[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
5 6
7
8 9
...
18

Офлайн

Oakley

Fetish

Коментари: 114
battle tag battle tag

0

# 61: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: Oakley на 17/04/2012 - 15:56ч.

На Wow се излъгах да си кача тва нещо на Iphona.. после с 300 зора и с 10 писма до близард успях да се отърва от него.. Моята препоръка е да го използвате ако смятате, че е необходимо.. :)

moonface

Minion of
Destruction

Коментари: 553
Diablo Клан:
<LEMONS>
battle tag battle tag

0

# 62: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: moonface на 17/04/2012 - 22:40ч.

Цитат:
До колкото разучих нещата, джаджата има един недостатък. Не може да се смени батерията. Добрата новина е, че държи до към 2 години. Не можах да получа ясен отговор на въпроса - като свърши батерията какво правим?
Проблема с телефонната версия пък е, че ако го загубим или преинсталираме си губим достъпа до акаунта ( и за да си го върнем има тежки разправии).
Ако някой се ползва от тази гад, моля да даде малко по-подробно инфо за тези проблеми.
Иначе е добре да има допълнителна защита. Направо си е задължително.

В България с отверка и тиксо - всичко се постига ^_^

paradise

Archangel

Коментари: 976
battle tag battle tag

0

# 63: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: paradise на 17/04/2012 - 22:46ч.

Oakley написа на 17/04/2012-03:56:14PM:
На Wow се излъгах да си кача тва нещо на Iphona.. после с 300 зора и с 10 писма до близард успях да се отърва от него.. Моята препоръка е да го използвате ако смятате, че е необходимо.. :)

Защо си го махнал? Какъв е бил проблема?

TuZa

Zombie

Коментари: 44
battle tag battle tag

0

# 64: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: TuZa на 18/04/2012 - 18:02ч.

Докато играех WoW имах мобилната версия.Преди да го сложа ми хакваха ацц-то няколко пъти , след като го сложих всичко беше ОК. Ако случаино решите да го махнете е много ЕЛЕМЕНТАРНО , човека по горе незнам какви проблеми е имал , но се маха за 15 сек.
100% ще го ползвам отново!Според мен е задължително всеки да го ползва.

makdonalds

Zombie

Коментари: 24
battle tag battle tag

0

# 65: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: makdonalds на 18/04/2012 - 19:50ч.

TuZa написа на 18/04/2012-06:02:54PM:
Докато играех WoW имах мобилната версия.Преди да го сложа ми хакваха ацц-то няколко пъти , след като го сложих всичко беше ОК. Ако случаино решите да го махнете е много ЕЛЕМЕНТАРНО , човека по горе незнам какви проблеми е имал , но се маха за 15 сек.
100% ще го ползвам отново!Според мен е задължително всеки да го ползва.

еми няма смисъл начи то и не вярвам са точно Blizzarda да ги хакнат

underweaver

Horadrim

Коментари: 1834
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 66: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: underweaver на 19/04/2012 - 18:07ч.

Mалко да вдигна темата :

Понеже в момента се предлага съпорт за mobile authenticator за актуалните операционни системи се разрових да видя дали няма начин да се подакара и на стари апарати. Това е ТУТОРИАЛ в който подробно се описва кое и как да направите, че да подкарате и на стари телефони. За хората със Symbian, просто отидете през браузъра си на този линк : http://www.warcraft.nu/download/bma.jad

Ще ви попита дали искате да инсталирате, и че съдържанието е несигурно, потвърждавате и ползвате, при мен на Нокиа Е71 работи перфектно!

house

Fetish Shaman

Коментари: 239
battle tag battle tag

0

# 67: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: house на 19/04/2012 - 18:10ч.

underweaver написа на 19/04/2012-06:07:36PM:
Mалко да вдигна темата :

Понеже в момента се предлага съпорт за mobile authenticator за актуалните операционни системи се разрових да видя дали няма начин да се подакара и на стари апарати. Това е ТУТОРИАЛ в който подробно се описва кое и как да направите, че да подкарате и на стари телефони. За хората със Symbian, просто отидете през браузъра си на този линк : http://www.warcraft.nu/download/bma.jad

Ще ви попита дали искате да инсталирате, и че съдържанието е несигурно, потвърждавате и ползвате, при мен на Нокиа Е71 работи перфектно!

+1 Това е полезно.

moonface

Minion of
Destruction

Коментари: 553
Diablo Клан:
<LEMONS>
battle tag battle tag

0

# 68: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: moonface на 19/04/2012 - 18:57ч.

Значи би трябвало и на моята Е5 да тръгне

jiraf

Zombie

Коментари: 27
battle tag battle tag

0

# 69: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: jiraf на 22/04/2012 - 16:44ч.

Мобилната версия е перфектна, работи перфектно и в началото ти дава спецялен код който си записваш на ЛИСТЧЕ :) и ако си префлашнеш телефона въвеждаш кода които отказва функцията на аутентикатора !

ZzozZ

Wraith

Коментари: 93
battle tag battle tag

0

# 70: Battle.net Authenticator ?!

Офлайн

Автор: ZzozZ на 22/04/2012 - 17:34ч.

Аз си имам мобилна версия ошще откакто излезе. Много е удобно :]
Но мисля да си взема и една от онези джаджи за по сигурно :] ( ако ми се строши телефона да не остана без защитата )

1
...
5 6
7
8 9
...
18

Подобни теми

bullet Battle.net Authenticator пеоблем - От plamenesko на: 16/11/2012 - 19:04ч.
bullet Проблем с Battle.net Mobile Authenticator - От bo6nqk на: 24/02/2013 - 18:04ч.
bullet СПРЕТЕ си Battle.net Mobile Authenticator-а преди - От EarthFace на: 18/09/2013 - 23:40ч.
bullet въпрос свързан със Battle.net Blance - От baddan89 на: 27/12/2012 - 15:13ч.
bullet [Chrome Ext] Elemental DPS в Battle.net профила ви - От Dex на: 23/05/2014 - 11:25ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: qbadabaduuu, lordlosh, ThePeanut

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95752 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja