[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
olfilthy

World First Paragon 1000!

+3

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/08/2014 - 19:24ч.

Честито да му е на момчето! Истинско постижение си е да стигнеш до 1000 сам. :)

ByeR6PD.jpg

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5324
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 1: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: forge на 12/08/2014 - 19:40ч.

Браво, но в новия пач ще се стига два пъти по бързо до 1000. Още преди да обявят експанжъна и парагон 2.0 играх за парагон левели и единствено това ме задържаше да играя, защото се надявах да съм с някакво предимство като пуснат експанжън или пач, но още с пре-експанжън пача като пуснаха бъгнатите cursed chest-ове и близо един месец с ХР бонуса - първо 50%, после 100% - близард тотално се изсра*а на прогреса на хората.

DarkEnergybg

Oblivion Knight

Коментари: 415
battle tag battle tag

+3

# 2: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: DarkEnergybg на 12/08/2014 - 19:43ч.

КАТО СА БОКЛИЦИ :/
430x310.jpg

Odalist

Nephalem

Коментари: 1001
Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

+2

# 3: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: Odalist на 12/08/2014 - 19:48ч.

Тоя не е ходил на море тая година!

olfilthy

+1

# 4: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/08/2014 - 19:50ч.

Помня Мишо и аз това правих и циклихме в тези крипти за да имаме някакво предимство, а те ни се изср*а на прогреса и работата. :(

Odalist

Nephalem

Коментари: 1001
Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

+1

# 5: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: Odalist на 12/08/2014 - 19:54ч.

Да. Някои хора преди експенжъна едвам бяха стигнали до 120+ парагон, а след него за 15-20 дни станаха 220+. Тогава се замислих колко смисъл е имало да имам 2-3 героя по парагон 100 преди експенжъна. С не много яко циклене за 15-20 дни след този пач, ще мога да кача поне 200 парагона (сега съм около 500). Не ми е фикс идея обаче...

RE1988

(^_____^)

Коментари: 432
Diablo Клан:
<Tough Cookie>
battle tag battle tag

+1

# 6: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: RE1988 на 13/08/2014 - 10:47ч.

малко се съмнявам да е циклил толкова сам, по скоро са 2-3ма на смени, ама както и да е 1000 си е постижение ;) gz

ако имаше achievement или някаква награда щях повече да играя за парагони, ама Близз нали винаги ги е било страх да откроят най-добрите от масата играчи и няма никааква файда се се напъваш повече от колкото ти е приятно :) а и лятото хич не ми се цъка нещо ...B)

Kotrag

RoSSonero

Коментари: 231
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 7: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: Kotrag на 13/08/2014 - 11:08ч.

Цитат:
Близз нали винаги ги е било страх да откроят най-добрите от масата играчи и няма никааква файда се се напъваш повече от колкото ти е приятно

Мисля ,че бъркаш тези с най-много свободно време и тези на който играта просто им се отдава , дори да си пара 2000+ това не те прави много добър играч. Иначе честито на човека ( аз лично не бих си го причинил дори да имах времето ) но евала за упорството и постоянството да стигне до тук и това са си качества за уважение.

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1104
battle tag battle tag

+3

# 8: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: CerberuS на 13/08/2014 - 12:03ч.

Е като нацъкаш парагон точките пак си достатъчна награда.Сам направи разликата между парагон 300 и 800 например.Отделно за да си "добър играч" трябва да имаш и добър компютър ,че с 5-10 фрейма какъвто и герой и парагон да изкараш си е жива мъка.От личен опит ти го казвам.
А как според теб могат да откроят масата играчи от най-добрите ? Дай някаква идея,че за в момента не се сещам ! Може би diabloprogress ?

Kotrag

RoSSonero

Коментари: 231
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+8

# 9: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: Kotrag на 13/08/2014 - 12:30ч.

Според мен в игра като Diablo 3 е далеч по-трудно да се преценят истинските качества на един играч( от колкото в едно MMO като WoW примерно където явно си личи на какво ниво си развиваш ли се или просто не ти се отдава , така като там се вижда ясно справяш ли се с задачите в групата и реално каква " работа " вършиш ). Не мисля ,че парагоните супер екипировката и класацията в Dprogress са фактор , по-скоро показват късмета който си имал и времето което си отделил. Другото може да се прецени в група най-добре или евентуално ако човек качи видео и се види ясно начина по-който играе и се справя с определени ситуации ( както и уменията който използва пасивни активни и разбира се най-вече начина и така наречения таиминг - кога, къде какво и как използва ). Като тук правя разлика между PvE и PvP така като в D3 не е балансирано добре и едва ли някога,ще бъде. Но това което основно исках да кажа с поста си по-горе е ,че наистина парагоните и супер дупер екипировката не те правят добър играч а просто човек с много късмет и свободно време.

RE1988

(^_____^)

Коментари: 432
Diablo Клан:
<Tough Cookie>
battle tag battle tag

+1

# 10: World First Paragon 1000!

Офлайн

Автор: RE1988 на 13/08/2014 - 15:29ч.

Не съм съгласен, че един човек Х с 1000 парагон с 10 героя 70 левел облечени почти на макс (т.е. близко до най-добрите дрехи във всеки слот броня и оръжия) е "просто човек с много късмет и свободно време".

"но евала за упорството и постоянството да стигне до тук и това са си качества за уважение" това не са ли качества на добрия играч ???

Както и да е :) може и да бъркам, но за мен добрият играч намира свободно време, за да играе иначе няма как да е добър играч, ако не играе даже не е играч :) Може и да има някой гениален роден добър играч, който сяда и започва да цъка все едно до сега само това е правил, но аз не познавам такива, а и да ги има едвали са много.
За мен добрия играч играе много, опитва всевъзможни неща, тактики, идеи, стратегии и събира резултатите и информацията в главата си и след това я анализира и я използва, за да стане по-добър в играта, да прави повече exp на час, да му падат повече злато и предмети на час, да е с повече damage и с по-добре облечени герои от останалите. Това за мен е добърия играч, а вие тука ми описвате някакъв тото милионер дето убива 100 гадинки и се облича с легендарни предмети XD

Както и да е, всеки ми има мнение по-въпроса. Аз просто исках да кажа, че поне едни achievement-и можеше да сложат, за да се състезават хората, както е в WoW. Там преди (не съм играл от около 3 години) като видиш някой с аchievement : It's Over Nine Thousand! знаеш, че не е случаен играч.
Мисля че бъдещия пач ще е крачка в правилната посока, иначе като няма как да се сравняват хората...
:/

1
2

Подобни теми

bullet World First Paragon Level 100 Hardcore Character - От Dex на: 14/10/2012 - 13:22ч.
bullet All 5 classes paragon 100 world first - От Dex на: 29/01/2013 - 15:49ч.
bullet World First Paragon 800 - От Dex на: 31/05/2014 - 01:40ч.
bullet Първият в света Paragon 1000 - От vaskobgn на: 19/09/2013 - 23:19ч.
bullet First Paragon 100 - Console. maybe fake - От vaskobgn на: 04/09/2013 - 00:47ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 53 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: KOMAP

Най-активни днес: lordlosh, forge, Benifios, tERROR85, Neltharaku, LionDance, ThePeanut, Necropolis

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95196 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho