пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3
4
5 6 7 8

Активни

Други игри [ Warcraft ]

Офлайн

Neltharaku

the Blue

Коментари: 1179
Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 31: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: Neltharaku на 14/06/2018 - 19:01ч.

Имало е Storytelling панел на E3

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 1799
battle tag battle tag

0

# 32: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 15/06/2018 - 08:39ч.

Супер това го бях пропуснал.

Заглавната тема са пуснали от Близард:

Освен това е PTR а е пачнат на BfA.

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 15/06/2018 - 09:18ч.

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 33: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 20/06/2018 - 10:06ч.

xqZZqxX.jpg

Както казах PTR а е пуснат на 8.0.1 така че поиграх малко. Първите ми впечатления до 25 ниво (засега).
Всички същества са на твоето ниво винаги и враговете и алиансите (които ти помагат за някои задачи). Което прави играта доста трудничка и предизвикателна. Добрата страна е че няма и задачи за по ниско ниво всички задачи са за твоето ниво. Това оправдава минаването на всички задачи в дадена зона защото винаги си дават стабилно количество опит и артефакти за твоето ниво (отлично за хора като мен които докато не приключат зоната не се махат от там). Освен това вече не те задължава да ходиш в зони които не ти харесват можеш да си вдигнеш от 1-во до 60-то ниво в стартовата зона ако си по упорит. За сравнение Teldrassil всички задачи минати преди излизах 11-то ниво, сега 14-то, Darkshore преди 21-во, сега 24-то.
По професиите също има промяна сега се вдигат от 1 до 300 което не те задължава след всеки 75 да търсиш учител. Досега не съм срещал ниско ниво билка която да не ми даде скил ама още съм под 100.
Талантите и специализациите могат да се сменят само в зоните за почивка и не изискват регенти може и преди да е било така сега ми направи впечатление. PvP талантите също, PvP мода може да се пусне или само в Stormwind и ти го дава заедно с първия PvP талант на 10-то ниво. Не съм го пускал още ама днеска може да намина от там.
Друго което забелязах е че Death Knight класа вече не изисква 65+ ниво герой в акаунта за да го пуснеш просто те предупреждава че класа е за напреднали играчи.

Играя Night Elf/Druid/Feral на Broksigar не си давам много зор ако някой си търси компания.
PTR а е напълно безплатен и играете/можете да вдигате нива до пача който имате закупен в акаунта (поне преди така беше).

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 20/06/2018 - 10:14ч.

Neltharaku

the Blue

Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 34: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: Neltharaku на 20/06/2018 - 18:08ч.

То между другото тези всички промени които ги каза бяха вече добавени в Legion-a пач 7.3.5 и също така за DK-то в още по-минал пач. Личи си че не си влизал скоро в Live сървърите :)

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 35: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 20/06/2018 - 22:10ч.

ШШШ не ме издавай в Русия съм в Русия съм. :) Знам че бяха пуснати и клипове съм гледал и слушал за тях ама друго си е да ги изпиташ на гърбът си :)
Между другото книгата я пресполвих ама няма коментирам преди да съм я допрочел че имам чувството че всичко ще се извърти накрая :)

Направо ми се къса сърцето като гледам :( толква ли не можаха да завземат Стормунд нали Силвана точно това иска ...
Sylvanas написа:
“It is, for the moment,” she said. “Injuries need time to heal. Crops need to be planted. But soon I will call upon the brave fighters of the Horde for another battle. The one you and I have both longed for.”

Nathanos was silent. She did not take that for disagreement or disapproval. He was often silent. That he did not press her for more details meant that he understood what she wanted.

Stormwind.

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 21/06/2018 - 10:43ч.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 36: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 26/06/2018 - 16:48ч.

Така прочетох Before the Storm не е лошо романчето. Искам да ви уверя че
няма да има немъртви в алианса
както бяха спекулациите след като част от страниците бяха пуснати от Амазон. Някой от героите не знам защо са ги вкарали, предполагам пускат тоя роман за да ни запознаят с главните герой в следващото разширение за които до сега нищо не се е чувало. Като факта че Артъс е имал по голяма сестра.
Не знам също защо казват че романа щял да изясни събитията които ще се случат в Battle for Azeroth като от романа се разбра че Хордата не е готова за война все още а Алианса не иска война въобще. А не се споменава нищо около случващото се в новото разширение поне от показаното досега.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 37: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 29/06/2018 - 09:40ч.

Сега само чакаме синематика.

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 38: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 03/07/2018 - 10:02ч.

OwziEDC.jpg
:) Появи се още една дъщеря на Лич Кинга само че на новия. Taelia дъщеря на Bolvar Fordragon се е спотайвала тихо в Кул Тирас и май я гласят за булка на Андуин.

Neltharaku

the Blue

Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 39: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: Neltharaku на 03/07/2018 - 19:57ч.

Ти вече разбра целия сценарий на експанжъна. Аз си чакам 14ти Август да го изпитам ин гейм, че само с гледане не ми е интересно ;D

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

battle tag battle tag

0

# 40: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 04/07/2018 - 09:53ч.

Еми като не искат да я пуснат безплатно само с гледане ще е :) Аз съм инат и игрално време няма да си купя :)

Още не мога да схвана за какво се бият :)

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 04/07/2018 - 17:25ч.

1 2 3
4
5 6 7 8

Подобни теми

bullet World of Warcraft: Azeroth by the Numbers - От Neltharaku на: 28/01/2014 - 19:39ч.
bullet Azeroth Choppers - От forge на: 10/04/2014 - 23:24ч.
bullet WarCraft: Armies Of Azeroth (SC II Mod) - От Neltharaku на: 06/01/2015 - 22:36ч.
bullet PayPal вече и в европейския Battle.net - От forge на: 23/02/2012 - 19:44ч.
bullet Battle.net Authenticator ?! - От underweaver на: 10/04/2012 - 13:12ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 37 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: LionDance

Най-активни днес: forge, Necropolis, np37opuah, Alexander, Neltharaku, aspirina, KOMAP

Рожденици днес: Missing (26), Baron13 (38)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 92786 | Теми: 6132 | Потребители: 6213 | Най-новият ни потребител е: GojerZof

Blizzard Свят Blizzard Свят

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: