[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3
vaskobgn

Rocky

Коментари: 7890
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Първи впечатления от PvP на PTR-a

0

Офлайн

Автор: vaskobgn на 16/01/2013 - 13:36ч.

Иксах още снощи да я пусна тази тема, но от дуели не ми остана време, а накрая ми беше супер уморено та реших днес да го направя.Знаи ФЪН има и то доста, но има и още какво да се балансира.Примерно с vachoi снощи се бихме и като сложим пасивката, където като си фиарнат, стъннат и прочие имаш шанс да регеннеш 15% живот просто не можем да се убием...ние буквално като някой друг в дуела ни е наточил отиваме...почваме да се удряме и се пълним вместо да се убиваме ...

Другото доста интересно нещо, което според мен има нужда от някакъв баланс е WD.Този герой направо сцепва...въпреки, че имам 33% редукшън от тези ефекти или ще съм във фиър или ще ме е направил на прасе.., но като цяло е доста забавно.

Поиграх и срешу един демон хънтър снощи..помня, само че беше някакъв понаяден с над 300К дмг, но или не можеше да играе или дисциплината му беше малко, защото колкото и често да влизаше в тия сенки и каквото е там ми трябваше точно 1 секунда да го приключа- Leap,Stun,Rend и дотам..

Надявам се и вие да споделите вашите впечатления в тази тема и дали намирате нещо за твърде OP или пък твърде слабо, което има нужда от бъф. :)

overcrash

Paragon 7777

Коментари: 2454
battle tag battle tag

0

# 1: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: overcrash на 16/01/2013 - 13:44ч.

Забрави да кажеш че с моя бюджетен монк не можа да ме убиеш дори веднъж :teeth:

Neoo

Archangel

Коментари: 761
Diablo Клан:
<Evil>
battle tag battle tag

0

# 2: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: Neoo на 16/01/2013 - 13:50ч.

Абсолютна ТЪПОТИЯ е това ПвП . Борим се кой ще натисне първи стъна и до там .

nzhul

Nephalem

Коментари: 1111
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: nzhul на 16/01/2013 - 13:53ч.

Моите впечатления са, че барба го духа - колкото и да ми е тежко да си го призная.
Може би като поиграя повече и сменя малко Gear-a и тествам някой нов билд - ще се променят нещата, ама за сега май той е аутсайдера.
Впрочем и на Diablo 2 беше така с изключение на BvC билда, които биеше почти всичко в играта. Дано и тук излезне нещо интересно като Gear/Build.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: vaskobgn на 16/01/2013 - 13:55ч.

overcrash написа на 16/01/2013-01:44:57PM:
Забрави да кажеш че с моя бюджетен монк не можа да ме убиеш дори веднъж :teeth:

Довечера ще пробваме пак щом си мераклкия.Нали знаеш, че е нужно време да се разучат билдовете.Някой неща са точно както си ги мислех, но излезна, че има други скилове, които точат противника адски много без да съм предполагал за тях.

overcrash

Paragon 7777

Коментари: 2454
battle tag battle tag

0

# 5: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: overcrash на 16/01/2013 - 13:55ч.

Barba никак не е слаб просто трябват подходящ билд и повечко Life.

olfilthy

0

# 6: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: olfilthy на 16/01/2013 - 13:55ч.

Еми щеше да е глупаво ако барба и на ПвП и на ПвЕ и изрод. Са фармене е най-добрия клас, но в ПвП и моите впечатления са като на nzhul.

LIMONADA

Mummy

Коментари: 168
battle tag battle tag

0

# 7: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: LIMONADA на 16/01/2013 - 13:57ч.

Доктора направо ги разцепва само това мога да кажа :)

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: vaskobgn на 16/01/2013 - 13:57ч.

Neoo написа на 16/01/2013-01:50:00PM:
Абсолютна ТЪПОТИЯ е това ПвП . Борим се кой ще натисне първи стъна и до там .

Има нещо вярно, зашото тоя стън е ужасен без значение, че и аз пускам стън..просто е некво небалансирано.

Overcrash, прав си, че трябва подходящ билд и повечко Life, но като дойде 1 WD и работата става много интересна, защото с тези хексове и разни там щуротии работата става луда...да кажеш да нямах Control Imparing Effects редукция...ами имах над 30% и пак си бях на кокошка/прасе... :(

lazarov

Minion of
Destruction

Коментари: 517
battle tag battle tag

0

# 9: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: lazarov на 16/01/2013 - 13:57ч.

Moldran за пореден път фейлна много яко в прогнозите си = барбовете щели да мажат монковете без проблем, а за ranged щели с anchient spear да хващат...
Съмнява ме да има баланс, не случайно и близард изрично подчераха че не са се съсредоточили над него. Не мисля и че ще направят нещо по-голямо, все пак се вижда че каквото е в PvP, такова е и в PvE, а последното най-малко искат да го променят.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: Първи впечатления от PvP на PTR-a

Офлайн

Автор: vaskobgn на 16/01/2013 - 13:59ч.

Срещу монк определено не е лесно.Снощи се бихме с Лазаров доста пъти и както той ме убиваше така и аз го убивах.Смея да твърдя обаче, че очаквах срешу Демон Хънтър очаквах да ми е може би най-трудно, а от всички класове срещу демон хънтър ми се оказа най-лесно...не искам да обиждам колегите ДХ-та, може и аз да съм се бил срещу слаб ДХ, но ще направя още дуели днес и ще видим. :)

1
2 3

Подобни теми

bullet Дискусия: Първи впечатления от 1.0.7 - От BOBIRR на: 13/02/2013 - 09:49ч.
bullet Diablo 3 Patch 1.0.8 Първи впечатления - От BOBIRR на: 08/05/2013 - 11:09ч.
bullet Първи впечатления - От Dex на: 05/10/2013 - 21:42ч.
bullet Roland Set - първи впечатления - От Benifios на: 12/08/2014 - 10:39ч.
bullet BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4 - От Neltharaku на: 06/09/2019 - 22:20ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 32 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Neltharaku, tERROR85

Рожденици днес: Kaloyan (29)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95378 | Теми: 6214 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho