[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Rreck

Wraith

Коментари: 96
battle tag battle tag

PvP Builds : Barb vs Barb

0

Офлайн

Автор: Rreck на 02/04/2013 - 21:44ч.

Има два вида дуели :

1. The Bridge
2. И дуел по-цялата карта .

The Bridge е когато двата барба са с гиър за Билиони и просто немогат да се убият в нормален дуел.
Barb vs Barb няма условие да се баннват скилове защото е МИРРОР мач !

....................................................................
Сега и за двата вида дуели ще ви трябва СКОРН !!
Скорн контрира Spear / Stormshield напълно !
Защо барбовете използват Spear ? Защото може да докара най-висок Min/Max Dmg аджеба Average Dmg.

Значи ако имате желание ще ви обясня как да си Билднете барба за The Bridge но се съмнявам ,че изобщо някой в българия ще го практикува това !

Затова ще обясня спека за ''дуел по-цялата карта''

Барб вс Бард е Rend War ! Който успее да лендне повече Крит Рендове и успешни Лийпове печели но имайте на прадвид ,че ако играете срещу Spear / Stormshield барб той най-вероятно ще използва ХОТА .
Това говори ,че той няма предимство ако вие използвате СКОРН и сега ще обясня защо .

Първо Ренджа на ХОТА е много много малък . Противника ви трябва да е близо до вас за да нанесе някакви поражения с ХОТА и ако кайтвате какво трябва това за него е почти невъзможно освен ако не уцели с Лийп и не му върже някой друг последователен Крит докато ви е Крит ренднал за да премахне вашата регенерация докато сте в зоната на Релентлесс !!

Сега разликата между Spear / Stormshield и СКОРН

Най-добрия Спиър който съм виждал е с около 1100 Average Dmg

Докато един Скорн с Виталити / Стрент спокойно може да крепи 1400 +

ще сравня Non-Crit Rend умножени единствено по демиджа на Ренд + STR без Stone of Jordan бонус !!

1100 x 7 (700%) Rend = 7700 x 20 (2000 str) = 154 000 Non Crit Rend Spear / Stormshield

1400 x 7 (700%) Rend = 9800 x 20 (2000 str) = 196 000 Non Crit Rend Skorn

Със Скорн вие можете да стакнете МНОГО повече Крид Демидж отколкото с Spear / Stormshield и дори да сте с почти същия Крит шанс като противника ви ! Вашите критове ще критват много много повече от тези на противника ви и дори с активиран Релентлесс той ще поема огрмен демидж и ще започне да играе дефанзивно . Тук е момента в ,който вие трябва да покажете умение с Лийп и да го довършите .

Статсове с които ще победите 90 % от Spear / Stormshield Барбовете !

Physical Resist : 650
Life : Around 140 k +
Crit Chance : 35 +/-
Crit Dmg : 400 +
Armor : 6500 +
Дпс : От 100 к до 150 е напълно достатъчно . Дпс не влияе демиджа на Ренд но ще ви даде някаква насока ако неможете да си изчислите Аверейдж Демиджа на Скорн !

Магии : http://us.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#cRUiXk!Uch!aabZcc

За итемите вече тук става дълга и широка но все пак ето насока :

IK Helm / Hands
4 парчета Blackthrone
Stone of jordan s Rend
Litany of the Undaunted RING (STR / CC / LIFE % ALL R )

Това е кратък Гайд в близките дни ще дам и за останалите класове и най-важния как да накажете жалките WD-a ..

Дано да съм бил полезен

Забравих да спомена ''EMERALD GEM'' on ur SKORN 24/7 !!

т.7
vaskobgn

Темата беше редактирана от Rreck на 10/04/2013 - 14:59ч.

Офлайн

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 1: PvP Builds : Barb vs Barb

Офлайн

Автор: vaskobgn на 02/04/2013 - 21:56ч.

Темата се отнася за PvP затова не я мести в друг раздел и не пиши поредни коментари!Иначе си се постарал, за което лошо няма. ;)

Погледнах Билд-а и по принцип не е лош, но:

Ignore Pain- Iron Hide според мен трябва да работи по-добре.Първо, че руната, която си сложил ти съм я пробвал няколко пъти и нямаше видима полза, докато с Iron Hide сме в Ignore Pain още 2 секунди, което не е малко.

Leap- руната не е лоша, но ако играете срещу Барб който се е наял със много декс- не е много трудно да се докарат около 24% Додж от декс-а по айтемите може да дойде момент в който тази руна ти е почти безполезна, защото доста рядко ще го стънваш.Вече зависи дали и другия Барб ползва WarCry на Impunity, защото ако ползва руната за додж ще е още по-трудно да го стъннеш.

Това ми е мнението по тези двата скила иначе останалото ми харесва. :)

Коментарът беше редактиран от vaskobgn на 02/04/2013 - 22:07ч.

Офлайн

Rreck

Wraith

battle tag battle tag

0

# 2: PvP Builds : Barb vs Barb

Офлайн

Автор: Rreck на 10/04/2013 - 15:03ч.

Update

Ignore Pain - Comptent for Weakness като опция

Тъй като Васко спомена ,че предпочита Iron Hide и в 90 % от случеите ще е прав .

Но целта на Comptent for Weakness е кантра агресия и използването и трябва да бъде само и единствено ако сте Крит Ренднат от противника . Трябва да хванете ренда поне от втория тик и моментално да агресирате демек да търсите Крит ренд върху противника .

Руната изисква тренировки но може да ви спечели някой друг дуел ако се използва както трябва .

Коментарът беше редактиран от Rreck на 10/04/2013 - 15:07ч.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: PvP Builds : Barb vs Barb

Офлайн

Автор: vaskobgn на 10/04/2013 - 15:25ч.

Интересно разсъждаваш, но ще ми е по-интересно да го видя в действие на някой клип.Има някаква логика в това, но тука ще пропусна да кажа какво мисля тъй като не съм го пробвал.

Офлайн

Rreck

Wraith

battle tag battle tag

0

# 4: PvP Builds : Barb vs Barb

Офлайн

Автор: Rreck на 10/04/2013 - 15:42ч.

Ами Ренд Вс Ренд то общо взето ако хванеш с Ирон Хайд Крита от началото другите 2 секунди допълнителни са ти излишни защото ренда тиква за 5 секунди колкото е и нормалния дорейшън на Йгнор Пейн . Затова няколко ЕУ барбове от скоро започнаха да тренират с тази руна но Тайминга найстина трябва да е перфектен за да е ефективна .

А ако другия Барб те критне и ти агресираш той никога няма да ресне Ренда евентуално да си изгуби крита. И ти имаш едни 4 секунди да предприемеш някакви действия .

Повечето барбове биха тръгнали да бягат и да регенерейтват но Аджеба губят 4 секунди в ,които евентуално ако Крит Ренднат боя се обръща в тяхна полза с тази руна .

Коментарът беше редактиран от Rreck на 10/04/2013 - 15:49ч.

exquisit

Council Member

Коментари: 305
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 5: PvP Builds : Barb vs Barb

Офлайн

Автор: exquisit на 10/04/2013 - 17:58ч.

Ето нещо нетипично на което попаднах и ми направи впечатление

Подобни теми

bullet Builds - PvE PvP - От vachoi на: 15/04/2012 - 11:33ч.
bullet Builds - PvE PvP - От vachoi на: 15/04/2012 - 11:34ч.
bullet Builds - PvE PvP - От vachoi на: 15/04/2012 - 11:35ч.
bullet Builds - PvE PvP - От vachoi на: 15/04/2012 - 11:36ч.
bullet Builds - PvE PvP - От vachoi на: 15/04/2012 - 11:36ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 59 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: ThePeanut, forge, EarthFace, vachoi, vaskobgn, Alexander, Neltharaku, LionDance

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95123 | Теми: 6207 | Потребители: 6005 | Най-новият ни потребител е: icntest