[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

DaCreator

Fallen

Коментари: 4
battle tag battle tag

Помощ за Akhan set

0

Офлайн

Автор: DaCreator на 03/07/2015 - 12:01ч.

Здравейте,
да започна с това, че играя с Крусейдър на ПС4, сингъл, до Т4 нямам особени проблеми. Героя ми все още не е това чудовище, което искам и не мога да отида нормално на Т6...а вече съм парагон 176 и почвам да си мисля, че Акхан сета на сингъл е мисия невъзможна. Имам 3 неща (броня, панталон и ботуши, вече по 2 бройки), но нищо друго не излиза. Поне шлема да падне, че да хвана бонуса за 4 предмета. Кадала ли да пробвам за пореден път? Може ли някаква размяна? Къде?
Така или наче ще си взема PS+ и ще мога да вляза в Батъл.нет, но сингъла също ми харесва.
Моля за мнения, съвети и помощ...
Ще черпя ;D

Темата беше редактирана от DaCreator на 03/07/2015 - 12:03ч.

Офлайн

Rj45

Fetish Shaman

Коментари: 226
battle tag battle tag

0

# 1: Помощ за Akhan set

Офлайн

Автор: Rj45 на 03/07/2015 - 12:09ч.

Размяна няма. Прави рифтове и кадала. Кажи какви предмети имаш и какъв билд използваш. Може да е възможно да се подобри нещо. Не знам за ПС версията дали има батъл таг, но ако има може да го дадеш да ти видим героя.

Коментарът беше редактиран от Rj45 на 03/07/2015 - 12:11ч.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 2: Помощ за Akhan set

Офлайн

Автор: Benifios на 03/07/2015 - 12:13ч.

Мисля, че и при вас на конзолите трейда го няма :) така, че освен в парти ако някой намери предмета по друг начин няма как да стане :)
Другото което мога да ти кажа е да събираш и роланд сета понеже особено за соло GR е в пъти по-добре от сета, който събираш в момента. Още си малък парагон и е нормално да не си събрал целият сет, а и като разбирам играеш сам.
Пробвай си късмета при кадала, това е най-сигурният начин, прави и ееквивалентните Грейтъри на трудноста на която може да чистиш. Може да правиш следният номер триъли от 1 левъл после на 11, ходиш да направиш някое баунти после 15-18-21 до където можеш по-този начин ще си вадиш ключове, торби, итеми и шардове. После като станеш малко по-силен цъкай бързи Т6 и Грйтъри, ако си в парти се направи на танк и играй отново бързи 31-37 или 41-47 за под 3 мин. по този начин ще се облечеш много по-бързо и парагоните ще дръпнат напред.

Офлайн

DaCreator

Fallen

battle tag battle tag

+1

# 3: Помощ за Akhan set

Офлайн

Автор: DaCreator на 03/07/2015 - 12:26ч.

Благодаря за първите мнения. Наистина исках да си покажа героя, но не знам как. В момента съм оборудван с 3 неща от Акхан и 3 и останалите са от Инвоукър. Играя основно с чуковете със светкавици, кондемн, щита ми дава двоен Стампед, Акарат шампион на Профет и Бомбардмент. Оръжието ми е извит меч, приличащ на сърп с около 3950 дмг, най-доброто което имам. Разполагам с почти всички топ оръжия, вкл. Дарклайт или Блейд оф професи, но са ми слаби...ринг Бул Катос +RoGG с камъка за светкавици на 22 ниво, не мога да ъпгрейдна повече. Най-голямо ниво на GR съм хващал 23, но вече Гардиана ми е много труден. Съжалявам, че така трябва да се опиша. При конзолите има Поща, получавал съм предмет или Gift (но специално при гифта не мога да ги отворя - имам поне 10)

Коментарът беше редактиран от DaCreator на 03/07/2015 - 13:17ч.

DaCreator

Fallen

battle tag battle tag

0

# 4: Помощ за Akhan set

Офлайн

Автор: DaCreator на 07/07/2015 - 11:16ч.

radiance написа на 03/07/2015-12:13ч.:
Мисля, че и при вас на конзолите трейда го няма :) така, че освен в парти ако някой намери предмета по друг начин няма как да стане :)
Другото което мога да ти кажа е да събираш и роланд сета понеже особено за соло GR е в пъти по-добре от сета, който събираш в момента. Още си малък парагон и е нормално да не си събрал целият сет, а и като разбирам играеш сам.
Пробвай си късмета при кадала, това е най-сигурният начин, прави и ееквивалентните Грейтъри на трудноста на която може да чистиш. Може да правиш следният номер триъли от 1 левъл после на 11, ходиш да направиш някое баунти после 15-18-21 до където можеш по-този начин ще си вадиш ключове, торби, итеми и шардове. После като станеш малко по-силен цъкай бързи Т6 и Грйтъри, ако си в парти се направи на танк и играй отново бързи 31-37 или 41-47 за под 3 мин. по този начин ще се облечеш много по-бързо и парагоните ще дръпнат напред.
Благодаря ти за компетентното мнение. Вчера Кадала ми даде шлема на Акхан и сега имам 4 части. Проверих си сандъка и се оказа, че имам и 4 части от Роланд сета, но като че ли крусейдъра стана по-слаб. Знам, че трябва да мина на друга концепция, да заменя Кондемн с Блесед шийлд, но така съм свикнал с чуковете, че не знам дали ще се оправя без тях

Translator

Fetish

Коментари: 106
battle tag battle tag

+1

# 5: Помощ за Akhan set

Офлайн

Автор: Translator на 07/07/2015 - 11:29ч.

На този сайт :
http://www.diablofans.com/builds
(който предполагам всички ползват), можеш да намериш много и най - разнообразни билдове, повечето откоито прекрасно обяснени.
Когато сменяш билда, след като събереш сет-а изисква време в което да свикнеш как да играеш правилно.

Подобни теми

bullet Помощ за Dungeon - Set me Free, от Chapter 4 - От rump на: 13/05/2016 - 21:54ч.
bullet Firebird Wizard Set въпрос? - От r3s1s74nc3 на: 02/10/2014 - 15:06ч.
bullet [Пач 2.5.0] Wizard Arcane Orb DMO set - От Benifios на: 27/03/2017 - 09:42ч.
bullet Set Dungeon Uliana - От youllsuffer на: 14/01/2016 - 21:24ч.
bullet Diablo III Armor Set - Преглед - От EarthFace на: 12/04/2012 - 12:33ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 29 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: vaskobgn, forge, KOMAP

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95569 | Теми: 6217 | Потребители: 6012 | Най-новият ни потребител е: AnYo