[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3 4 5 6 7
...
29

Онлайн

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5358
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Всичко за втория експанжън/D4

+9

Офлайн

Автор: forge на 12/09/2014 - 17:27ч.

Предлагам да започнем една дискусия, където да обсъждаме всичко около втория експанжън на играта. Кога ще бъде обявен, какъв ще бъде новия герой, кой ще бъде новия Act и т.н. Който е запознат с историята, чел е книгите, мисля, че може да даде най-точни предсказания и разсъждения по въпроса.

Преди време бях писал една тема за Xiansai - Островът Шиансай – Домът на Магьосниците. Дали ще отидем там? Или пък на островите Skovos, които дори видяхме на Wallpaper преди да излезе играта?
gazMFRb.jpg

А какъв ще е новият герой - Necromancer, който редовно срещаме и сега в играта, Shapeshifter - Druid, герой, който хвърля копия и ножки, като Амазонката, или някой друг?

Аз лично бих искал да видя Shapeshifter Druid, който в зависимост от формата си, работи с различен Main Stat.

Дали е възможно втория експанжън да бъде представен на BlizzCon през ноевмри? Малко раничко, предвид факта, че RoS излезе преди половин година, но не е изключено, нали? :D

Ето няколко теми, върху които може да се изкажете. :)

Да си припомним и тази графа, която специално за Diablo върви с една година назад.
8v0O5U7.jpg

Връзки:
- Blizzard проучват интереса за втори експанжън
- Mysterious Diablo III Concept Artwork

Темата беше редактирана от forge на 30/07/2016 - 18:24ч.

Офлайн

olfilthy

+3

# 1: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/09/2014 - 17:47ч.

Аз лично много бих се изкефил ако посетим Сковос. Понеже самата зона е живописна, а знаем, че Близард арта е ненадминат , имам чувството че това ще е едно от местата. :)

+ Това Тиеиел и онзи другия ( все му забравям името) постоянно за там говорят ( сполери някой?!).

Дали не е красиво а ? А? :D

concept-skovos-scheurer1.jpg

Относно героя аз също искам Друид, но няма да откажа и некрото. Само да не е пак хибрид някакъв или да ни залъжат като с Крусейдъра като казаха, че не е Паладин само за да звучи ново. :D
Цитат:
Дали е възможно втория експанжън да бъде представен на BlizzCon през ноевмри?

Разбира се че може. Слушах наскоро един подкаст, където доста размишляваха над тази тема и стигнаха до извода, че Близард обявяват излизането на експанжъните си от 8 до 12 месеца след последния. Тоест Ноември ще станат 7 месеца от излизането на РОС и ако решат, че е необходимо ще го обявят по-рано. Но не мисля, че ще го направят, защото първо трябва да видим втория експанжън за Старкрафт - Legacy of the Void. Така че мисля, че на това ще наблегнат този Близкон. :)

Книгите съм ги чел всичките, а след последната няма много в тази насока. Последното инфо реално е от крайния кът сийн( синематик) на играта, където става ясно, че всички ще ядат пердах от нас. :D Предполагам че от сега до следващия експанжън ще има още една книга и там ще стане ясно къде, кога, какво, защо. :)

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 12/09/2014 - 19:37ч.

Alexander

Nephalem

Коментари: 1270
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 2: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: Alexander на 12/09/2014 - 18:21ч.

Според мен е рано за експеижън нека си оправят играта .. Първо

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5358
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: forge на 12/09/2014 - 18:39ч.

Ми то нещата, които трябва да се оправят, няма да ги опряват без експанжън. :D Като да вкарат по-разчупен геймплей.

Closimir

Wraith

Коментари: 94
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+1

# 4: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: Closimir на 12/09/2014 - 18:56ч.

Да, и аз това щях да кажа. Най-много неща могат да се оправят точно с експанжън и с интерес чакам новия.
Съмнява ме да има друг мейджър пач от типа на 2.1 преди екпанжъна.
Колкото до новия герой, ще се радвам на нещо в стил асасин.

vachoi

Nephalem

Коментари: 1608
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 5: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: vachoi на 12/09/2014 - 22:41ч.

Колко да е рано, може би на близкон ще го обявят и другата година ще го видим.

Офлайн

CBrood

Nephalem

Коментари: 1044
battle tag battle tag

+1

# 6: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: CBrood на 12/09/2014 - 22:59ч.

На мен ми е по-интересно кой ще е главният лош. Като че ли на Империус му е крайно време. Но втори пореден паднал ангел не е много интересно, а и си отвориха вратичка за връщане на Диабло и братчетата му.

Коментарът беше редактиран от CBrood на 12/09/2014 - 23:00ч.

olfilthy

0

# 7: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: olfilthy на 13/09/2014 - 08:26ч.

Най-вероятно ще е Диабло, щом го "пуснахме" на Света няма кой друг да е. ;)

Draken

Minion of
Destruction

Коментари: 499
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 8: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: Draken на 13/09/2014 - 10:32ч.

Всъщност всички са пуснати :)

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7888
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 9: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: vaskobgn на 13/09/2014 - 13:47ч.

Много се надявам да обявят Експанжън на Blizzcon 2014.Другия вариант според мен е да го обявят към Март 2015.

При положение, че ROS излезе на 25 Март 2014 си мисля, че е напълно в реда на нещата и нормален срок като цяло да видим 2-ри Експанжън някъде около Август 2015 година. :)

Kaloyan

Greater Mummy

Коментари: 183
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 10: Всичко за втория експанжън/D4

Офлайн

Автор: Kaloyan на 14/09/2014 - 09:52ч.

И аз се надявам за нещо такова с нов акт, герой... Ама си мисля, че може би ще обявят PVP в някъв бъдещ пач, което всъщност е яко, стига да бъде направено "задоволително" като за начало и след това евентуално да се оправят нещата, а не както е сега, колкото да се каже, че има PVP (пясък в очите)... Таа след 2 месеца ще стане ясно какво готвят за Диабло, и какво за останалите.

1
2 3 4 5 6 7
...
29

Подобни теми

bullet ЧЕСТИТ ЕКСПАНЖЪН - От vaskobgn на: 21/08/2013 - 13:13ч.
bullet Pre-Download на Пач и експанжън файлове! - От olfilthy на: 18/01/2014 - 08:03ч.
bullet Blizzard проучват интереса за втори експанжън - От forge на: 27/04/2014 - 23:19ч.
bullet Goblins vs. Gnomes - новият експанжън - От forge на: 07/11/2014 - 22:15ч.
bullet Въпрос за новия експанжън - От prying на: 30/11/2014 - 10:38ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 40 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: forge, nzhul

Най-активни днес: forge, EarthFace, lordlosh, tERROR85, loafer, ThePeanut

Рожденици днес: holybg (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95360 | Теми: 6214 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho