[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

kisscho

Zombie

Коментари: 31
Diablo Клан:
<BulgariaForever>
battle tag battle tag

Здравейте трябва ми Sentry Build

+1

Офлайн

Автор: kisscho на 31/10/2014 - 23:44ч.

Можете ли да ми покажете някой ваш сентри билд и горе доло какво облекло трябва да имам че от преди 1 час почнах за първи път демон и сега е 70ти левел и си нямам на идея ко го правя XD Мерси предварително BTW и за парагон точките става дума също

mayarivanova

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 1: Здравейте трябва ми Sentry Build

Офлайн

Автор: mayarivanova на 01/11/2014 - 01:06ч.

Тук е любимият ми билд http://www.d3bg.org/forum/showpost.php?groupid=1&catid=7&postid=5300
Като за начало ще ти е трудно да започнеш с него. Съветвам те да се ориентираш в началото на колд билд, също има теми за него. Намери ме в играта ако искаш и ще ти покажа какви предмети да търсиш.

Dimcho

0

# 2: Здравейте трябва ми Sentry Build

Офлайн

Автор: Dimcho на 01/11/2014 - 01:50ч.

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

0

# 3: Здравейте трябва ми Sentry Build

Офлайн

Автор: Mlucklich на 01/11/2014 - 04:16ч.

Първо и най-важно е да съберешпълен мародер сет или 5 парчета плюс RoRG, защото без него самият билд не е ефективен. След като събереш сета пробвай билда, който предложи Димчо. За най-бързо събиране ти препоръчвам да си намериш някой ДХ да те "влачи" по т6 рифтове. Докато събираш сета и случайно ти се паднат Таскър и Тео ръкавици не ги чуПи в никакъв случай. Важно е също така и да намериш Bombardier Rucksack колчан. Общо взето като събереш сета пиши пак тук за допълнителни разяснения относно брейкпойнти и т.н.
Бих бил доброволец да ти помогна да събереш сета, но в следващите 10 дни сиг няма да мога да играя Диабло :)

jaymz1234

Zombie

Коментари: 38
battle tag battle tag

+1

# 4: Здравейте трябва ми Sentry Build

Офлайн

Автор: jaymz1234 на 01/11/2014 - 10:09ч.

То тия Таскъри така падат случайно че човек не мое смогне да ги чупи при ковача хихихих :teeth:

Офлайн

Krigbur

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+1

# 5: Здравейте трябва ми Sentry Build

Офлайн

Автор: Krigbur на 01/11/2014 - 10:57ч.

Силно препоръчвам да НЕ се ползва билда, който е линкнал Димчо при липса на Tasker and Theo. Elemental Arrow не е толкова добър при ниските брейкпоинти. Препоръчвам Impale вместо Elemental Arrow, защото сентрито не хвърля нормални стрели със спендърите Imp/MS/CA без ТаТ.

Като начален билд намирам този за най-добър. Билда и предметите по героя го обясняват достатъчно добре. Като алтернатива може да се ползва Magefist или Hexing Pants of mr. Yan. Също така, ако имаш physical предмети можеш да смениш Impale: Chemical Burn с Impact или Grivious Wounds.

С този билд успях да направя 34. ниво грифт. Не съм пробвал по-високо ниво, но при хубав рифт е възможно да се направи.

П.П. Намери си или си крафтни един хубав двурък арбалет(с 2600+ dps без attack speed) и сложи поне 32,8% attack speed. Или пробрвай с лък (с 2700+ dps без attack speed) с поне 24,6% attack speed.

Коментарът беше редактиран от Krigbur на 01/11/2014 - 11:07ч.

Подобни теми

bullet Sentry Attackspeed - Таблица - От Benifios на: 10/09/2014 - 09:05ч.
bullet [2.1.2]Sentry Damage Spreadsheet - От Krigbur на: 01/12/2014 - 19:58ч.
bullet Трябва ми Build. - От Tipsy на: 03/05/2014 - 22:52ч.
bullet Здравейте! - От Timeshift на: 14/07/2013 - 06:01ч.
bullet Здравейте - От GoliathuS на: 06/10/2013 - 05:33ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 6 регистрирани потребители. Общо 56 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Alexander, forge, Neltharaku, ThePeanut, Kotrag, gogospain

Най-активни днес: tERROR85, Kotrag, lordlosh, ThePeanut, forge, Benifios, Neltharaku, azsambot

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95060 | Теми: 6207 | Потребители: 6459 | Най-новият ни потребител е: Matthewcuddy