм правил с това и няма да правя.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 12/01/2015 - 10:15ч.

SlabTiEfarma

Wraith

Коментари: 80
battle tag battle tag

0

# 4: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: SlabTiEfarma на 12/01/2015 - 10:26ч.

Габинатора направил по 70 ниво джемовете :teeth:

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1103
battle tag battle tag

+1

# 5: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: CerberuS на 12/01/2015 - 12:04ч.

То не е само габинатора.Отдавна мнозина играчи са с джемове над 60-то ниво.Което без този бъг е почти невъзможно-да ъпгрейдваш над 30 пъти джемове с 1 % шанс не е шега работа.
Другото над което близард трябва да помислят е подобряване на триал ключ системата.През последни дни се счупиха доста рекорди в ГР класациите ,като по този начин доказана на мултимилионната компания ,че системата триал кей не е съвсем това което трябва да е.Защо ли WD + cruss + 2 L dh не могат да направят повече от 48 ключ , а в играта да минават ГР50 с лекота.Дано не баннат играчите който фармят големи ключове.За мен това не е бъг ,а доказателство ,че могат да изчистят ниво -57 стига да им бъде дадена възможност.

Dimcho

+1

# 6: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: Dimcho на 12/01/2015 - 13:14ч.

Трудно ми е да си обясня как толкова голяма компания прави такива елементарни грешки в игра с подобен мащаб - оср@ха сезона с exploits, има куп bugs, които отдавна са известни, дори след здраво тестване на PTR, пак пускат (понякога) техни си недомислени идеи и то без да се съобразяват с общността (facepalm)

Колкото до ваденето на големи ключове - по-скоро е загуба на време. Ако все пак липсва dps за голям ключ, защото сървърите lag-ват (както винаги) - well ...

EarthFace

Ветеран

Коментари: 3842
battle tag battle tag

+2

# 7: Как да вземем по-висок левъл grift key

Офлайн

Автор: EarthFace на 12/01/2015 - 14:01ч.

14. Теми в които се обсъждат exploit-ти и всякакви нечестни методи за облагодетелстване в игри на Blizzard Entertainment са забранени!

Подобни теми

bullet Пауър левъл на монк в ЕУ - От d3kalo на: 05/12/2012 - 20:02ч.
bullet Малко помагане за левъл - От Benifios на: 20/07/2013 - 17:07ч.
bullet Trials 2.1.2 58 левъл ключ (updated) - От PUMEH на: 24/01/2015 - 12:53ч.
bullet Разменям HS key за ROS key - От mitakaa на: 19/12/2013 - 16:41ч.
bullet ТЪРСПЯ/КУПУВАМ Предмети с висок Magic Find % - От underweaver на: 01/06/2012 - 21:46ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 57 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: brooddron

Най-активни днес: ThePeanut, lordlosh, tERROR85, Kotrag, forge, vaskobgn, Alexander, Neltharaku

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95133 | Теми: 6208 | Потребители: 6005 | Най-новият ни потребител е: icntest