[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
vaskobgn

Rocky

Коментари: 7913
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Кой герой ви харесва най-малко и защо?

+2

Офлайн

Автор: vaskobgn на 04/12/2014 - 14:20ч.

Понеже имаме прекалено много теми , в които всеки си хвали това , което му харесва....било то определен билд , даден герой като цяло и някакви подобни неща та реших да пусна тази тема.Понеже съм автор на темата за момента ще се въздържа от коментар и малко по-късно ще се включа.

Та идеята ми е на кратко или пък на дълго и широко..както си прецените да напишете кой герой ви допада най-малко и защо...дали защото според вас не ги бие много, няма ефективни и интересни билдове, муден е и/или нещо друго...

Нека "хейта" започне сега! :P

Odalist

Nephalem

Коментари: 1001
Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

+5

# 1: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: Odalist на 04/12/2014 - 14:34ч.

Witch-doctor-squidoo.image_.jpg

Ей този "герой" не го харесвам най-много, защото е тотално извън концепцията ми за Диабло, готическа атмосфера и пр.

olfilthy

+1

# 2: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: olfilthy на 04/12/2014 - 14:38ч.

Е как кой, Барбито разбира се! Тоя Чардж сет :facepalm:

TruckPush97.jpeg

mayarivanova

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 3: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: mayarivanova на 04/12/2014 - 14:46ч.

Всички меле герои, понеже никога не съм играла по-продължително време с тях, имам само няколко опита колкото да ги лвлна. Та мозъка ми казва скачай отгоре им, а инстинкта ми вика бягай, и в крайна сметка всичко свършва с моята бърза смърт :s

np37opuah

Diabloman

Коментари: 832
battle tag battle tag

+2

# 4: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: np37opuah на 04/12/2014 - 14:49ч.

барба - просто не можа да ме впечатли и на д3. В д2 поне беше полезен и го използвах за да се набоквам :).

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+4

# 5: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: Benifios на 04/12/2014 - 14:52ч.

След като имам доволен опит и достатъчно игрово време с всеки клас, мога спокойно да заява, че са два класа, които не ми харесват.

1. DH-то - При Ванила беше супер бъфнато, но въпреки това след първият пач стана смрад голяма. Тогава се налагаше да играя с него заради тъпите гоблини и едни прословути вазЕ.
Не ме разбирайте погрешно. Това не ми пречи да го играя откакто е почнал сезон 1 - просто ме мързи да щракам по 10 копчета както са останалите класове. Слагам си сентри и си чакам или натисна макс 2 бутона, като даже може и да ги задържа - отпред баламите нека се бъхтят, аз си чакам :star:
Сега най-накрая ще може да има някакво действие.

2. Кръстоносеца - да мятам КОНЕ? Сериозно ли? - най-глезеният клас - понеже е нов, трябва ли да има по 20 оръжия за 20 различни билда, кой по-бъгав от другите? Ясно.. нов клас... ама... ае не се уливайте, а? (Реално най-разнообразният от страна на билдове)

Не ги мразя, а не харесвам самото отношение от страна на Близърд спрямо другите класове, а още повече по отношение на Монка - който има най-бъгавите магии, но без DMG wtf o.O

Коментарът беше редактиран от Benifios на 04/12/2014 - 14:56ч.

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5427
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+5

# 6: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: forge на 04/12/2014 - 14:55ч.

Wizard!
Много неизползваеми скилове и много pvp ориентирани такива. Слаб демидж и много кекав. Язък, че има повече щитове от crusader-а: ice armor, storm armor, energy armor и diamond skin и още колко щитове от руни на други умения.. като Deflection на Magic Weapon.

Ако искаш DPS абсолютно задължително трябва да се ползва familiar и magic weapon, а понякога и energy armor с руната за critical chance.

За Shock Pulse и Spectral Blade трябва да си до гъза на монстърите. Какъв range герой е тогава?

Ray of frost - ужасно тъп скил. Ако не му е Sleet Storm руната съвсем на нищо нямаше да прилича. По-добре да се ползва Disintegrate. За pvp може би ще става да се slow-ват противниците, но в pve не става за нищо!

Meteor - Fire skill, който има само две руни на fire, като едната е с огрооомен cooldown. Защо всички руни не са на Fire, както всички руни на Blizzard-а са на cold?

Това общо взето за уменията. Да не изброявам колко глупави руни има, като Death Blossom на Arcane Torrent, която стреля на посоки и ако са 2 чудовища около теб ще чакаш 5 минути да ги нацелиш и убиеш.

Dimcho

+1

# 7: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: Dimcho на 04/12/2014 - 14:56ч.

Практически не съм играл единствено с Wizzard, но не мога да кажа, че ми е противен. Всеки герой си има собствен чар и докато не се разцъка по-сериозно, трудно може да се каже: "тоя е баси тъпият герой". Разбира се, всеки си има предпочитания. Важното е да ти кеф.

Преди бях много скептичен към WD и DH, но поиграх с тях и ми харесаха (особено ефективността на ловеца в 2.1). Сега остава някой да ме зариби за Wizz и да ми припомни как стават нещата с Monk :)

mitakaa

Angel

Коментари: 668
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+2

# 8: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: mitakaa на 04/12/2014 - 15:13ч.

forge написа на 04/12/2014-14:55ч.:
Wizard!
Много неизползваеми скилове и много pvp ориентирани такива. Слаб демидж и много кекав. Язък, че има повече щитове от crusader-а: ice armor, storm armor, energy armor и diamond skin и още колко щитове от руни на други умения.. като Deflection на Magic Weapon.

Ако искаш DPS абсолютно задължително трябва да се ползва familiar и magic weapon, а понякога и energy armor с руната за critical chance.

За Shock Pulse и Spectral Blade трябва да си до гъза на монстърите. Какъв range герой е тогава?

Ray of frost - ужасно тъп скил. Ако не му е Sleet Storm руната съвсем на нищо нямаше да прилича. По-добре да се ползва Disintegrate. За pvp може би ще става да се slow-ват противниците, но в pve не става за нищо!

Meteor - Fire skill, който има само две руни на fire, като едната е с огрооомен cooldown. Защо всички руни не са на Fire, както всички руни на Blizzard-а са на cold?

Това общо взето за уменията. Да не изброявам колко глупави руни има, като Death Blossom на Arcane Torrent, която стреля на посоки и ако са 2 чудовища около теб ще чакаш 5 минути да ги нацелиш и убиеш.

+1

+ това този клас нагоре ми е доста муден и бавен , имах времето да го разцъкам на ПТР-а с бъфа до преди няколко дни и много зле представяне ... пробвах няколко билда и на Т6 се справяше много зле , да не говорим за Грифт... в сравнение с него монка , който се спряга за нямащ дмж и т.н. е доста пред него ... просто ме отказа от играта с този клас за доста дълго време .. освен ако не претърпи някакви сериозни промени по скиллс ..

palavnicite

+4

# 9: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: palavnicite на 04/12/2014 - 15:35ч.

Надявам се от видеото да стане ясно кой е въпросният клас :)

MrPresident

Night King

Коментари: 1327
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 10: Кой герой ви харесва най-малко и защо?

Офлайн

Автор: MrPresident на 04/12/2014 - 15:44ч.

Мога да ги подреда всичките, като първия най не харесвам, а последните най-харесвам
1. Crusander
2. Monk
3. Barb
4. Witch Doctor
5. Wizz/DH

1
2

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 32 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: overcrash, vaskobgn, LionDance, tERROR85

Рожденици днес: ma3xplayer (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95705 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja