пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2
3

Офлайн

Dimcho

+3

# 21: Gold/Exp (Т6 фарм билд)

Офлайн

Автор: Dimcho на 26/12/2014 - 13:26ч.

Мислех да спра с писането в супер-яката и улта-невероятната тема за въпросния мега-ефективен build, но като има толкова инфантилни и нарцистични постове в нея, а чуждото мнение е винаги грешно, мисля да оставя още едно авторско изказване. Обаче си припомних най-забавното нещо, което ми пратиха преди 10-тина дни, след което е излишно да коментирам повече тук:
radiance написа на 16/12/2014-09:55ч.:
Друго с ръка на сърцето мога да кажа, че няма човек в тоя форум, който да знае повече за Wizzard от мене.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7841
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+2

# 22: Gold/Exp (Т6 фарм билд)

Офлайн

Автор: vaskobgn на 26/12/2014 - 13:32ч.

Абе хора ... празници са поне сега в тези дни не се заяждайте за глупости! :)

Аз от хънтър не разбирам за това в детайли не бих се намесвал в спора ви, но като цяло ако толкова ви е мерак да разберете на кой билда е по-голям и по-добър пуснете си соло Т6 направете 1-2 часа рънове и после качете записаното видео да се види кой колко бързо ги бие.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4600
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

+2

# 23: Gold/Exp (Т6 фарм билд)

Офлайн

Автор: Benifios на 26/12/2014 - 15:14ч.

Dimcho написа на 26/12/2014-13:26ч.:
Мислех да спра с писането в супер-яката и улта-невероятната тема за въпросния мега-ефективен build, но като има толкова инфантилни и нарцистични постове в нея, а чуждото мнение е винаги грешно, мисля да оставя още едно авторско изказване. Обаче си припомних най-забавното нещо, което ми пратиха преди 10-тина дни, след което е излишно да коментирам повече тук:
radiance написа на 16/12/2014-09:55ч.:
Друго с ръка на сърцето мога да кажа, че няма човек в тоя форум, който да знае повече за Wizzard от мене.

Весели празници Димчо... надявам се Дядо Коледа да ти обясни най-накрая какво се правеше едно време в криптата :)
Личи си, че не ти достигат знания и четене както и часове :) Лесно е да извъртаме думите на другите :)
Но определено показваш "мъжка" постъпка като ми четеш темите, коментарите и така нататък :) Аз искрено се радвам на това, че въпреки големият ти неприязън към мене намираш сили да пишеш :) Явно има и добри хора като тебе :) Радвам се и благодаря, че съм ти в мислите, това осмисля живота ми :)

Другият път четете вие, а не аз, преди да се правите на интересни ;)
Ще ме извинявате всички за саркастичният и определено за това, че няма на никой да му хареса поста, но все пак ще ви кажа няколко неща.
Ще ме извинявате всички за саркастичният и определено за това, че няма на никой да му хареса поста, но все пак ще ви кажа няколко неща.

1. Алкайзера - посредствен играч ли е? Това е може би единственият играч в Диабло средите, който винаги може да измисли нещо, когато е в неизгодна позиция. Добре, че беше той за да има живот за Варварина и Кръстоносеца.
Добре, че беше той да има 5 мил. бота, които да фармят Алкайзер ръна. - спирам да изброявам.

2. Габинатора е най-голям парагон - да спор няма. Малтаел рънове, взимане на готово за експи, бъгнати баунтита - с тях съм си спечелил едната значка ;) (които преди да ги фикнаст даваха неизчерпаема генерация на мобове. Няма да говоря колко експириънс се правише - само от 3 бъгнати баунтита от акт 5 = равно на безкраен експириънс и ти трябваше едно макро и ти си човека...
Няма да говоря за cota t6 CC ACT 1, както и за останалите ботски изпълнения. За спийд Т6 или FоМ. Щях да забравя безкрайният лийч при ГР, когато си седиш кампа и си чакаш. Когато правиш всичко това, а и когато има хора, които ти помагат става номера.

3. Няма да коментирам кой на коя класация е - само ще уточня, че 80% от тях са или ползвали мап хака дето дава 1000 мил. простотии като екстри, да виждаме всичко, афикси и прочие и какъв е рифта. Също и прекрасният бъг да влезнем 4 човека да минем 44 ниво грифт и да ми оставите боса на 1 плюнка след това да излезнете от партито и да ми го зачете като соло!
Безценно!

4. drahque - Например е доста интересен пичага и много добър HC играч. Който има място в ТОП-а

5. Преториана за мене е най-добрият БГ HC играч, който винаги би се притекъл на помощ ако имаш нужда, би ти дал съвет ако може и би ти казал, не си за тая трудност по-добре еди какво си направи.

6. Ако ще си мерим "постиженията" за най-добър играч, ами дай да се изтъкна и аз (понеже много ме обичат хората заради две значки)
За първата, която беше разделена на две за софт и хардкор - аз и RЕ1988 - може дори да претендираме, че сме първите убили Малтаел изобщо в Европа и в България. (Благодаря на Крипъра и Бестека - които помогнаха и си гледаха камъчетата и итемите :D и на Васко, както и на Тишо, че тогава си предостави акаунта на Васко)
Другата значка - масакре бонуса, където ще си призная - смазах всички защото съм мега добър и знам разни неща из играта (гличове) - та всички тия неща правят ли ме по-добър играч?

6. Също един барб, с който играх няколко пъти благодарение на Неспокойният ми направи голямо
впечатление - изстински изруд - владее барба перфе.

7. Има и винаги ще има много добри играчи, които не стриймват.

8. riokou - е създателят на не един или два билда на DH-тата, с които доста от вас играеха или си мислиха, че са открили топлата вода.

9. Няма на база на какво реално да се направи класация ...... при положение, че всички сме
експлойтвали по някакъв начин, а играта е небалансирана и пълна с гличове.
Можех да се възполвам от бъга с 4 играта и сега да се хваля как съм със всички играчи съм попадал в топа или да съм да кажем поне 200 пара повече с експириънс бъговете. (Това правили ме голям играч или по-добър?) При положение, че няма нормална система и всички искаме да си мерим "постиженията" няма как да стане.

10. Да си направим ако искате и класация за най-добър клан? Да си гласуваме всички за нашите си кланове. Истината е че нито БГ клан, нито БГ играч може да си изберем - защото всеки е пристрастен или не харесва някой в това число и аз. (Защото почнахме всички да си мислим само за себе си и колко сме велики, а за***хме една идея за БГ комюнити).

Та на базата на какво да си правим класация?

Коментарът беше редактиран от Benifios на 26/12/2014 - 15:15ч.

palavnicite

+5

# 24: Gold/Exp (Т6 фарм билд)

Офлайн

Автор: palavnicite на 26/12/2014 - 17:35ч.

Dimcho, radiance коледата не би била същата без вас двамата :) :) :) весели празници! Искренно се забавлявам, и мисля не само аз :) :) :) само се чудя дали не е, защото "не сте вие, когато сте гладни" :teeth:

Много MF ви пожелавам, и предлагам да ви организираме от форума едно ПВП специално за вас двамата :star: :star: :star:

EarthFace

Ветеран

Коментари: 3793
battle tag battle tag

+1

# 25: Gold/Exp (Т6 фарм билд)

Офлайн

Автор: EarthFace на 26/12/2014 - 17:43ч.

sticker,375x360.u1.png

olfilthy

+6

# 26: Gold/Exp (Т6 фарм билд)

Офлайн

Автор: olfilthy на 26/12/2014 - 18:14ч.

Емо аз мисля, че ако се видят на маса да пият по 3-4 ракии ще се оправят нещата, ма всеки се противи! :D Аз пием със всеки, а с хората, които съм имал пререкания ставам приятел ;)

1 2
3

Подобни теми

bullet Дайте ми някав билд за фарм - От EarthFace на: 22/10/2012 - 23:02ч.
bullet Cold Rasha (Т6 фарм билд) - От Benifios на: 27/11/2014 - 10:54ч.
bullet 80мил. exp на час (No Monster Power Archon Build) - От Dex на: 11/12/2012 - 12:01ч.
bullet exp from bosses - От dani_boy на: 09/01/2013 - 18:35ч.
bullet Как да вдигнем по 20-30 bil exp за час. - От CerberuS на: 31/01/2015 - 20:42ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 20 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: np37opuah

Най-активни днес: forge, tERROR85, KOMAP

Рожденици днес: Dreamfield (30), massetos (26), Tristan (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93526 | Теми: 6150 | Потребители: 6291 | Най-новият ни потребител е: EdwardMon

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: