[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3 4 5
Commanrail

Fetish

Коментари: 122
battle tag battle tag

Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

0

Офлайн

Автор: Commanrail на 05/08/2012 - 00:12ч.

Месец след като излезна, вече им писна на повечето играчи, което не може да се прости на компания като Близард, тотална деградация и липса на идеи.Аз се чувствам дори измамен. Като си помисля, че бях готов на бета-та да минавам СК-то нон стоп само и само да видя какво са ми подготвили Близард.Играта излезна, еуфорията стихна точно на 4-тия ден и все си мислех, че на инферно почва играта. Когато стигнах до инферно всички познати тичаха да отварят сандъци/ бият гоблини и всякакви друи shits.Аз рънвах голд, изкарах от играта почти 60млн-а голд, това ми костваше на ден по 10 часа да бия един и същи изверг, както и да е, това се преживява. Какво стана после?Направих най-силния монк в България със статс 57к дмг 40к хп и 720 алл резист, тогава когато най-силния в Европа правеше 65к дмг и 50к хп и същите резисти.И тогава безидейността на играта светна, почнах да рънвам 3ти акт, след като го ръннах близо 50 пъти си казах и това ли е Диабло? В момента в който видях колко глупава игра са сътворили нашите приятели от Близард си пуснах итемите за продажба взех 300 евро и сложих край на тези мъки. Съмнява ме дори и след pvp-то играта да стане интересна.Брат ми играе Диабло 1 и мога да Ви кажа, че като я гледам си е доста по-интересна като цяло, а е от 96година.Дали Диабло 3 заслужава да е най-бързо продаваната игра за всички времена.След Warcraft3 (2003) и WoW(2005) няма нищо качествено от тази компания... wow не ми харесва, но не отричам, че направи бум в геймърския свят.След това 7 години вече сме свидетели на безидейността на Близард.Сума време се чакаше старкрафт2 и не беше нищо иновативно същото като BW(98година) само с по-добра графика, а за Диабло 3 мога да кажа спокойно, че е доста по-слаба от Диабло 2.Аз се чудя при положение, че са правили такива силни игри, как може да се излагат така. Яд ме е признавам си и им полжелавам да фалират след няма и месец излиза Гилд Лорс 2 която смятам, че ще привелче и WoW феновете и Диабло феновете и се надявам, защото Близард повече не заслужават да ги третираме като по-добра компания от другите.

paradise

Archangel

Коментари: 974
battle tag battle tag

0

# 1: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: paradise на 05/08/2012 - 01:02ч.

Аз съм на друго мнение, не спирам да играя и играта ми става все по-интересна, за мен това е най-добрата игра за всички времена! :) Всичко си е до хората, още не е измислено нещото което да се хареса на всички хора по света ;)

KaizzerSoze

Fetish

Коментари: 105
battle tag battle tag

0

# 2: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: KaizzerSoze на 05/08/2012 - 01:52ч.

И какво играеш нонстоп и не ти умръзва играта?Кажи ,че и аз да поиграя малко?Защото лично аз след 200+ ръна на акт 3 и тук таме по някой акт 2 ми писна тотално играта...?

SHERIFA

0

# 3: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: SHERIFA на 05/08/2012 - 06:47ч.

„Сума време се чакаше старкрафт2 и не беше нищо иновативно същото като BW(98година) само с по-добра графика“ -> глупост.

Нито иновация, нито изключително нови неща са се очаквали (въпреки, че и ги има, а сега и след пач 1.5…). Това не е поредната „еднодневка“, не е CoD/BF/FIFA, а основоположникът на ЕЛЕКТРОННИТЕ СПОРТОВЕ по света и краля на RTS жанра. Идея си нямам какви промени са били очаквали, но дотук свършеното е трилярдно пъти повече от добро (за сметка на D3 :D). И Pro-гейминга е доволен, и обикновените геймъри (които не са Pro-та, но реално в Custom Maps играят „игра в играта“, т.е. мини игри, а в следващия експанжън и „Blizzard All-Stars“), и купища награди се раздават по турнирите ежеседмично (и ежедневно мини-турнирчета за малки сумички. Streams ли не следиш, новинарски сайтове ли не следиш, twitch.tv и т.н., но определено нямаш в RSS приложението си 160+ интернационални геймърски новинарски канала (like me). Края на 2010г. взе и ежегодишните награди за игри на годината в категория „Best PC Game of 2010“ (№1). Ето и другите Awards. MetaCritic & MetaScore от потребителите – изяжщен е.

За D3 вече другите да говорят, аз гледам само тук провала и ми е ясно :D. По брой отрицателни рейтинги от потребители е задминала дори и MW3 fail:sneaky:.

Commanrail

Fetish

battle tag battle tag

0

# 4: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: Commanrail на 05/08/2012 - 08:12ч.

Същия Fail като Д3 си е колкото и да го хвалиш, казвам го като човек който направи 4000к игри за 4 месеца и 2ро място на турнира в Мания, казвам го като човек който е играл Warcraft 3 и имам сума медали, спечелени турнири и черешката - спечелено WCG България.Имам я и от година и половина(както съм спрял да играя) и не ме е привлякла 1 път да влезна ей така за фън.В момента пак късам глави на Wc3 (за фън).

steffaka

Greater Mummy

Коментари: 178
battle tag battle tag

0

# 5: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: steffaka на 05/08/2012 - 11:19ч.

Lol - 10 часа на ден,200+ ръна - get the real life,dude ! Играя по 2 часа на ден,ако намеря време и повечко,де :) ! Играта ми харесва(най-вече с това,че можеш да ползваш различни билдове,за разлика от Диабло 2) ! С нетърпение чакам 1.0.4 пача ! И,да - все още се намират тапанари(като мен),който да играят Диабло 3 !

KaizzerSoze

Fetish

Коментари: 105
battle tag battle tag

0

# 6: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: KaizzerSoze на 05/08/2012 - 12:06ч.

Като играеш по 2 часа на ден,ще има да играеш играта още 2 години докато стигнеш до момента в кой е стигнал Commanrail (и аз) и ще разбереш ,че играта е доста FAKE.

vachoi

Nephalem

Коментари: 1608
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 7: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: vachoi на 05/08/2012 - 12:12ч.

И две да са, който бърза да се оправя. И аз играя чето по 2-3 часа, и си ме задоволява!

Commanrail

Fetish

battle tag battle tag

0

# 8: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: Commanrail на 05/08/2012 - 12:29ч.

Близард не са крили, че играта е NoobFriendly и винаги са най-доволни тези, които са най-слаби.

Commanrail

Fetish

battle tag battle tag

0

# 9: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: Commanrail на 05/08/2012 - 12:54ч.

Ако играта Ви харесва си е чисто ваш проблем, явно нямате никакви изисквания. Ако погледнете дори линка който прати "SHERIFA" ще видите рейтинга на Д1,Д2,Старкрафт,Вц3,WOW.Който под 8.1 не пада и после ще видите 15май 2012-та с рейтинг 3.8 . http://www.metacritic.com/company/blizzard-entertainment
Преди да излезне играта, оня, Jay Wilson се правеше на много интересен, не можеше да издава "Идеите" на Близард. Хората го питаха и разпитваха, той им отговаряше с половин дума и с "да" и "не".А сега не смее да се появи някъде от срам какво са създали.

steffaka

Greater Mummy

Коментари: 178
battle tag battle tag

0

# 10: Още ли се намира кой да я играе тази глупост?

Офлайн

Автор: steffaka на 05/08/2012 - 12:56ч.

Commanrail написа на 05/08/2012-12:29:15PM:
Близард не са крили, че играта е NoobFriendly и винаги са най-доволни тези, които са най-слаби.
Това,че не играя по 10 часа на ден,и не минавам 50 пъти едно и също място,и също,че харесвам играта,ме прави слаб играч(noob) ?!? Ай аман от "професионалисти",които ми дават наклон на оназ работа,кое да харесвам,и кое не !!!

1
2 3 4 5

Подобни теми

bullet Кой ще играе Hardcore? - От dantata на: 10/04/2012 - 13:01ч.
bullet легендарните предмети - най-голямата глупост - От dani_boy на: 27/05/2012 - 10:12ч.
bullet Някой играе ли >> The War Z ? - От mishef на: 02/11/2012 - 19:16ч.
bullet Някой играе ли League Of Legends? - От ironbg на: 14/11/2012 - 12:00ч.
bullet ElitX - Български стриймър играе с майка си - От forge на: 24/02/2013 - 17:29ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 54 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: ringlas, username

Най-активни днес: lordlosh, forge, Benifios, tERROR85, Neltharaku, LionDance, ThePeanut, Necropolis

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95196 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho