[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
3 4

Офлайн

Офлайн

Dex

Коментари: 3564
battle tag battle tag

0

# 11: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: Dex на 27/09/2013 - 16:50ч.

Пфф ... в някоя от темите, вече съм писал по този въпрос, ама не мога да се сетя в коя. Щом не е в тази, значи е станало дума за пари в някоя друга тема.

Коментарът беше редактиран от Dex на 27/09/2013 - 16:50ч.

Kotrag

RoSSonero

Коментари: 231
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 12: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: Kotrag на 27/09/2013 - 16:57ч.

Аз лично RMAH не съм ползвал , иначе да продавал съм купувал в GAH. Все пак това е игра , целта на една игра е да забавлява това е. Има много по-добри места където човек може да си даде парите , и да знам ,че някои хора изкараха пари от RMAH , но това си е загубено време в което си спираш развитието ( и за мен е грехота да се инвестира в нещо толкова безумно и временно). Та така де нямам какво да покажа по-темата но , съвсем на кратко ми се видя правилното място да изразя мнението си по въпроса.

П.С - Границата между реалния свят и този зад монитора винаги трябва да е ясно видима в противен случаи рискуваме да станем едни никому ненужни хора.

olfilthy

0

# 13: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: olfilthy на 27/09/2013 - 17:11ч.

Дал съм до сега 50 евро, ма съм и изкарал 150 от играта. :D

MrPresident

Night King

Коментари: 1327
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 14: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: MrPresident на 27/09/2013 - 17:13ч.

overcrash написа на 27/09/2013-04:43:10PM:
Аз съм дал -970 евро :teeth:

Идол си ми :D
Начи не съм сам :D

SHERIFA

+1

# 15: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: SHERIFA на 27/09/2013 - 17:14ч.

Не всеки работи в реалния свят, сещаш се.

Някои хора си изкарват кинтите само и единствено във ВИРТУАЛНИЯ свят (зад монитора, зад клавиатурата, с ръка на мишлето). Кои чрез Risk Investments/Engineering, които чрез продажби, кои чрез реклама, кои чрез съдържание, кои чрез просто и само от „такси“ за транзакции, кои от др. неща. Факт. Ако това е „загубено време“, т.е. търсене на НИЗШИ за инвестиране, предприемачество и занимания с цел донякъде по-добър живот, който НЯМА да го осигурят политиците и държавата, то… тази статия + коментарите отдолу са за теб (чете се изцяло, с осмисляне, с разбиране, с правене на изводи; хората НЕпрочели цялостно и въпреки това отговаряйки безсмислено, се приема, че просто са отворили линка и са го затворили след 5-10 секунди).

Kotrag

RoSSonero

Коментари: 231
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 16: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: Kotrag на 27/09/2013 - 17:22ч.

Темата е за друго , нямам намерение да я смапя и да влизам в крайно излишни полемики ! Имах предвид ( работейки in-game за осигуряване на някакви средства ) а не всичко с свързано с виртуалните варианти за изкарване на пари ( моите уважения към хората който го правят и си изкарват прехраната по този начин , намерили са нишата както казваш и го правят , евала). Аз имах предвид зомбирането по 20+ часа в фармене по-различни игри (или само концентрирано в една ) което евентуално може да ти донесе някакви средства но ти взема много повече от това, та вероятно или аз не съм се изказал правилно или ти не си ме разбрал добре. Но както казах няма да продължавам да спамя темата.

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

0

# 17: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: Mlucklich на 27/09/2013 - 17:33ч.

SHERIFA написа на 27/09/2013-05:14:18PM:

Някои хора си изкарват кинтите само и единствено във ВИРТУАЛНИЯ свят (зад монитора, зад клавиатурата, с ръка на мишлето). Кои чрез Risk Investments/Engineering, които чрез продажби, кои чрез реклама, кои чрез съдържание, кои чрез просто и само от „такси“ за транзакции, кои от др. неща. Факт. Ако това е „загубено време“, т.е. търсене на НИЗШИ за инвестиране, предприемачество и занимания с цел донякъде по-добър живот, който НЯМА да го осигурят политиците и държавата, то… тази статия + коментарите отдолу са за теб (чете се изцяло, с осмисляне, с разбиране, с правене на изводи; хората НЕпрочели цялостно и въпреки това отговаряйки безсмислено, се приема, че просто са отворили линка и са го затворили след 5-10 секунди).

Абе шерифе що не идеш да копаш на нивата да видиш как се изкарват наистина пари. Темата няма нужда от тъпите ти спамове и офтопици....
Реално погледнато по играта съм пръснал 500 еврака и всичките тези пари са изкарани от играта плюс имам заделени към 60 евро на батълнет акаунта за след като излезе експанжъна да си го взема....

Ascendancy

Tentacle Beast

Коментари: 252
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 18: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: Ascendancy на 27/09/2013 - 17:38ч.

Mlucklich написа на 27/09/2013-05:33:41PM:
SHERIFA написа на 27/09/2013-05:14:18PM:

Абе шерифе що не идеш да копаш на нивата да видиш как се изкарват наистина пари. Темата няма нужда от тъпите ти спамове и офтопици....
Реално погледнато по играта съм пръснал 500 еврака и всичките тези пари са изкарани от играта плюс имам заделени към 60 евро на батълнет акаунта за след като излезе експанжъна да си го взема....

Мисля,че си доста зле ! Работя в сферата на ИТ/sells и мога да ти кажа, че толкова пари през интернет докато седя на стола мога да изкарам, колкото ти ниви не можеш да прекопаеш !

BOBIRR

Archangel

Коментари: 774
battle tag battle tag

0

# 19: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: BOBIRR на 27/09/2013 - 17:39ч.

Не съм дал нито лев играта ми е дала около 1000+ евро но в доброто старо време

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

0

# 20: Кой колко е ДАЛ за да има по-добър герой.

Офлайн

Автор: Mlucklich на 27/09/2013 - 18:05ч.

Ascendancy написа на 27/09/2013-05:38:41PM:
Мисля,че си доста зле ! Работя в сферата на ИТ/sells и мога да ти кажа, че толкова пари през интернет докато седя на стола мога да изкарам, колкото ти ниви не можеш да прекопаеш !

офтопик: Мога само да ти кажа, че накъдето си се запътил аз от там се връщам! за седмица "копане" на нивите изкарвам сигурно колкото ти за месец пред компютъра, така че ай да не си ги мерим.

1
2
3 4

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: overcrash, vaskobgn, LionDance, tERROR85

Рожденици днес: ma3xplayer (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95705 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja