[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

KOMAP

Archangel

Коментари: 894
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 421: BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: KOMAP на 10/12/2019 - 12:08ч.

lordlosh написа на 10/12/2019-10:54ч.:
Вие четете ли целият текст, който съм написал или минавате между редовете и се хващате за 1 думичка или изречение ?
Хайде пак целият текст и тогава коментирайте. Много добре съм обяснил какво имам предвид.
Целия спор възникна от това че не се изразяваш правилно. Не може да кажеш че нещо не ти харесва защото е "прекалено фентъзи". Това не е сравнителен атрибут, няма по-фентъзи и най-фентъзи, или е фентъзи или не е.
Това че теб не те кефят големите брони и мечове, не означава че те са по-фентъзи от мечоете в диабло, които горят, замраъзяат, пускат светкавици и всякакви други магии за какито се сетиш.

lordlosh

Fetish

Коментари: 102
battle tag battle tag

0

# 422: BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: lordlosh на 11/12/2019 - 13:07ч.

Това, че си направил фентъзи свят, не значи, че всичко в него трябва да е нереалистично. Всяка втора игра е с фентъзи привкус, както и доста филми има в тоя жанр. Но това, че даден свят е фентъзи, не значи да няма нищо реалистично.
И да има фентъзи и фентъзи. На някои хора too much не им харесва.
И доста от игрите/филмите ползват неща от средновековието и вече ги доукрасяват.
Това, че си създал свят с магии, демони и ангели примерно не значи, че не трябва да има реалистични неща.
Така да го кажа oversizing things не се харесват на голяма част от "публиката", точно понеже изглеждат нереалистично и неестетично.
Имаше и теми преди време даже точно за това.
Ето една от тях:
I love warrior class and its subclasses. But I cant help but feel silly while wielding those ridiculously huge weapons. It kinda takes away from my enjoyment of the game. Is there any way to make those weapons look more realistic?

Иначе ми е пределно ясно, че всичко е измислено и реално оръжията, брони и т.н. са измислени, но това че ги доокрасяват, не значи да ги направят абсолютно нереалистични.
Даже хората в Диабло 4 го казаха това, че са заимствали много неща от средновековието и са се опитвали да ги направят реалистични.

Та по твоята логика и те говорят глупости ?
Пак ще дам пример с Властелина. Ако бяха направили броните и оръжията нечовешки огромни ака Lost Ark, поредицата нямаше да има и 1/10 от феновете си и да се гледа и харесва толкова много.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 423: BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: Benifios на 11/12/2019 - 17:48ч.

Само да кажа... в Азия... тия големи мечове са като народните носии при нас... просто в игрите и мангата / анимета и т.н. са с големи.. понеже нямат големи.,..... или просто защото символизира доминация и т.н. булшитс

Коментарът беше редактиран от Benifios на 11/12/2019 - 17:49ч.

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2372
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 424: BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: tERROR85 на 11/12/2019 - 17:49ч.

lordlosh написа на 11/12/2019:
На някои хора too much не им харесва.
Сега осъзнавам че аз съм от хората за които "too much" е "not enough" :)
За това не ми харесва Диабло жанра... Ангели, Демони и света между тях че то си е като реалността. И някакви нефелими се бият с демоните тука ги наричаме Наркомани ама то си е същото :)

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 11/12/2019 - 17:55ч.

lordlosh

Fetish

Коментари: 102
battle tag battle tag

0

# 425: BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: lordlosh на 11/12/2019 - 17:59ч.

То си е до предпочитания ясно е. Аз лично не се кефя на такъв тип предмети. Броните 3 пъти колкото героя, оръжията 2х пъти колкото героя, което реално няма да можеш да ходиш, камоли да замахнеш с него.
Това е от гледна точка на естетиката.
Аз лично от тоя тип игри не се кефя и на героите от женски род, които изглеждат като феи(ако мога така да ги нарека). Примерно както са в lineage, в Lost Ark-а е по същия начин.

За мен е много важно в такъв тип игра, как ще изглежда героя ти като го облечеш. Трябва теб лично да те радва, че да ти е кеф да цъкаш.

Иначе Lost Ark във всяко едно друго отношение е страхотна. Не съм я играл, то май още няма EU версия, но от това, което съм виждал, само това ме дразни.
Играта е направо ММО ARPG и са я направили доста добре.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 426: BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: Benifios на 11/12/2019 - 20:12ч.

Подобни теми

bullet Diablo 3 Patch 1.0.8 Първи впечатления - От BOBIRR на: 08/05/2013 - 11:09ч.
bullet Roland Set - първи впечатления - От Benifios на: 12/08/2014 - 10:39ч.
bullet Дискусия: Първи впечатления от 1.0.7 - От BOBIRR на: 13/02/2013 - 09:49ч.
bullet Първи впечатления - От Dex на: 05/10/2013 - 21:42ч.
bullet Първи впечатления от PvP на PTR-a - От vaskobgn на: 16/01/2013 - 13:36ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: qbadabaduuu, lordlosh, ThePeanut

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95752 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja