[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3
    Анкета: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?
  • Да [28 гласа - 67%]
  • Не [7 гласа - 17%]
  • Нямам мнение [7 гласа - 17%]
  • Общо гласували: 42 души Публикувана на: 02/11/2019
forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5440
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

+1

Офлайн

Автор: forge на 02/11/2019 - 03:27ч.

Поне от това, което видяхме. :) Аз лично съм с много резерви. Едно от притесненията ми беше, че ще е рескин на д3 и всички проблеми от д3 ще се пренесат. До момента освен графиката, от към геймплей не мога да кажа, че съм супер впечатлен. Опитват се да правят някакви неща, които винаги сме искали, но са супер орязани или недодялани. Като например - трейд ще има, но не всичко ще може да се трейдва и ще има предмети, които могат да се трейднат само веднъж. Руни има, но изглеждат супер бейсик. Скил дървото е доста ограничено. Ще има сезони и ще въртят силата на предметите всеки сезон, за да разнообразяват метата.. защо WTF :?

Дано с времето изпитат нещата повече.

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2382
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 1: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: tERROR85 на 02/11/2019 - 08:05ч.

На мене графиката и тази мрачност на зоните ми е като на всяко друго АРПГ. Даже спокойно може да мине за клонинг на Д3 графически.
Печелят ме с отворения споделен свят Босовете по картата, Друида и талант дървото. Надявам се тая глупост с смяната на силата на предметите да я зарежат. А да наблегнат на да играеш както ти е кеф а не както изисква шибаната мета. Дано да изпипат лорето като хората.
Засега в тоя ранен етап съм на нямам мнение.

MrPresident

Night King

Коментари: 1327
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 2: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: MrPresident на 02/11/2019 - 10:50ч.

За момента покрива очакванията ми, като се има предвид че нямаш очаквания, не беше трудно :D
Надъхан съм най-много от новата скилл система, изкефи ме че отново ще има points и ще избираш на кой скилл да заложиш (дано и финалната версия да е така).
Надъхан съм да разбера повече и за трейд системата, както и за начина на multiplayera.
Руните също много ме изкефиха и се надявам да има runewords, надявам се да вкарат и чармове.
Очаквам един от другите два героя да е амазонка, понеже ми беше любимия герой преди :)
Най-малко интерес имам към pvp-to, защото не очаквам да може да покрие очакванията и да може да се доближи от pvp-to на диабло 2.

ThePeanut

Minion of
Destruction

Коментари: 531
battle tag battle tag

0

# 3: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: ThePeanut на 02/11/2019 - 14:22ч.

Дали не са се договорили и с китайците от ЛостАрк за рескин на техната игра

https://clips.twitch.tv/CalmObliqueClintmullinsPJSugar

Изглежда ми адски близка като енджин и геймплей - Няма да се учудя, ако това е новия модел на Блзиард, да плащат за готов продукт вмест те да го правят....

Niksan_89

Fallen

Коментари: 21
Diablo Клан:
<d3bg>
battle tag battle tag

0

# 4: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: Niksan_89 на 02/11/2019 - 15:00ч.

Здравейте. Аз очаквам от новото Diablo две неща. Незначителни са на пръв поглед но за мен са важни:

1. Паладин респективно кръстоносец с фанатизъм аура или нещо подобно;
2. Варварина да има възможност да носи във всяка ръка по един меч за две ръце, както беше в D2,че в D3 беше много ощетен в това отношение.

Necropolis

Skeleton

Коментари: 60
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+2

# 5: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: Necropolis на 02/11/2019 - 17:05ч.

На този етап не.
1. Ще има рунически думи, но не е ясно (поне на мен не) дали това ще определя ендгейма, ако има такъв, ако няма - лошо
2. Ще има трейд, но не свободен както в Д2 - лошо
3. Всеки сезон щяли да бутат нещата, за да променят метата - много лошо
4. Видях някои Д3 неща - лошо
5. Инвентар, скилове и т.н. изглежда много зле и грозно - надявам се да го оправят инак лошо
6. Не е ясна (поне на мен не) дроп системата. Ако е както на Д3 - МНОГО ЛОШО
Хората си задържат вниманието върху играта доста дълго време когато играят Д2 защото предметите са много редки. В Д3 се обличаш за 2 дена...

Това което за момента може да видим изглежда обещаващо. Не се знае до къде са стигнали с играта и колко ще им отнеме поне до бета версия, но дори и тогава ще има да се чака още. През времето много неща ще се променят. Надявам се да добавят възможно най-много Д2 неща, за да може играта да стане хубава.
Някои би казал "като толкова ти харесва д2 вари си играй д2" Еми да правя го от години защото Д2 не ми омръзна за някоко месеца както Д3.
Защо да има повече Д2 неща в Д4?
- защото цялата диабло слава лежи върху Д2

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1110
battle tag battle tag

+1

# 6: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: CerberuS на 02/11/2019 - 17:31ч.

Не бих казал ,че трейд системата в Д2 бе по-добра от тази в Д3.Премахването на парите в нея бяха проблем , търсачката бе страхотна!
Относно всеки сезон по нещо различно това е много добре освежава игрта за тези който играят повече!
Като цяло Д3 игрта е супер , но ранния енд гейм , еднаквата мета . липсата на пвп и трейд я направиха поварня.
Мисля че вече са си взели поуките и ще изберат най-доброто от 2те игри.

Necropolis

Skeleton

Коментари: 60
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 7: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: Necropolis на 02/11/2019 - 17:48ч.

CerberuS написа на 02/11/2019-17:31ч.:
Не бих казал ,че трейд системата в Д2 бе по-добра от тази в Д3.Премахването на парите в нея бяха проблем , търсачката бе страхотна!
Относно всеки сезон по нещо различно това е много добре освежава игрта за тези който играят повече!
Като цяло Д3 игрта е супер , но ранния енд гейм , еднаквата мета . липсата на пвп и трейд я направиха поварня.
Мисля че вече са си взели поуките и ще изберат най-доброто от 2те игри.
Не че нещо, но няма нищо хубаво в д3. То за това никой не я играе, а Д2 има ужасно много фенове които още я играят дори след 20 години.

Alexander

Nephalem

Коментари: 1273
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 8: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: Alexander на 02/11/2019 - 17:50ч.

D3 Само синематиците струваха . Д2 Лод Беше най великата игра.

LionDance

Megademon

Коментари: 351
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 9: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: LionDance на 02/11/2019 - 18:03ч.

:D отивайте да си играете 2-ката - най-великата игра на земята. Като прочета такъв коментар, който е през ред във всичко свързано с Диабло и направоооооо :3

CerberuS

Nephalem

Коментари: 1110
battle tag battle tag

0

# 10: Доживя ли Диабло 4 очакванията Ви?

Офлайн

Автор: CerberuS на 02/11/2019 - 18:24ч.

ОК Диабло 3 не е перфектната игра ,казах по-горе защо. Кажете ми вие какво првихте на Д2 освен да си бъркате в носа докато Баал минионите умираха от 2 хита. И дебилствената трейд система игра с име " Оffer shako , Need Gul rune"

1
2 3

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 26 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Neltharaku, Dibrobs

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95802 | Теми: 6230 | Потребители: 6025 | Най-новият ни потребител е: Dibrobs