[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4 5 6 7 8
9

Офлайн

kiumiur

Fetish

Коментари: 110
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

0

# 81: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: kiumiur на 19/03/2015 - 15:04ч.

Rj45 написа на 19/03/2015-13:38ч.:
Кое от двете оръжия да използвам? С колд билд съм.
Arcane barb
или
Etrayu

И според мен арбалета, ама ако имаш материали пробвай за нов, ако не - хвърляй заровете и давай при Кадала за свестна пушка :) Стискам палци :)

CBrood

Nephalem

Коментари: 1044
battle tag battle tag

0

# 82: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: CBrood на 19/03/2015 - 15:06ч.

Барбито е по-добро.

man0ffire

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

0

# 83: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: man0ffire на 22/07/2015 - 14:07ч.

Здравейте,
имам следния въпрос и монго ще се радвам, ако някой тук знае отговора, че намерих само двусмислени работи в нета. Дали knockback-a от Rain of Vengeance със Stampede руната проква Bane of the Trapped? Аз първо си мислех, че само слоу и чилл ефектите го прокват и затова съм с Токсина, но се чудя дали няма да правя повече демидж с Трапед, ако го вдигна на същото ниво като токсина ми който е 50 лвл. Много ще се радвам, ако някой е пробвал и има представа.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4677
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 84: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Benifios на 22/07/2015 - 14:51ч.

man0ffire написа на 22/07/2015-14:07ч.:
Здравейте,
имам следния въпрос и монго ще се радвам, ако някой тук знае отговора, че намерих само двусмислени работи в нета. Дали knockback-a от Rain of Vengeance със Stampede руната проква Bane of the Trapped? Аз първо си мислех, че само слоу и чилл ефектите го прокват и затова съм с Токсина, но се чудя дали няма да правя повече демидж с Трапед, ако го вдигна на същото ниво като токсина ми който е 50 лвл. Много ще се радвам, ако някой е пробвал и има представа.

Stampped се ползва за да се активира ефекта от брейсърките, за да имаш активен Bott трябва наемникати темплара да има thunderfury, Bul-Kathos's Wedding Band пръстена или Band of Hollow Whispers, не може да си позволиш iceblink за съжаление, таегука ти е задължителен както и горните два джема Zei и Bott :)

Zeis and BoTT(+CTW) are considered essential to any ranged build, since they're independent damage multipliers. This means your best option is to switch out iceblink, losing a reliable way to proc bane of the trapped and cull the weak. Your remaining option is the Templar companion with thunderfury, intimidate skill, a BK ring to proc intimidate, and as much attack speed as you can get (occulus ring + atk speed on all slots). Another possible option is entangling shot, see the section on evasive fire above.

1 2 3 4 5 6 7 8
9

Подобни теми

bullet Best Buy към разработчиците Въпроси&Отговори (Q&A) - От OneOfAll на: 09/05/2012 - 11:35ч.
bullet Diablo 3 Закупуване въпроси? - От apolerbg на: 29/07/2019 - 09:42ч.
bullet HearthStone - често задавани въпроси - От anakreon на: 30/10/2013 - 12:48ч.
bullet Въпроси относно Hellfire - От Prisun на: 07/03/2014 - 10:35ч.
bullet Въпроси относно WD??? - От Carnivore на: 04/03/2013 - 17:36ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 21 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: forge

Най-активни днес: Neltharaku

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95801 | Теми: 6230 | Потребители: 6024 | Най-новият ни потребител е: Cipuratabg