[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4 5
6
7 8 9

Офлайн

LUIGI

Fallen

Коментари: 15
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

0

# 51: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: LUIGI на 11/11/2014 - 12:28ч.

Dimcho благодаря ти за насоките. Ще се опитам да крафтна Unbound Bolt, да видим дали ще излезе нещо по-добро. Тъй като нямам Ramaldini, ще трябва да гоня вариант със сокет и хубави roll-ове.
Имам амулет със сокет и прилични характеристики (dex, chc, chd), който ще свърши работа на първо време, само ще вдигна малко нивата на BotP и ще почвам да го нося.
Относно SoJ-a, тъй като ми се беше паднал доста отдавна, наистина не помня какъв dmg даваше тогава. Преди 2.1 DH-ите основно се развиваха на fire, та тогава го бях roll-нал с +fire dmg. Понастоящем в този билд fire-а вече не е толкова нужен и за това го roll-нах така.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 52: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Benifios на 11/11/2014 - 12:45ч.

Dimcho написа на 11/11/2014-11:52ч.:

Критика към radiance - откъде знаеш с какъв елемент и колко % е бил SoJ? Първият при мен падна с 15% physical например, затова го махнах и продупчих (ако си ясновидец - sorry).

По принцип мислих да не ти отговарям, но да ясновидец съм, а и не мисля, че ти си човека който ще ме критикува при положение, че дори не знаеш какво се реролва. SOJ-а дори и с тези 30% е по-слаб от едно сносно Юнити - именно защото е без Елементъл демидж пич. Освен съвета за оръжието, което рядко вади сносен рол и zei джема (който за соло според мене ще е доста зор) защото всичко живо не може да бъде спряно от темплара) не виждам да си споменал нещо, което аз не съм.
SOJ е БИС поради единствената причина, че предлага елементъл демидж, а не заради елитният демидж. Дори и с физикъл да беше - пак ще важи повече от резиста - който грам няма да му помогне - - sentry-то е с елемент физикъл по-дефолт без руна и дори с руна освен спендъра нанася физикъл щета = по-добрият вариант отколкото SOJ без елементъл. Както и имаше доста интересни билдове с физикъл - естествено не за големи тайред рифтове.
Личи си, че момчето е нов играч, но ти при положение, че се смяташ, че разбираш играта,а и в друга тема ти беше казано както и на друг човек точно за елемента на SOJ - имаше сравнение, че е все едно жена без ц*ц* хубаво е ама нещо липсва не е същото... (или ще ти дам друг пример защото горният не е много уместен - като водолаз - който си е махнал кислорода от бутилката - на пръв поглед водолаз - ама не като влезе в действие край... :) )

И ето ти хора, които изпозлват физикъл, така, че пак не е голяма загуба зависимост от билда

Така, че голяма загуба за тебе Димчо за съсипаният SOJ Продължавай така :) обичам да ме хейтат :) Поздрави и лек ден ! :)

Коментарът беше редактиран от Benifios на 11/11/2014 - 12:55ч.

Dimcho

0

# 53: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Dimcho на 11/11/2014 - 13:00ч.

LUIGI, бих ти препоръчал игра в party. DH са крехки, но като има танк да ги пази, наливат страхотен dmg. Поиграй малко с ловци в нормални T6 rifts и ще събереш бързо още по-хубави предмети (някои късметлии се обличат за ден, други пък /като мен/ все още търсят силен лък).

Специално за 2h оръжията - дали ще ползваш арбалет или лък зависи единствено от силата му, защото подходящия breakpoint се стига лесно (6 за crossbow, 7 за bow). Отворих доста работа и сметки на колегите с моето калпаво Etrayu, затова сега си ползвам сглобения при ковача лък.

radiance, мерси за поредното километрично изказване. Спирам да коментирам предметите, които ползвам и ми трябват на мен, както и личния ми стил на игра. Препоръчвам ти да направиш същото (макар да ти е много трудно).

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7908
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 54: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: vaskobgn на 11/11/2014 - 13:15ч.

Е ся ... важното е , че в спора се ражда истината.Аз с DH не играя , но пък ми е интересно да чета какво правят другите с тези герои в момента.Гледам, че за някакъв SOJ се спори тук и поне на другите герои SOJ-а ми няма ли елемтал + елитни + сокет не го слагам, защото направо ми се свиди да похабявам хубавия пръстен. :(

Офлайн

olfilthy

+1

# 55: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: olfilthy на 11/11/2014 - 13:20ч.

3 Варианта има за СОДЖ:

1. Елементал + дупка + 30% елитни
2. Дек + 50% крит дмг + дупка + 30% елитни
3. Махате декс, слагате на негово място допълнителен крит (като ви се е ролнал с дупка и крит) и става 6% крит + 50% крит + дупка + 30% елити

И трите варианта не са грешни, всичко е според ситуацията. Аз играя с вариант 2, имам и вариант 1(най-често срещаните). Разлика много не намирам в двата, може би вариант 2 ми дава повече дпс, но не ми е било цел да следя. НО ДУПКАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА !

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 11/11/2014 - 13:21ч.

ThePeanut

Minion of
Destruction

Коментари: 517
battle tag battle tag

+2

# 56: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: ThePeanut на 11/11/2014 - 13:23ч.

И аз да ти дам няколко идеи на "LUIGI"

1. Мантикора не е слаб като ролове максимума му е 1490, така че с тея 1390 се ядва като за начало, докато намериш нещо по-добро. По-добър арбалет или Лък ще ти падат в бъдеще, но при мен примерно Етрей ми падна чак след 400 Парагон. Така че не нямай големи очаквания. Относно съвета на Димчо да си изковеш лък, и това е добре, но задължително след като намериш рамаланди, иначе няма да има смисъл.

2. Парагон точките - слагаш всички на декстирити в първия таб, втория слагаш всички на крит поражения, остатъка на крит шанс. Атак спийд не ти трябва понеже си в брекпоийнта на двуръките арбалети с твоите 33% атак спийд. Третия таб слагаш на резисти, остатъка на % живот, на последния таб ги слагаш на ареа поражения.

3. Тръгвай да правиш акт 1 рънове за кашета, защото ти трябва по добър РОРГ пръстен.

4. Виталити от каската го ролни за 6% крит поражения и сложи един лилав гем за +23% живот

5. Търси нови таскъри когато събереш шардове, трябва да са трифект - атак спийд, крит шанс и поражения.

6. Бронята като гледам май не си ролвал нищо(ако не си ролнал значи почти сигурно ще останеш, така че вместо резистите ролни Сентри 15%, като събереш материяли. Ти си знаеш че трябва да ролнеш и другите на +15% сентри. Ако на панталоните не си ролвал нищо, ролни виталити. Марата ти е перфектна - може да й ролнеш +20% колд или сокет за гем (вместо виталити).

7. Клъстър ароу - трябва да ти е на колд.

8. НЕ МАХАЙ БАЛИСТИКС - това е нещото заради което правиш най много поражения.

9. Не се мъчи на Грифтове по-големи от 32-33, няма смисъл. Докато не си направиш гемовете на 30 ниво и нямаш лък, просто няма смисъл, много трудно дори невъзможно със сегашната екипировка да минеш 35-36.

Офлайн

Dimcho

0

# 57: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Dimcho на 11/11/2014 - 13:26ч.

То и all res (както е в случая със SoJ-a на колегата) са полезни, макар и минимално, но ако се търси dps-оптимизация, вече писах че са излишни. За solo без Unity е доста криво, особено в дълги карти, ако умреш, както се бъзикаха и на Blizzcon-a :)

Коментарът беше редактиран от Dimcho на 11/11/2014 - 13:31ч.

ThePeanut

Minion of
Destruction

Коментари: 517
battle tag battle tag

+1

# 58: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: ThePeanut на 11/11/2014 - 13:29ч.

olfilthy написа на 11/11/2014-13:20ч.:
3 Варианта има за СОДЖ:

1. Елементал + дупка + 30% елитни
2. Дек + 50% крит дмг + дупка + 30% елитни
3. Махате декс, слагате на негово място допълнителен крит (като ви се е ролнал с дупка и крит) и става 6% крит + 50% крит + дупка + 30% елити

И трите варианта не са грешни, всичко е според ситуацията. Аз играя с вариант 2, имам и вариант 1(най-често срещаните). Разлика много не намирам в двата, може би вариант 2 ми дава повече дпс, но не ми е било цел да следя. НО ДУПКАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА !

Има и още един вариянт, казвам му перфектния рол:
Елемент + дупка + Елитни + ДЕКСТИРИТИ( което се ролва на +6% крит шанс или +50% крит поражения, зависи кое ни трябва повече), имам точно такъв колд и да ти кажа 450 - 500 декстирити не помагат толкова, колото 6% крит шанс или 50% крит поражения.

olfilthy

0

# 59: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: olfilthy на 11/11/2014 - 13:29ч.

Да забравих и за този вариант, благодаря за допълнението! :)

LUIGI

Fallen

Коментари: 15
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 60: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: LUIGI на 11/11/2014 - 13:44ч.

Благодаря на всички за съветите, бяхте ми много полезни да се ориентирам към какво да се стремя от тук нататък :)
Приятна игра, ще ви се похваля като посъбера нови неща ;)

1 2 3 4 5
6
7 8 9

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: nzhul

Най-активни днес: forge, vaskobgn, Neltharaku, KOMAP, ThePeanut

Рожденици днес: Darkiv (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95568 | Теми: 6217 | Потребители: 6012 | Най-новият ни потребител е: AnYo