[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2
3

Активни

Други игри [ Warcraft ]

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2382
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 21: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: tERROR85 на 27/11/2019 - 11:02ч.

Neltharaku

the Blue

Коментари: 1472
Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

+1

# 22: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: Neltharaku на 07/02/2020 - 22:42ч.

Ще има новела с предистория за Shadowlands. Подобно на "Before the Storm" новелата преди Battle for Azeroth да излезе, "Shadows Rising" ще излезе на 14.07.20. Може би около два месеца след това и самият експанжън.
906370.jpg

Niksan_89

Fallen

Коментари: 21
Diablo Клан:
<d3bg>
battle tag battle tag

0

# 23: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: Niksan_89 на 12/02/2020 - 16:55ч.

Здравейте. Тия дни си мислех за този нов Expansion. Изникна ми една простотия в главата какво може евентуално да се случи в storyline.

След като Силванас стана враг на почти всички включително и на собствените си хора Алианса и Ордата ще се обединят срещу нея. След като ще ходим в Ада тоест THE MAW ми идва на ум, че евентуално някой от главните герои в историята на играта ще се завърне под една или друга форма за да помогне на фракциите срещу Силванас. Според мен има вероятност да я направят Boss. А този някой главен персонаж за когото писах по горе може да е бате Артас :D. Понеже той беше главния враг на баншито. Тази идея ми дойде във връзка с това че ще посетим THE MAW Ада. На Артас може да му бъде предложена някаква сделка за изкупление на греховете си - нещо от рода на я помогни да победим тая дето я създаде а пък ние ще се застъпим за теб да излезеш от чистилището. Blizzard вече веднъж са връщали историята на зад или по скоро я заместиха с алтернативна такава с Warlord of Dreanor.

Наясно съм, че всичко това което написах на повечето хора ще се види като пълна глупост, но това са мои спекулации. Историята на Артас като персонаж винаги ми е била най интересната в света на Warcraft. За това се надявам някога да се завърне в историята вече като положителен персонаж. Все пак много от вас знаят,че при последната битка с Tirion Fordring мечът Frostmoorn беше счупен и всички души които са били вътре излязоха. А както знаем всички първата душа която мечът е отнел е била на самият Артас.

Благодаря на всички които са си направили труда да четат това есе. Приятен гейминг и много здраве ви желая.

Neltharaku

the Blue

Коментари: 1472
Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 24: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: Neltharaku на 12/02/2020 - 17:53ч.

Това ми звучи като Illidan 2.0 . Не вярвам близард чак до такава степен да са безидейни вече и да повторят подобен сюжет макар и с малки разлики. За мен Артас колкото и добър персонаж да е бил, вече почва да се надценява. Стига му толкова време под прожекторите. Предостатъчно беше център на внимание в Warcraft III и WotLK. Има толкова много други и потенциално богати персонажи в Lore-то, че ще изглежда жалко всичко да се върти около Артас, Илидан, Трал и т.н.

Силванъс пък я изкарваш Garrosh 2.0 . А тя си е и се доказа вече доста пъти по-умна и по-хитра от него. Все още съм на мнение че няма да се стигне до там че да трябва да я убиваме (дори и да се бием с нея). Ако пък стане така.. много е голяма вероятността аз да спра WoW-a.

Вярно могат да върнат някои от The Maw, но кого и с каква цел.. с времето ще разберем.

И това с връщането на времето или алтернативни реалности пак.. беше много "евтин" Warlords of Draenor сюжет. По-добре да не повтарят.

A меча се казва Frostmourne.

Niksan_89

Fallen

Diablo Клан:
<d3bg>
battle tag battle tag

0

# 25: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: Niksan_89 на 12/02/2020 - 17:59ч.

Да за меча си прав както и за Blizzard просто в момента ми избяга правилния английски правопис. Аз за това писах още от самото начало, че е простотия това което ми е хрумнало и надали ще се получи нещо подобно но просто с тоя The Maw си отварят вратичка Blizzard.

tERROR85

<SPAM BOT>

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 26: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: tERROR85 на 14/02/2020 - 09:03ч.

Баншито трябва да умре ... тоя път за постоянно.
Niksan_89 написа на 12/02/2020:
Понеже той беше главния враг на баншито.
По скоро търсим някой който я иска мъртва (тука опашката е доста голяма) на Arthas му е се тая за нея по вероятно е тя да го търси в The Maw за да го елиминира :) Според мен ще има доста герои върнати които ще ни помагат там Vol'jin, Varian Wrynn, Cairne Bloodhoof може и Medivh да върнат. Arthas ми се вижда крайно невероятно освен като бос него само Jaina го харесваше...

Niksan_89

Fallen

Diablo Клан:
<d3bg>
battle tag battle tag

0

# 27: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: Niksan_89 на 14/02/2020 - 10:35ч.

Много ми е интересно за тая новела която почва на 14.07. там може да се разкрият разни работи от сюжета.

tERROR85

<SPAM BOT>

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 28: Shadowlands Expansion

Офлайн

Автор: tERROR85 на 15/02/2020 - 09:17ч.

Дано в нея да коригират малко мизерния край на тоя експанд. Някъде слушах че като пролог към Shadowlands. Lich King-a щял да се раздвижи. Освен това щяло да има удари от зомбита по цял Азерот нали вече никой не ги контролира.

1 2
3

Подобни теми

bullet [SPOILERS AHEAD] Diablo III Expansion - Reaper ... - От Dex на: 12/09/2013 - 13:40ч.
bullet Diablo 3 Expansion - От july на: 08/11/2012 - 10:09ч.
bullet Diablo 3 Expansion, R0S - Offline mode ? - От Benifios на: 29/11/2013 - 14:30ч.
bullet Diablo III Expansion дискусия - От Dex на: 20/11/2012 - 13:34ч.
bullet Legion Expansion - От Neltharaku на: 29/07/2015 - 21:10ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 22 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес:

Рожденици днес: BobyMeshkov (38), Undamaged (27), voodootride (35)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95802 | Теми: 6230 | Потребители: 6025 | Най-новият ни потребител е: Dibrobs