пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3 4
NitrousX

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

0

Офлайн

Автор: NitrousX на 28/08/2014 - 13:23ч.

Привет на всички! Току що си купих играта заедно с експанжъна по случай новия пач, и се чудя с какъв герой да почна. Ровейки се предимно из bnet форумите изчетох една камара мнения, и останах с впечатлението че WD май бил най-силния клас засега (най-лесно солова Т6). Та някой от "старите кучета" тук може ли да ми даде някаква препоръка, кой в момента е най-добрият клас откъм демидж и сървайвъл? По-принцип ако искате можем и да ползваме тази тема за общи коментари относно сегашното състояние на класовете (в смисъл не се чувствайте задължени само да ми отговаряте на нуубщините), по-задълбочено от основната/общата тема за 2.1, където се коментират и новите рифтове, сезоните и т.н.

pgaidarov

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: pgaidarov на 28/08/2014 - 13:48ч.

WD според мен си остава най-силният клас. Общо взето всеки ще изрази мнение за класа, с който играе в момента и ще твърди, че е най-силния... и ще е прав! Всичко зависи от гиър и съответно билд за този гиър. Затова моята препоръка е да започнеш с този клас, който най-много ти допада. Аз започнах с барб, минах на wiz, а сега играя с WD. Всички са ми били забавни! Сигурен съм, че и останалите класове са и един ден ще им се накефя и на тях!

RE1988

Death Mauler

Коментари: 426
Diablo Клан:
<Tough Cookie>
battle tag battle tag

0

# 2: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: RE1988 на 28/08/2014 - 13:48ч.

Ами баланса на героите, е доста приличен според мен, но ако ще цъкаш сезоните на хардкор ти препоръчвам WD, защото според мен е малко по-лесно да се държиш жив и да правиш доста демидж без да си в мелето.
Ако ще си цъкаш софткор, с който и клас да почнеш, като му събереш предмети и му научиш скиловете няма да имаш ядове, според мен.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7841
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: vaskobgn на 28/08/2014 - 13:51ч.

Аз единствено мога да кажа, че който от сега говори за най-силен герой в новия пач приказва глупости и нищо не разбира от играта.Пача предлага доста промени по всички класове и няма как след 24-48 часа да има реална преценка кой герой евентуално е ОП.Да не говорим, че Пач 2.1 включва и сезоните, а там ще имаме още нови легендарни предмети. :)

olfilthy

+2

# 4: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: olfilthy на 28/08/2014 - 13:55ч.

Играта никога не е била по-балансирана. Само монка още е с 5% по-назад от другите герои, но и това ще се оправи. Играй с който герой ти допада. Прочети малко историята им ако искаш, погледай малко клипчета и виж кой ти допада най-много като стил на игра. :)

MrPresident

Night King

Коментари: 1292
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 5: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: MrPresident на 28/08/2014 - 14:39ч.

Най-голяма осезаема промяна май има в DH,
WD-то и преди мажеше, но нещо Wizzarda ми мре бая :D

Офлайн

draid

Zombie

Коментари: 44
battle tag battle tag

0

# 6: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: draid на 30/08/2014 - 12:17ч.

Монаха е бъфнат определено с с последният пач. Вече без особени трудности чистя Torment IV и V, а с повече усилия и нерви и Torment VI рифтове. Докато играех оригинала обаче с WD най-лесно и бързо стигнах 60 ниво, а сега той ми е единственият който още няма 70, та не мога да дам мнение. По начало с меле героите беше повече зор преди особено в мелетата.

Коментарът беше редактиран от draid на 30/08/2014 - 12:19ч.

Sturm

Fetish

Коментари: 100
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 7: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: Sturm на 30/08/2014 - 15:53ч.

От Пет Дока съм доста доволен, благодарение на няколко смени на гиъра и малко демидж на кучетата. Като надигам гемовете ще мога да дам и по-детайлно мнение как изглежда. Не съм доволен от живота на фетишите. Смисъл такъв струва ми се, а май не само и на мен, че умират прекалено бързо. 95 процента от гадовете имат АОЕ демидж и с една атака дори на средно ниво ГРИФТ ми измират гадинките. Не съм доволен и от броя на clickable обектите в ГРИФТовете. Харингътна е почти безполезен, защото просто няма какво да цъкнеш за да изкараш прословутия бонус. Или ако има обикновено е пред портала, пред бели мобове и общо взето се губи смисъла.

anakreon

Minion of
Destruction

Коментари: 522
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: anakreon на 30/08/2014 - 16:20ч.

Едно скромно мнение и от мен. Тъй като наистина монка е малко позабравен в момента аз на сезона почнах с монк :) лично съм доста доволен от него, но още е рано да кажа каквото и да било. Мисля да да го развивам на колд и да видим какво ще стане, а и освен това както Жоро каза, че е малко по-назад смятам, че ще му направят един доста приличен бъф.

Arkadietz

Zombie

Коментари: 32
battle tag battle tag

+1

# 9: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: Arkadietz на 01/09/2014 - 19:06ч.

Класацията е следната:
1. DH
2. Crusader
3. Wizard
4. WD
5. Monk / Barb

Carnivore

Tentacle Beast

Коментари: 258
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 10: 2.1 Най-силен/най-бъфнат клас

Офлайн

Автор: Carnivore на 01/09/2014 - 22:48ч.

Arkadietz написа на 01/09/2014-19:06ч.:
Класацията е следната:
1. DH
2. Crusader
3. Wizard
4. WD
5. Monk / Barb

За теб бате ... за теб ;) WD-то въобще не е там според мен :) а е 1 към 1 с DH-то

1
2 3 4

Подобни теми

bullet Най-силен рол - От Benifios на: 15/09/2014 - 14:31ч.
bullet Най-Добър Соло Клас ? - От reckk на: 23/02/2013 - 18:54ч.
bullet Най-неизползваните способности за всеки клас - От Zambezzi на: 22/09/2013 - 21:57ч.
bullet Продавам DH предмети Висок Клас + Skorn - От OutOfTouch на: 24/02/2013 - 20:41ч.
bullet С какъв клас ще започнете Сезон 12? - От forge на: 14/10/2017 - 20:26ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 17 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Trytylanka

Най-активни днес: forge

Рожденици днес: poison_rain (31), krumtzonkin (40), JoretoBG (35)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93527 | Теми: 6150 | Потребители: 6291 | Най-новият ни потребител е: EdwardMon

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: