пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10

Активни

Други игри [ Warcraft ]

Офлайн

Neltharaku

the Blue

Коментари: 1291
Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 91: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: Neltharaku на 16/05/2019 - 13:58ч.

tERROR85 написа на 16/05/2019-09:26ч.:
Много си се разбързал чакай да пуснат Класика и ако има интерес ...
което силно се съмнявам. Особено факта че ще е с месечни такси или ще се купува ме губи като играч. Смисъл от къв чеп да играя това вместо BfA който е много по интересен. Въпреки че Класика никога не съм го играл a приключенията ми в WoW почнаха от TBC
... тогава сигурно ще решат дали да пускат нещо друго.
По въпроса с копуването за класика... Стига да имаш купено време игра за BFA, не се налага да плащаш отделно и за Класика.

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2013
battle tag battle tag

0

# 92: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 16/05/2019 - 16:45ч.

Ми то не е ли същото? За да играеш ти трябва закупено време а ти вече си избираш на коя версия. Така или иначе купуваш време не е безплатно...

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 16/05/2019 - 16:52ч.

Neltharaku

the Blue

Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

0

# 93: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: Neltharaku на 16/05/2019 - 18:01ч.

Много хора си мислеха, че освен за настоящата версия ще трябва допълнително да се заплаща и за Класика на месец. Това беше преди, когато не бяха пуснали никаква информация за цените.
Затова казах, че хората които и без това си плащат на месец за BFA, те пак си получават Класика безплатно. Независимо дали ще го играят или не.

Офлайн

forge

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Коментари: 5122
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 94: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: forge на 16/05/2019 - 18:52ч.

Аз не бих го играл и безплатен да беше класика, те и пари искат. ЛОЛ Колко годишна беше тази игра?

Коментарът беше редактиран от forge на 16/05/2019 - 18:52ч.

Офлайн

tERROR85

<SPAM BOT>

Коментари: 2013
battle tag battle tag

0

# 95: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: tERROR85 на 17/05/2019 - 10:45ч.

Няма начин да си пусна време и да играя класика вместо BfA. Иначе ми е интересно да го разгледам понеже точно тая версия не съм я играл. Ама само ако е без месечна такса иначе да си я играят те :)
Малоумниците не разбраха че хората играят по пиратските сървъри защото е безплатно... И китайските ММО и не само китайските имат играчи защото са безплатни или имат безплатна опция за игра а ако искаш повече си плащаш микро транзакции...

Коментарът беше редактиран от tERROR85 на 17/05/2019 - 10:49ч.

Офлайн

Neltharaku

the Blue

Diablo Клан:
<MLC>
battle tag battle tag

+1

# 96: Battle for Azeroth

Офлайн

Автор: Neltharaku на 17/05/2019 - 20:38ч.

Ако не си пробвал първата версия на играта.. не искаш да знаеш какво е било преди 14-15 години. ;)
В сравнение с BFA, първата версия (Класик) е истински кошмар за кежуъл играчите днескашно време. И в същото време едни от най-хубавите години на World of Warcraft. В последните няколко експанжъна WoW са го направили супер кежуал френдли и то това е според мен една от главните причини да загубват толкова много играчи.
По онова време да вдигнеш максимален левел 60 ти е нужно поне цял месец че и два. (зависи какво ти е темпото) Нито е имало Dungeon Finder, нито Heirloom предмети да ти помагат докато качваш levels. Да не говорим колко трудно се е събирало злато само и само да си купиш примерно 60% скоростен маунт чак когато вдигнеш 40 level. Нямало е и летене да можеш да се придвижваш бързо от място до място и с което до голяма степен уби World PvP в играта.
Да не говорим за райд инстанциите които са изисквали по 40 човека пълно парти и всеки един бос дропва най-много 3-4 предмета за тея 40 души. Ahn'Quraj или пък особено Naxxramas, която беше последната райд инстанция в първата версия на играта. Преди TBC експанжъна в US региона е имало 895000 играчи максимален левел разпръстнати из 179 сървъра. 900 гилдии които са успели да убият само един бос в Naxx. И познайте колко гилдии всъщност са убили всичките 15 боса? Само 23! Това са горе-долу 1000 човека които са успели да убият Kel'Thuzad (финалният бос). По-малко от 0.1% от всичките US играчи.
В гледна точка на трудността, такива резултати никоя друга райд инстанция до сега в историята на играта не е постигала.

Коментарът беше редактиран от Neltharaku на 21/05/2019 - 23:10ч.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10

Подобни теми

bullet World of Warcraft: Azeroth by the Numbers - От Neltharaku на: 28/01/2014 - 19:39ч.
bullet Azeroth Choppers - От forge на: 10/04/2014 - 23:24ч.
bullet WarCraft: Armies Of Azeroth (SC II Mod) - От Neltharaku на: 06/01/2015 - 22:36ч.
bullet PayPal вече и в европейския Battle.net - От forge на: 23/02/2012 - 19:44ч.
bullet Battle.net Authenticator ?! - От underweaver на: 10/04/2012 - 13:12ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 31 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: blackmage, tERROR85

Рожденици днес: aleexx332 (26), Marvinito (38)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93856 | Теми: 6155 | Потребители: 6321 | Най-новият ни потребител е: Demonlife89

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: