[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4 5 6 7
8
9

Офлайн

Офлайн

Krigbur

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+8

# 71: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Krigbur на 11/11/2014 - 19:42ч.

LUIGI написа на 11/11/2014-11:01ч.:
Привет,

От някоко месеца бавно, но славно си развивам тази DH-ка:

линк

Билда смятам, че е доста стандартен.
Ако можете да дадете няколко хинта, какво мога да променя по него, тъй като в момента при GRift-вете успявам да стигна до около 32ро ниво, а от постове на хора преди мен оставам с впечетление, че дори и в ситуация като моята (без Unity и HA) успяват да достигнат до доста по-високи нива (над 35).
Нещо, което знам че трябва да променя е оръжието на героя, но за съжаление от както е пуснат 2.1 пача не ми се е падал Etrayu лък (преди това като че ли беше доста често срещан дроп, но нямаше +Cold skills dmg).

Мерси предварително :)

Може би ще повторя някои неща, казани от колегите, но ето ги и моите съвети:

1. Смени Vitality на каската на 6% Critical Chance.

2. Вдигни си гемовете поне на 30. ниво.

3. Намери си по-хубав RoRG. Не се фарми трудно.

4. Подобри си сета. Ръкавиците не са толкова лоши, не че не са за смяна, но трудно падат и ще ти излязат скъпичко от Кадала. Примерно ако ти излязат 10000 шарда, по-добре е да си подобриш сета с тях. Увеличението на демидж ще е доста по-голямо. Предлагам ти да купуваш в следния ред:
- Ботуши - трябват ти с Dexterity, Vitality, Skill dmg, All Resist;
- Броня - Dexterity, Vitality, 15% Sentry dmg, 3 sockets;
- Панталони - Dexterity, Vitality, All Resist, 2 sockets;
- Шолдъри - Dexterity, Vitality, 15% Sentry dmg и последния стат трябва да е 1 от следните 3 - %Life, All resist, Cooldown Reduction. Най-добре е Cooldown Reduction.

Това са най-лесните и най-важните неща за момента. Докато правиш тези неща може да ти падне оръжие и/или SoJ. След като си ги направил, можеш да преминеш към следващите стъпки.

5. Ако не ти падне хубаво оръжие, си крафтни.

6. Ако не ти паднат хубави брейсъри, си крафтни. :)

7. Прави Uber босове за амулет(виж моя на несезонния герой за пример).

8. Вече можеш да почнеш да търсиш по-хубави ръкавици от Кадала.

9. След ръкавиците почни да купуваш колани. Трябва ти по-добър WH.

10. Ако не ти падне SoJ, чак в тази стъпка можеш да почнеш да купуваш от Кадала, понеже доста трудно пада и дълго време ще го търсиш.

Ако играеш сериозно(по 3-4 часа на ден) и следваш списъка, който съм дал, до края на месеца би трябвало да си минал 6. стъпка и да можеш да правиш 37-38 ниво.

Ето го и героя ми. Можеш да се водиш и по него. Горе долу е с хубави предмети и с точните статове(освен колана, там предпочитам Vitality вместо All Resist и единичен резист на secondary). В момента цъкам на сезони и не играя с него, т.е. не сменям предмети и билд.

Ако искаш, от време на време пиши до къде си стигнал. Да видим какво е моментното положение и да ти дадем насоки, ако има нужда.

Коментарът беше редактиран от Krigbur на 11/11/2014 - 19:48ч.

LUIGI

Fallen

Коментари: 15
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+2

# 72: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: LUIGI на 12/11/2014 - 00:22ч.

Krigbur благодаря ти за изчерпателното обяснение :) . Горе долу и аз се бях насочил в една част от стъпките. По 1) за съжаление преди време бях roll-вал каската и в момента CHC не ми се пада, а вече минах 1M на roll, та може би ще се опитам да си намеря нова. 2) и 3) мисля да ги разменя за момента, като днес направих няколко bounty run-a и ми се паднаха 2 RoRG-a, за съжаление с доста безполезни roll-ове.
Когато понапредна малко ще пиша пак :)

Krigbur

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+3

# 73: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Krigbur на 12/11/2014 - 01:06ч.

Парите вече не са проблем. Докато правиш баунтита все някога някой гоблин ще ти отвори портал. Там ще направиш доста парички, но не самият портал е важен, а гема, който пада от там. С него се прави доста злато.

tyger

Claw Viper

Коментари: 210
Diablo Клан:
<Mayhem>
battle tag battle tag

+1

# 74: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: tyger на 13/11/2014 - 13:58ч.

Calamity и Helltrapper apply-ват ли специалното си абилити като стрелят сентритата или трябва ти да стреляш?

Benifios

Adramelech

Коментари: 4677
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 75: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Benifios на 13/11/2014 - 14:03ч.

tyger написа на 13/11/2014-13:58ч.:
Calamity и Helltrapper apply-ват ли специалното си абилити като стрелят сентритата или трябва ти да стреляш?

Калата мисля, че аплайваше, но трапера, трябва ти да стреляш :)

Офлайн

olfilthy

+2

# 76: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: olfilthy на 13/11/2014 - 14:12ч.

И Каламити трябва да се стреля. Освен ако не сложиш камъните pain enhancer или gem of toxin. Които никога не ползваме. :) Така че да, трябва да се стреля. :) Ако имаш добро Каламити и перфектни предмети за 4.15 брейка, слагай един от двата и тествай. Аз не съм имал възможността до сега, но ако падне Каламити ще направя видео за да го обясня как работи точно този apply.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 13/11/2014 - 14:24ч.

Dimcho

0

# 77: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Dimcho на 06/01/2015 - 14:58ч.

На всички ловци, ползващи светкавчните топки, ще препоръчам да пробват как е положението без Life On Hit (желателно е да стане 0). Lag-ът в по-големите вълни при trials и в g.rifts намалява ;)

Офлайн

Rj45

Fetish Shaman

Коментари: 226
battle tag battle tag

0

# 78: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Rj45 на 19/03/2015 - 13:38ч.

Кое от двете оръжия да използвам? С колд билд съм.
Arcane barb
или
Etrayu

Коментарът беше редактиран от Rj45 на 19/03/2015 - 13:39ч.

np37opuah

Diabloman

Коментари: 832
battle tag battle tag

0

# 79: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: np37opuah на 19/03/2015 - 13:58ч.

арбалета.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4677
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 80: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Benifios на 19/03/2015 - 14:25ч.

Rj45 написа на 19/03/2015-13:38ч.:
Кое от двете оръжия да използвам? С колд билд съм.
Arcane barb
или
Etrayu

Ако бяха почти еднакви като дпс-и бих избрал долното, но в случаят аркейна барба според мен ще е много по-оферта.

1 2 3 4 5 6 7
8
9

Подобни теми

bullet Best Buy към разработчиците Въпроси&Отговори (Q&A) - От OneOfAll на: 09/05/2012 - 11:35ч.
bullet Diablo 3 Закупуване въпроси? - От apolerbg на: 29/07/2019 - 09:42ч.
bullet HearthStone - често задавани въпроси - От anakreon на: 30/10/2013 - 12:48ч.
bullet Въпроси относно Hellfire - От Prisun на: 07/03/2014 - 10:35ч.
bullet Въпроси относно WD??? - От Carnivore на: 04/03/2013 - 17:36ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 20 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: lordlosh

Най-активни днес: Neltharaku

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95801 | Теми: 6230 | Потребители: 6024 | Най-новият ни потребител е: Cipuratabg