[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3
vaskobgn

Rocky

Коментари: 7913
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

BG Farming Competition - Идеи и Предложения

0

Офлайн

Автор: vaskobgn на 03/03/2013 - 14:27ч.

Здравейте колеги.Понеже в една друга тема се родиха доста идеи относно това да си направим и ние 1 фарминг състезание на легендарни предлагам тук да обсъдим нещата и затова в момента темата е BG Farming Competition - Идеи и Предложения , не само BG Farming Competition.

Кажете вашите предложение как да се направи със стрийм- идеи, правила и прочие.Естествено някой ако е сигурен, че може да участва в такова нещо може да го потвърди тук.Абе като цяло да нагаласим схемата както се казва.

ПС- Имам някои идеи и Аз, но трябва да ги обмисля и после ще ги соделя. ;)

olfilthy

0

# 1: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/03/2013 - 14:39ч.

То с един стрийм няма да стане, ще трябва всеки участник да стриймва. Тук вече идва и проблема с парагон лвл-а, защото не всички са 100 лвл. и тук ще трябва да се измисли нещо. Може би на чисто с нови герои? Не съм сигурен.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 2: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: vaskobgn на 03/03/2013 - 14:44ч.

С чисто нови герои просто няма да е интересно, защото нали се сещаш броя на легендарните колко ще е...а това, че не всички са 100 парагон съжелявам много, че така ще се изразя, но си е изцяло техен проблем.

Да, всички участници ще трябва да стриймват.Стриймовете могат да се сложат на началната страница и за да има още по-голяма гледаемост трябва за зрителите да се измисли някаква награда, което при нас естествено ще е по-трудно, защото тия известните стриймър си изкарват пари от стриймовете и на тях им е много по-лесно да възнаградят зрителите. :)

olfilthy

0

# 3: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/03/2013 - 14:55ч.

Значи 1во: разликите в парагоните е от много голямо значение главно заради меджик файнд-а, така че ще трябва да има някакво равенство, ти понеже сега стана 100 и според теб вече всички други играчи нямат значение. Точно тук си в грешка.
2ро: кое му е трудното да се измисли награда?? Победителя взима всички легендарни и после се прави един giveaway така процедират всички. И какво общо има изкарването на пари с наградата?

vachoi

Nephalem

Коментари: 1608
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: vachoi на 03/03/2013 - 15:04ч.

Да, победителя взема всички легендарни ;) Хубаво е тези, който искат да участват да са с макс парагон, и да трябва да се измислят някакви правила, по който да се водим.

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

0

# 5: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: Mlucklich на 03/03/2013 - 15:09ч.

С каква продължителност ще е състезанието, може ли примерно да се фарми по отбори?

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: vaskobgn на 03/03/2013 - 15:10ч.

Ами не защото съм станал парагон 100, а защото няма точна формула по която да измислиш нещо.

Vachoi е много прав.

olfilthy, ами само мога да ти кажа, че на тия известните стриймъри им е много по-лесно...защо го правят те според теб?Ами докарват си още повече зрители, съответно и пари изкарват.Просто на мене ще ми е кофти да фармя 6 часа да намеря примерно легендарни евентуално за 50-100 Евро и да ги подаря примерно ейтака за добрата кауза.Това си е лично мое мнение де...другите може да мислят много по-различно. ;)

Офлайн

olfilthy

0

# 7: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/03/2013 - 15:14ч.

Ами тогава не участвай. Целта тука е да си правим фън не да издребняваме за някакви си пиксели. ;) Плюс това предметите се дават неидентифицирани, така че няма и да разбереш какъв предмет ти е паднал.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 03/03/2013 - 15:16ч.

reckk

Zombie

Коментари: 31
battle tag battle tag

0

# 8: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: reckk на 03/03/2013 - 15:17ч.

Може да е отборно по 3-ма в отбор .
Като например в един отбор трябва да има:
Като всеки фарми Соло

Един 100 парагона
Един Under 100 до 50
И един Under 50
...................
Така ще се балансират нещата но и отборите няма да са много .

Ако е Соло може бе две групи от например
1-60
61-100 нещо подобно

lazarov

Minion of
Destruction

Коментари: 517
battle tag battle tag

0

# 9: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: lazarov на 03/03/2013 - 16:01ч.

Стига бе, хора, който с какъвто парагон си е да си играе с него. Същото е и при gear-а, все едно като сте един и същ парагон(0), няма ли пак да има разлика кой е с по-хубав gear?
Иначе съм съгласен, който загуби, дава легендарните си на победителя.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: BG Farming Competition - Идеи и Предложения

Офлайн

Автор: vaskobgn на 03/03/2013 - 16:07ч.

Донякъде подкрепям Лазаров, защото Аз със парагон 100 имам повече МФ от някой със 40 парагона назаде....обаче ако той има 150К дмг повече от мен нали ще ги бие много по-бързо и шанса се увеличава..и точно след като ще се прави за кеф няма смисъл да си мериме парагоните, а всеки си играе и кой каквото намери. ;)

1
2 3

Подобни теми

bullet Legendary Farming Competition - От reckk на: 03/03/2013 - 00:21ч.
bullet Legendary Farming Competition ! - От PureEnergy на: 09/04/2013 - 23:50ч.
bullet Legendary Farming Competition? - От KingdomHero на: 19/05/2013 - 14:08ч.
bullet За хората с ИДЕИ – „StartupWeekend“. - От SHERIFA на: 22/08/2012 - 23:40ч.
bullet Какво няма в Диабло ? Идеи ? - От Alexander на: 27/10/2013 - 18:09ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: overcrash, vaskobgn, LionDance, tERROR85

Рожденици днес: ma3xplayer (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95705 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja