[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3

Офлайн

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Коментари: 543
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Проблеми и бъгове в RoS

+2

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 28/03/2014 - 21:34ч.

Първо да се извиня ако темата е против правилата в сайта.
Второ..не съм репортнал никое от изброените по-долу проблемчета, понеже не съм на ясно дали филма не е само при мен. За това реших да ги споделя.
Преди да започна..да кажа, че никое от нещата по-долу не е някакъв вид exploit, от който да се възползват масово хората..а чисто и просто бъгове, който забелязах за 3 дни игра.
А и толкова позитивни теми има за RoS в сайта..реших да сложа и една негативна :):

Проблем 1:
Част 1

Част 2

Видеата сами говорят за себе си. 3 пати ми се случи..и 3 те на Act5 и 3те с Crusader. Предположението ми е, че причината да се случват е изпозването на Shield Bash. Както сте забелязали..когато пътя от героя до противника е чист Shield Bash-a го засилва към него. Ако не е чист..го изпълнява на място. Бъга се предизвика от нещо средно м/у двете..или поне така ми изглежда.

Проблем 2:

Нямам видео или снимка на него..но днес enchaтвах много. При което забелязах, че на 2 пъти ми се случи така, че два еднакви айтъми..легендарни с еднакви характеристики, като брой..и подобни по стойности...на единия мога да му enchatна all ress, а на другия не. И 2та легендарни и двата без all ress и 2та с еднаки характеристики сами по себе си..и като брой.

Това са нещата, които забелязах. При вас как са нещата ?

Темата беше редактирана от OutOfTouch на 28/03/2014 - 22:28ч.

sauron

Minion of
Destruction

Коментари: 501
battle tag battle tag

0

# 1: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: sauron на 28/03/2014 - 21:42ч.

Да кажа и един бъг аз :teeth:
Понякога един от босовете
Адрия

не може да бъде убит, свършва му се живота, не умира и става ънтъчабъл за атаки. Така до безкрайност,докато не успееш да избягаш или не те убие.
На втората ми битка, проблемът го нямаше.

Офлайн

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5313
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: forge на 28/03/2014 - 22:00ч.

sauron написа на 28/03/2014-09:42:36PM:
Да кажа и един бъг аз :teeth:
Понякога един от босовете

не може да бъде убит, свършва му се живота, не умира и става ънтъчабъл за атаки.

Това е в хотфиксовете
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12032813274

Коментарът беше редактиран от forge на 28/03/2014 - 22:00ч.

Kaloyan

Greater Mummy

Коментари: 183
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: Kaloyan на 28/03/2014 - 22:59ч.

А това с цикленето на едно място и на мен ми се случи днес в акт 5. Мисля, че беше в westmarch в някой от евентите в къщите. Само, че мен монстър ме knockback-на и буквално си заседнах в стената. И той някъв такъв дойде и си ме довърши де, аз не можех да го шамаря. И след като се съживих пак бях в стената. Решението беше, че трябва да се съживя в града или на последния чекпонт. :)

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 29/03/2014 - 10:06ч.

Kaloyan написа на 28/03/2014-10:59:02PM:
А това с цикленето на едно място и на мен ми се случи днес в акт 5. Мисля, че беше в westmarch в някой от евентите в къщите. Само, че мен монстър ме knockback-на и буквално си заседнах в стената. И той някъв такъв дойде и си ме довърши де, аз не можех да го шамаря. И след като се съживих пак бях в стената. Решението беше, че трябва да се съживя в града или на последния чекпонт. :)

С какъв герой беше ?

draid

Zombie

Коментари: 44
battle tag battle tag

0

# 5: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: draid на 03/04/2014 - 01:13ч.

На мен ми прави впечатление, че бара за кръстоносеца в менюто кариера стои празно въпреки, че вече е 70lvl и съм минал всички актове.

Kaloyan

Greater Mummy

Коментари: 183
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: Kaloyan на 03/04/2014 - 09:42ч.

Цитат:
С какъв герой беше ?

Бях си с монаха.

undeddo

Greater Mummy

Коментари: 177
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 7: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: undeddo на 03/04/2014 - 10:09ч.

OutOfTouch, мисля че това с крусейдъра ти се нарича десинхронизация и се получава с някои скилове при определени условия (както си забелязал). Преди имаше подобен проблем с Dashing strike на монаха, но след сума ти пачове успяха да го фикснат.

sa666o

Angel

Коментари: 666
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: sa666o на 03/04/2014 - 10:10ч.

Доста сериозни бъгове са това, особено ако си HC герой. Дано да бъдат фикснати в най-скоро време.

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 9: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 03/04/2014 - 15:34ч.

Да, забелязах, че вече е известно и е или ще бъде оправено.

Alexander

Nephalem

Коментари: 1270
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: Проблеми и бъгове в RoS

Офлайн

Автор: Alexander на 03/04/2014 - 21:37ч.

Така ! Значи !

Влизам си аз в публик игра на ХК . Някой като линкне предмет щракам да го видя .. И какво направо ми забива.. Освен това ми забива буквално като отворя сандъка си в града като отворя инвентара си като сменям скил..Най голяма мъка е като влизам пред някой портал..ЕЙ така щях да умра заби ми за 2-4 секунди и то елити .. Оцелях ..Друго от зелена чертичка 80-90 мс става на червена 1000-2000 изведнъж ! А да и проблема нетуоурк дисканект ей така играя рифт влизам в другото ниво цикли на лоудинг скрийна 1 минута и ме дисканектва. И ме връща в менюто .. ! Не знам аз първия ден като излезе Рос Си го играех перфектно .. А сега е ужас

1
2 3

Подобни теми

bullet Бъгове в сайта и форума - От nzhul на: 18/01/2012 - 19:04ч.
bullet Бъгове в играта ! - От CerberuS на: 26/02/2014 - 19:54ч.
bullet Blizzard ми резна рифта PTR БЪГОВЕ - От DarkEnergybg на: 20/11/2014 - 14:35ч.
bullet Проблеми с играта! - От Talic на: 16/05/2012 - 12:52ч.
bullet Проблеми със сървърите.. - От vaskobgn на: 10/01/2013 - 03:06ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 58 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: ThePeanut, forge, EarthFace, vachoi, Alexander, Neltharaku, LionDance, loafer

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95122 | Теми: 6207 | Потребители: 6005 | Най-новият ни потребител е: icntest