[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

aspirina

Greater Mummy

Коментари: 186
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Raid: Shadow Legends Android

0

Офлайн

Автор: aspirina на 26/11/2019 - 15:58ч.

Здравейте на всички има ли някои, който играе въпросната игра? Търся да закупя акаунт 60ниво със легендарни и епични герой? Моля пишете ми на лично!!! Благодаря!

KOMAP

Archangel

Коментари: 876
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 1: Raid: Shadow Legends Android

Офлайн

Автор: KOMAP на 26/11/2019 - 16:32ч.

Аз я цъкам от началото на годината, ама ми е като наркотик и не мога да си продам акаунта.
Иначе не виждам ква е ползата да си купиш акаунт с герои в игра на която единствената цел е да събираш герои... Смисъл то ако няма какво повече да постигнеш за какво ти е тоя акаунт.

Офлайн

aspirina

Greater Mummy

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Raid: Shadow Legends Android

Офлайн

Автор: aspirina на 26/11/2019 - 19:07ч.

KOMAP написа на 26/11/2019-16:32ч.:
Аз я цъкам от началото на годината, ама ми е като наркотик и не мога да си продам акаунта.
Иначе не виждам ква е ползата да си купиш акаунт с герои в игра на която единствената цел е да събираш герои... Смисъл то ако няма какво повече да постигнеш за какво ти е тоя акаунт.

Ами не знам аз ли съм без късмет изобщо или не, но досега съм отворил 30-40 Ancient shards и 2 sacred shards и съм намерил само 1 legendary и 5 epic героя, без да броим тези които ти ги дава като награда като логваш в играта всеки ден. Минах кампанията на Normal с 3 звезди, минах я на Hard с 3 звезди и сега фармя Brutal и съм към края, но за съжаление акаунта ми едва 40ниво и геройте ми са още Rank 5 stars full ascend и не мога да мина Brutal с 3 звезди. Просто искам акаунт с доста Легендарни герой с вече фулл ъпнати на +16 предмети и да мога да си фармя Brutal solo.... Аз играя играта от 30 дни, паралелно на два акаунта и ги развивам и двата и съм супер пристрастен просто... :Д Дали няма да мога да те добавя като реферал? Или да направим БГ клан да играем яко? Какво ще кажеш.... Ако имаш познати приятели, които имат много добре развити акаунти мога и да разменя акаунт на Steam + Nintendo switch с купени от Store цели игри :Д :Д

Коментарът беше редактиран от aspirina на 26/11/2019 - 19:18ч.

Офлайн

KOMAP

Archangel

Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 3: Raid: Shadow Legends Android

Офлайн

Автор: KOMAP на 27/11/2019 - 11:09ч.

Принципно има китайци които продават акаунти (както на всяка игра) но не виждам много смисъл от закупуването на такъв акаунт. Колкото до brutal solo само си вдигаш началния герой до 60 и му слагаш life steal сет със малко крит дмг и шанс. В ако ти трябва помощ в redit може да намериш доста неща и/или да зададеш някакъв въпрос но имай предвид че купуването/продавването на акаунти е забранено.

EDIT: Имай предвид че Plarium не им дреме много за играт и играчите, гледат да изцедят колкото се може повече пари последно време и май играта почва да умира. Така, че не ти препоръчвам да влагаш пари в нея.

Коментарът беше редактиран от KOMAP на 27/11/2019 - 11:13ч.

Офлайн

aspirina

Greater Mummy

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Raid: Shadow Legends Android

Офлайн

Автор: aspirina на 27/11/2019 - 12:23ч.

KOMAP написа на 27/11/2019-11:09ч.:
Принципно има китайци които продават акаунти (както на всяка игра) но не виждам много смисъл от закупуването на такъв акаунт. Колкото до brutal solo само си вдигаш началния герой до 60 и му слагаш life steal сет със малко крит дмг и шанс. В ако ти трябва помощ в redit може да намериш доста неща и/или да зададеш някакъв въпрос но имай предвид че купуването/продавването на акаунти е забранено.

EDIT: Имай предвид че Plarium не им дреме много за играт и играчите, гледат да изцедят колкото се може повече пари последно време и май играта почва да умира. Така, че не ти препоръчвам да влагаш пари в нея.

Наясно съм със всичко казано от теб до момента, дори намерих специален сайт,където не само китайци продават акаунти, но за акаунта който търся цените започват от 300$ до 1000$, в зависимост от броя легендарни и епични герой и предметите, което е пълен абсурд за мен и явно тази идея ще остане просто идея. Иначе за Plarium съм доста запознат в последно време с политиката им спрямо играчите и това,че ги интересуват само парите, но такъв е света в днешно време и всеки гледа да взима, без да му се налага много много да дава, ако ме разбираш. По-интересното за мен в случая е как един определен продавач има за продаване няколко подобни акаунта и ги е развил до такава степен, което за мен лично без да е вложил маса пари в акаунта и не толкова време (както правят f2p играчите) си е mission impossible... Как да се натрупат прилично количество шардове за отваряне и сребро, без да ти се налага да фармиш 24/7.... Защото играта наистина е интересна и добре направена има замисъл в нея и е с доста прилична графика, друг е въпроса,че всичко в нея подтиква към донейтване....

Прави клан и да играем заедно :Д...

Коментарът беше редактиран от aspirina на 27/11/2019 - 12:25ч.

KOMAP

Archangel

Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 5: Raid: Shadow Legends Android

Офлайн

Автор: KOMAP на 27/11/2019 - 16:22ч.

Бая зор си трябва за менажиране на клан и не ми се занимава. Гледам че в нашия сме останали 22 човека като половината от тях не са влизали последнте 2-3 седмици :D

aspirina

Greater Mummy

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: Raid: Shadow Legends Android

Офлайн

Автор: aspirina на 29/11/2019 - 16:12ч.

Ако случайно решиш, че искаш да се отървеш от акаунта си, мога да ти предложа акаунт на стийм с купени игри и акаунт на Нинтендо суич с купени игри към 250е... Помисли си!

Подобни теми

bullet продавам natalya's shadow cloak - От slav на: 17/07/2012 - 14:54ч.
bullet WTS: Natalya's Shadow + 3x 46 Dex sockets - От dev8 на: 09/09/2012 - 22:45ч.
bullet Някой играе ли League Of Legends? - От ironbg на: 14/11/2012 - 12:00ч.
bullet Castlevania Lords of Shadow - От Benifios на: 01/01/2014 - 12:46ч.
bullet League of Legends и Guild Wars 2 акаунти за Диабло - От Ragnaris на: 19/04/2015 - 12:03ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 29 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, lordlosh, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95416 | Теми: 6215 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho