[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4
5

Офлайн

MysticalX

Fetish Shaman

Коментари: 237
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 41: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: MysticalX на 09/01/2020 - 08:31ч.

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2341
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 42: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: tERROR85 на 09/01/2020 - 09:37ч.

lordlosh написа на 09/01/2020:
с такива неизвестни компании да се има едно на предвид и за покупка и за последвала поддръжка на играта.
Известни - неизвестни компании не трябва да се плаща предварително за нещо което още не е излязло. От доста време съм с едно наум за преордерите. Хайпа е голям парите си текат разработчиците си мислят "хората я купуват от сега няма нужда да си даваме зор" или се мъчат да спазят някакъв срок даден от горе и накрая като се появи 1/3 игра или игра пълна с бъгове ... почва един хейт ...
Това което написах за играта по горе е точно описва досега ми с играта до момента. Нямам си на идея как има толква положителни коментари ... вероятно отрицателните се трият. За безплатна игра става да даваш пари за нея не препоръчвам на този етап. Се едно на времето да си платиш за бетата на Д3 а тя беше доста по на високо ниво. Който мисли че Д3 е по лошо и по бъгаво от това недоразумение Wolcen моля да намали хапчетата.

lordlosh

Fetish

Коментари: 99
battle tag battle tag

0

# 43: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: lordlosh на 09/01/2020 - 11:41ч.

Много точно. В Wolcen примерно премахнаха доста неща, които имаше в началото, като отворения свят, мен лично това ми харесваше и ме изгубиха като го махнаха. Играта има сигурно по-малко content сега, отколкото в началото, понеже се фокусираха върху други неща и очевидно имат някакъв лимит.
Май засега и housing са махнали, доста от куестовете ги няма.
Изключително много неща промениха/премахнаха, като уж доста от нещата щяло да ги има като излезе пълната игра, тоест ще почакаме до края на Януари и ще разберем.

KOMAP

Archangel

Коментари: 883
Diablo Клан:
<BGN>
battle tag battle tag

0

# 44: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: KOMAP на 10/01/2020 - 15:04ч.

CEO announces that the final date for the release of Wolcen: Lords of Mayhem is set to February 13, 2020.

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2341
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 45: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: tERROR85 на 10/01/2020 - 20:11ч.

Дано само да излезе преди Д4 :)

Не можах да се сдържа да не тролна :)

lordlosh

Fetish

Коментари: 99
battle tag battle tag

0

# 46: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: lordlosh на 10/01/2020 - 21:36ч.

Според мен няма как да я бавят повече, защото ще изгубят много интерес. Въпроса е какво точно ще изкарат? Дали играта ще задържи интереса след като минете кампанията, каква ще е поддръжката на играта след това, което е сигурно 90% от това дали играта ще има дълъг живот. Но за тая работа освен първоначалната цена, която даваш за играта ще трябва да има или МТХ или за контентите/ДЛС-тата, които вадят да се плащат, подобно на Chaosbane.

Бтв в игра с мечове, щитове, лъкове и брадви, разбирай базирана на средновековието, да сложиш и автоматични пистолети вътре, това доста убива естетичността в играта.
Лично аз искам играта да успее, за да може да има конкуренти на пазара и реално така и конкуренцията ще трябва да вади качество.
В тоя жанр реално не сме видели кой знае какви нови неща.
Отворения свят не можем да кажем, че е ново, но реално е правилният ход в тоя жанр, ако искаш да дадеш усещане за голям свят в играта.
Ама освен някакви пдобрени скилове/пасиви/дървета, какво ново точно сме видели от ARPG в жанра ?
ПОЕ вкара Мапове и gem-ве, които да са скиловете, което беше ново и интересно, ама това го има от 5 години и реално всичко въртят около това и никакъв нов енд гейм, нищо различно. 2020 основното в ПОЕ са мапове, които са същите местности и същите босове от кампанията, ама с различен layout.

Докато сингъл игри като Skyrim и The Witcher 3 примерно ти предлагат изключително голям свят, с изключително много и разнообрази неща за правене.

А мултиплейър ARPG игри стоят на 1 място.

Аз лично възлагам най-големи надежди в Близард, защото те реално имат сериозен бюджет и би следвало да са си взели поуки.
Ама ако и те ми изкарат само Рифто-ве за енд гейм, направо ще зачеркна ARPG жанра и ще си цъкам MMORPG, поне да ми е кеф в 99,99% от времето ми в играта и да ми е интересно нон-стоп.

БТВ в момента какъв точно е енд гейм-а в Wolcen ? Я някой, който я играе да сподели.

Офлайн

nzhul

Nephalem

Коментари: 1114
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 47: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: nzhul на 11/01/2020 - 17:23ч.

Аз като казвам че всички копват едни от други никой не ми вярва :D.
UXolqM7.jpg

Няма лошо де, то така работи света.
Иначе шегата настрана - играта изглежда яко. Бих я разцъкал :)

Коментарът беше редактиран от nzhul на 11/01/2020 - 17:24ч.

MysticalX

Fetish Shaman

Коментари: 237
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 48: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: MysticalX на 11/01/2020 - 20:46ч.

Може и да става за убиване на малко време, но ще изчакам да я пуснат завършена преди да я платя.

aspirina

Greater Mummy

Коментари: 189
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 49: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: aspirina на 13/01/2020 - 20:50ч.

Това е доста лош опит за изкопиране на Диабло 3, ми се вижда на мен....

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7909
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 50: Wolcen: Lords of Mayhem

Офлайн

Автор: vaskobgn на 14/01/2020 - 09:46ч.

От Early-то си поиграх над 20 часа и ми харесва. Бъговете наистина ме дразнят, но се надявам на релийз да ги оправят. Издразниха ме с това отлагане, но ще почакаме и дано няма друго такова.
Иначе нема как да се скрие огромното изкопирване... :D

1 2 3 4
5

Подобни теми

bullet Castlevania Lords of Shadow - От Benifios на: 01/01/2014 - 12:46ч.
bullet Разработка на d3bg.org - От nzhul на: 18/01/2012 - 10:54ч.
bullet Диабло стана на 15 години! - От nzhul на: 18/01/2012 - 13:27ч.
bullet Бъгове в сайта и форума - От nzhul на: 18/01/2012 - 19:04ч.
bullet Coming - Soon - От nzhul на: 18/01/2012 - 20:13ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 32 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: tERROR85, forge, EarthFace

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95581 | Теми: 6218 | Потребители: 6014 | Най-новият ни потребител е: toshev6