пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
3 4
5
6 7
...
13
Benifios

Adramelech

Коментари: 4632
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

+1

# 41: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: Benifios на 17/03/2014 - 12:51ч.

Имахме в клан чата една тема за нередовните часове на играта и как са били оправени. Та искам да споделя, че не на всички часовете са нормални :) и че при мен не са оправени :)

7168291r.jpg

Като само тогава съм имал тези часове :)

Hollowman

Nephalem

Коментари: 1040
Diablo Клан:
<nMVP>
battle tag battle tag

+2

# 42: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: Hollowman на 18/03/2014 - 05:08ч.

Старта на експанжъна наближава и искам да си сформирам моя си бойна групичка ....тя ще се състои от 2 интелект героя и 2 декстерити героя. Най-добре ще е да има по 1 от всички герои,които се причисляват към тези главни статове. Идеята е да влезнем в експанжъна (ползвайки TS който вече ни беше предоставен (Благодаря за което на К0ТАРАК)) и със отборна игра и няколко дена безсъние (че и след първичния хайп) да си играеме заедно и стабилно. Ако има хора които биха искали да се присъеденят към групичката нека ми пишат на лично съобщение (бтв отнася се за всички не само за Д3БГ клана) във форума. Моля ви се не почвайте с тролски коментари и по-добре си ги спестете ;)

Alexander

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 43: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: Alexander на 19/03/2014 - 12:41ч.

Вторник идва..Нека ако някой иска да мине кампанията с мен на ХК да пише ще изслушваме всички реплики и клипчета ! Да се оговорим час и да почваме !

DarkEnergybg

Oblivion Knight

Коментари: 411
battle tag battle tag

+2

# 44: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: DarkEnergybg на 24/03/2014 - 17:31ч.

Почове довечера ще правим голям бой срещо лошите в подготовка за битката с Malthael.
Бъдете готови !!!!

underweaver

Horadrim

Коментари: 1834
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 45: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: underweaver на 24/03/2014 - 17:34ч.

DarkEnergybg написа на 24/03/2014-05:31:24PM:
Почове довечера ще правим голям бой срещо лошите в подготовка за битката с Malthael.
Бъдете готови !!!!

Един съвет, не спами, видях какво си писал под темата за ключовете, но целта на изискванията не е хората да почнат да вдигат теми наред и да спамят, идеята е да сме активни и да си помагаме.

Alexander

Nephalem

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 46: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: Alexander на 24/03/2014 - 22:22ч.

Искам да се оплача ако има на кой.. Че като гледам в въпросния клан чат си е анархия ..

Питам като прост човек как се излиза от клан чата и вижте само..

7192110h.jpg

И този въпросния човечец заради него попитах как да се излиза зашото няколко изречения по нагоре почна яко да се 'ебава' и да споилва !

Hollowman

Nephalem

Коментари: 1040
Diablo Клан:
<nMVP>
battle tag battle tag

+2

# 47: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: Hollowman на 24/03/2014 - 22:29ч.

Ти беше пуснал няколко теми в които питаше същото нещо преди два дена и ти отговориха няколко човека. Сега да питаш същото нещо и в клана си е чисто и просто СПАМ! а аз не харесвам СПАМЕРИ.

П.С ето ми го и спойлера ->
Последния бос в експанжъна умира
УаУ .....такъв е голям спойлер че не мога да си го простя !

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7842
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 48: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: vaskobgn на 04/04/2014 - 11:47ч.

Интересно ми е какви са вашите мнения за доразвиване на Clan системата.

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1077
battle tag battle tag

+1

# 49: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: CerberuS на 04/04/2014 - 12:15ч.

На въпроса "Как сА на пуска 4ата" имаш даден отговор има няма 1 мин по-късно.Къде е тази анархия не виждам ? Ако не ти харесва клана може да го напуснеш и без това има още кандидати :)

Офлайн

HalDrogo

Nephalem

Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+2

# 50: D3BG Clan talk...

Офлайн

Автор: HalDrogo на 12/04/2014 - 00:35ч.

Сега видях, че сте сложили забрана за идентифициране на повече от 1 легендарен наведнъж в клана. Ясно ми е за какво става въпрос, моля никой да не ми обяснява в следващи постове!

Но това означава ли, че Близ са отказали да оправят този проблем... Могат просто да махнат Книгата на Кейн, чиято роля е точно тази - да идентифицира много неща наведнъж.

Мисля, че поправиха почти същия проблем с отключването на множество постижения наведнъж. Или поне на мен не ми е забивала играта, заради това от доста време насам.

Мисълта ми е, че Д3БГ е официален сайт и е редно да комуникира с екипа на диабло (възможности много) относно отстраняването на проблеми, като този с идентифицирането на примерно 10 легендарни предмета наведнъж.

Нямам спомен за подобна тема в сайта и виждайки забраната относно клана, оставам с впечатление, че е имало комуникация между Д3БГ и Близ, като резултата е, че няма да бъде оправен този проблем с идентването накуп.

Не вярвам сериозни хора, като екипа, който стои зад сайта Д3БГ, първо да въведе забрана на принципа, защото е по-лесно. Иначе не ме бъркат правилата в клана и не са моя работа. Интересувам се от позицията на екипа на официалния сайт.

ПС
Разбира се, че съм сигнализирал съпорта за този проблем, както и за много други. Но е едно е да го правя аз, а съвсем друго е да го прави офоциален сайт на играта за дадена държава, пък било то и малка България.

Ако някой се интересува, кои са сериозните проблеми в играта (според мен разбира се, нямам претенции да знам всички проблеми) ще споделя с удоволствие. Следва забавно отклонение - Не, не са новите портрети :)

Коментарът беше редактиран от HalDrogo на 12/04/2014 - 00:37ч.

1
...
3 4
5
6 7
...
13

Подобни теми

bullet Официални Clan и Community на D3BG в играта - От forge на: 26/02/2014 - 14:52ч.
bullet d3bg.org или www.d3bg.org - От nzhul на: 30/01/2012 - 19:44ч.
bullet Diablo 3: RoS - The Clan System - От Benifios на: 09/12/2013 - 10:05ч.
bullet Clan BGPlay4Fun набира играчи - От CMCnapTak на: 27/02/2014 - 14:05ч.
bullet SupportIsOverpowered (hardcore clan) - От Kolyo на: 27/03/2014 - 13:27ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 23 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: ThePeanut

Най-активни днес: forge, tERROR85, Benifios, ThePeanut, Neltharaku, Dreamfield

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 94333 | Теми: 6176 | Потребители: 6431 | Най-новият ни потребител е: glin4o

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: