[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4653
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+5

# 301: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: Benifios на 06/11/2019 - 15:53ч.

С риск да ни навлека доста хейт ще кажа следното :
Като цяло това, което показаха в демото си изглежда като материал от канселираният експанжън, за който все повече се говори и т.н. Ако не се лъжа Diablo III : King in the north. После са се разцепили на 3 екипа - да има нещо по Д3, Имортала и Д4.
По време на мобилната презентация миналата година Лорд Флуфи им беше казал, че вкарват яки неща в нея и ще ги има ли за D3. Отговорът беше не, но виж ще ги има в 4-ката. Говоря за стълбите, скоковете, да кажем и за спускането по въже. За мен като цяло това си изглежда като Diablo 3.5 версия.

Мрачната обстановка си е супер и това спор няма (тук май имаше един пост, че може и да е по-мрачна даже със скрийншот бонуси).
Относно респек-а на уменията. Адски много мразя да левълвам наново герои и да си губя времето (просто вече не разполагам с такова в излишък), а и никога не съм бил фен на това след като съм изиграл 2000 часа с даден клас. Обичам и да експериментирам постоянно, да тествам с билдовете, оръжията. Нещо, което принципно трябва да е нормално за такъв род игри.

Diablo III изяде адският хейт, който от една страна си беше основателен, но по-едно време просто си стана като "Здравей, как си?".
Хората опитаха да направят нещо малко по-различно и за мен успяха, просто нямаше съпорт както трябва и адски бавен контент.

Притесненията ми по DIV са следните :
1. Масата хора, които разпнаха D3 е че прецакаха трейда, хората си искат трейд система.
Тука ще има, но по това, което четох изобщо няма да е нормална трейд система... така че пак ще има проблеми. Не е крайно решение и може и да претърпи промени, но като нищо може и да оставят нещата така.

2. За разлика от Д3, тук ще имаме клан система.
Силно се надявам да няма празни обещания, защото в тройката точно това си беше антисоциално на копеле. В клан си само защото мейн партито да ви покаже, че не сте рандоми... друга полза нямаше.

3. Парагони ще има и тук.
Притеснението ми е че няма отново да има КАП на парагоните, нещо което си е проблем в тройката.
От една страна е единственото, което стимулира за класацията... колкото повече парагони толкова по-лесно затваряме нещата.

4. Надявам се да няма трол от екипа стил пони ниво.
Едно време екипа си направи майтап с критиците и го създаде, обаче си навлече още по-голям хейт. Надявам се да няма нещо такова и тук.

5. Мета - и тук ще има определена мета
Дано често я балансират и сменят, искам всичките класове да стават както за съпорт, така и за траш килъри и бос килъри. Което обаче не ми се вярва.

6. Новите дънджъни или Грейтър рифтове 3.0
Новите дънджъни по това, което казаха ми приличат на нещо смесено като порталите от PoE и GR в тройката на Diablo. Като идея си е супер, но обещават да са много, но помня как и в тройката, че ще има голямо разнообразие
и по едно време, че няма да има тесни коридори и празни рифтове... познайте успяха ли да си спазят обещанието...

7. Обещават играта да е огромна
Казаха над 100 села и градове + рандом дънджени.... дори и 30 % да изпълнят ще е супер, но също имам огромни резерви тука. Нека да видим. Ако всичко, което казаха, го изпълнят поне на 50% ни чака доста приятна игра.

8. PvP-то.
След всичките предмети и прогрес за който говорят, ще ми е интересно как ще го балансират. За мен ще е най-лесно с PvP гиър, защото да не стане накрая както с D3 - няма защото не може да го балансираме.... обаче си имате на Ванилката на гърба на обложката, то ще ви стигне...

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 302: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: vaskobgn на 06/11/2019 - 16:30ч.

Ако не прекаляват с цифрите ще го балансират според мен. На 1.0.7 Ванилата като пуснаха браулинга с малко по-дефанзивни предмети както и лека смяна на камъните се получаваха нещата и не се one хитвахме.
Това, че може да се левелва наново герой за мен пък е +.Харесва ми тази идея да се иска малко повече мислене и напъване в играта.
Най-много ме притеснява дали просто ще си спазят обещанията с показаното тук както и дали наистина ще слушат нас играчите/хората. Това ми е най-голямото притеснение, защото 2008г. всички помним какво показаха и после докато излезе играта колко махнаха...то небеше рязане на крафтинг, пвп и още един куп неща..

qbadabaduuu

Zombie

Коментари: 29
battle tag battle tag

0

# 303: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: qbadabaduuu на 09/11/2019 - 15:11ч.

Може и да не съм разбрал нещо, но... :D
Защо казаха че играта ще излезе за PS4 след, като, ако мислят да се бавят години да бяха казали, че ще я има за PS5

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5322
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 304: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: forge на 09/11/2019 - 15:15ч.

Защото PS5 не е официално обявен, но е повече от ясно, че ще я има и за него.

anton87

Sand Maggot

Коментари: 125
Diablo Клан:
<ХАН>
battle tag battle tag

+1

# 305: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: anton87 на 09/11/2019 - 21:49ч.

няма години тва да не едно време близард кога бяха абсолутна доминация. д2 и стар крафт .Сега кои ще чака 4 год за обявена игра, тя трч прават нова графика ако сте излиза в период от 4 год

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 306: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: vaskobgn на 09/11/2019 - 22:30ч.

Имаш право. За 4 години адски много ще се променят нещата. :)

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5322
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 307: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: forge на 10/11/2019 - 01:39ч.

FlagellumDei

Fetish

Коментари: 107
battle tag battle tag

0

# 308: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: FlagellumDei на 10/11/2019 - 02:30ч.

Имам чувството, че Близард скоро ще отменят всякакви Q&A сесии, както направиха с един от панелите на Д4. Само подбрани от интернет въпроси.

lordlosh

Skeleton

Коментари: 51
battle tag battle tag

0

# 309: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: lordlosh на 10/11/2019 - 12:10ч.

Прекалено много хейт и негативни реакции се излива, понеже прецакаха нещата с Диабло 3 и сега всички са черногледи, но това е много грешно мислене и реално само ще пречи.
Аз пък смятам да съм оптимист и смея да кажа, че не само на 100% ще изпълнят обявените неща, но нещо повече ще ги преизпълнят и ще ни предоставят още много неща, за които дори не сме си и помисляли.
Близард е голяма компания и очевидно си взимат поука от грешките си.

qbadabaduuu

Zombie

Коментари: 29
battle tag battle tag

+1

# 310: BlizzCon 2019:A New Hope - Първи впечатления от D4

Офлайн

Автор: qbadabaduuu на 10/11/2019 - 21:59ч.

Ако и за Д4 ще чакаме 4г.... няма нужда :/

Подобни теми

bullet Първи впечатления от PvP на PTR-a - От vaskobgn на: 16/01/2013 - 13:36ч.
bullet Дискусия: Първи впечатления от 1.0.7 - От BOBIRR на: 13/02/2013 - 09:49ч.
bullet Diablo 3 Patch 1.0.8 Първи впечатления - От BOBIRR на: 08/05/2013 - 11:09ч.
bullet Първи впечатления - От Dex на: 05/10/2013 - 21:42ч.
bullet Roland Set - първи впечатления - От Benifios на: 12/08/2014 - 10:39ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 53 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: CerberuS, LionDance

Най-активни днес: forge, ThePeanut, FlagellumDei, EarthFace, CerberuS, lordlosh, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95184 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho