пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
4 5
6
7 8
...
135

Офлайн

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Коментари: 543
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 51: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 27/02/2014 - 10:58ч.

10 инвентара с бели предмети напълних преди пача..и сега съм доста доволен кам гледам цените им..не че не падат често де..но е тегаво сабирането. Междодругото докато играех PTR попаднах на продавач на бели предмети..нещо което се среща доста рядко. Намира се в нещо като страничен куест в акт3..моста..понякога една врата се отваря и от там прпълзява ковача навън и умира. Ако не пропълзи навън..е жив вътре и понякога продава бели.(Ако някой се чуди за какво го говоря това..съставката резултат от разпадането на белите предмети е основна за крафтването в момента)
Освен това ако предполагах, че Tomes of Secrets ще се обърнат в Demonic Essences ..въобще нямаше да си правя труда да ги събирам. Сега имам буквално хиляди demonic essences.

MysticalX

Fetish Shaman

Коментари: 233
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 52: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: MysticalX на 27/02/2014 - 11:08ч.

OutOfTouch написа на 27/02/2014-10:58:11AM:
10 инвентара с бели предмети напълних преди пача..и сега съм доста доволен кам гледам цените им..не че не падат често де..но е тегаво сабирането. Междодругото докато играех PTR попаднах на продавач на бели предмети..нещо което се среща доста рядко. Намира се в нещо като страничен куест в акт3..моста..понякога една врата се отваря и от там прпълзява ковача навън
и умира. Ако не пропълзи навън..е жив вътре и понякога продава бели.(Ако някой се чуди за какво го говоря това..съставката резултат от разпадането на белите предмети е основна за крафтването в момента)
Освен това ако предполагах, че Tomes of Secrets ще се обърнат в Demonic Essences ..въобще нямаше да си правя труда да ги събирам. Сега имам буквално хиляди demonic essences.

На белите итеми ще могат да се добавят статистики ли?

Офлайн

hulluukko

Zombie

Коментари: 37
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 53: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: hulluukko на 27/02/2014 - 11:15ч.

http://prikachi.com/images.php?images/589/7106589N.jpg
нз колко е за хвалене, но е най-доброто, което ми дропва за сега...

Коментарът беше редактиран от hulluukko на 27/02/2014 - 11:15ч.

Офлайн

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 54: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 27/02/2014 - 11:18ч.

MysticalX написа на 27/02/2014-11:08:29AM:
10 инвентара с бели предмети напълних преди пача..и сега съм доста доволен кам гледам цените им..не че не падат често де..но е тегаво сабирането. Междодругото докато играех PTR попаднах на продавач на бели предмети..нещо което се среща доста рядко. Намира се в нещо като страничен куест в акт3..моста..понякога една врата се отваря и от там прпълзява ковача навън
и умира. Ако не пропълзи навън..е жив вътре и понякога продава бели.(Ако някой се чуди за какво го говоря това..съставката резултат от разпадането на белите предмети е основна за крафтването в момента)

За savelg-ing на бели предмети говоря.
Старите съставки за крафтване виждам, че все още ги има в играта..по-точно в AH, но никой не ги продава. Дали наистина е така или просто са ги спрели..., а дали tome of secrets все още dropva ? На някой да му е падала след пача ?

Коментарът беше редактиран от OutOfTouch на 27/02/2014 - 11:19ч.

MysticalX

Fetish Shaman

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 55: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: MysticalX на 27/02/2014 - 11:21ч.

Снощи поиграх час - два, но не са ми падали...

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 56: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 27/02/2014 - 11:55ч.

Значи, който сварил сварил за евтини крафт материали...

EarthFace

Ветеран

Коментари: 3797
battle tag battle tag

0

# 57: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: EarthFace на 27/02/2014 - 12:28ч.

OutOfTouch написа на 27/02/2014-11:18:29AM:
MysticalX написа на 27/02/2014-11:08:29AM:

За savelg-ing на бели предмети говоря.
Старите съставки за крафтване виждам, че все още ги има в играта..по-точно в AH, но никой не ги продава. Дали наистина е така или просто са ги спрели..., а дали tome of secrets все още dropva ? На някой да му е падала след пача ?

Том оф секретс не се дропва вече,снощи се пробвах да продам но даде грешка.А другите есенци си ги купих без пари (по 1000 броя за 3-4М и ми върна парите + есенциите)

nattravnen

Skeleton

Коментари: 55
battle tag battle tag

0

# 58: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: nattravnen на 27/02/2014 - 12:29ч.

Няма вече томове/страници - всичко става на есенции. От старите материали са останали само Exquisite Essence и Iridescent Tear и съответно падат само те.

MysticalX

Fetish Shaman

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 59: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: MysticalX на 27/02/2014 - 12:42ч.

nattravnen написа на 27/02/2014-12:29:01PM:

Няма вече томове/страници - всичко става на есенции. От старите материали са останали само Exquisite Essence и Iridescent Tear и съответно падат само те.

Ами защо тогава имам още томове в сташа и не са ги преобразували на есенции...

Benifios

Adramelech

Коментари: 4607
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 60: Похвали се (Softcore)

Офлайн

Автор: Benifios на 27/02/2014 - 12:58ч.

MysticalX написа на 27/02/2014-12:42:23PM:
nattravnen написа на 27/02/2014-12:29:01PM:
Защото са премахнати от играта :)

Ами защо тогава имам още томове в сташа и не са ги преобразували на есенции...

1
...
4 5
6
7 8
...
135

Подобни теми

bullet Похвали се! - От voivodata на: 24/08/2012 - 13:34ч.
bullet Похвали се (Hardcore) - От np37opuah на: 10/06/2013 - 13:24ч.
bullet Похвали се! (HearthStone) - От anakreon на: 04/11/2013 - 16:02ч.
bullet Най-силният Barbarian (Softcore) - От Dex на: 16/10/2012 - 09:31ч.
bullet Най-силният Witch Doctor (Softcore) - От Dex на: 16/10/2012 - 09:31ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 31 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: blackmage, forge

Рожденици днес: Teodor (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93859 | Теми: 6155 | Потребители: 6321 | Най-новият ни потребител е: Demonlife89

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: