[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1 2 3 4
5
6 7 8 9

Офлайн

tyger

Claw Viper

Коментари: 210
Diablo Клан:
<Mayhem>
battle tag battle tag

0

# 41: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: tyger на 09/11/2014 - 17:02ч.

На това Етраю има ли смисъл да врътна нещо и какво?

7713023w.jpg

Krigbur

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+1

# 42: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Krigbur на 09/11/2014 - 18:41ч.

Е как какво? АС на %dmg и ще стане чуден.

Офлайн

tyger

Claw Viper

Коментари: 210
Diablo Клан:
<Mayhem>
battle tag battle tag

0

# 43: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: tyger на 09/11/2014 - 20:49ч.

Деа знам, мислех да увеличим демиджа.

7713550W.jpg

Коментарът беше редактиран от tyger на 09/11/2014 - 20:53ч.

Krigbur

Fetish Shaman

Коментари: 225
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+1

# 44: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Krigbur на 09/11/2014 - 21:57ч.

Не ти трябва АС на Etrayu. Предпоследния БП лесно се достига с лък. А и да беше вдигнал демиджа, нямаше да стане повече отколкото е сега.

LUIGI

Fallen

Коментари: 15
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+2

# 45: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: LUIGI на 11/11/2014 - 11:01ч.

Привет,

От някоко месеца бавно, но славно си развивам тази DH-ка:

линк

Билда смятам, че е доста стандартен.
Ако можете да дадете няколко хинта, какво мога да променя по него, тъй като в момента при GRift-вете успявам да стигна до около 32ро ниво, а от постове на хора преди мен оставам с впечетление, че дори и в ситуация като моята (без Unity и HA) успяват да достигнат до доста по-високи нива (над 35).
Нещо, което знам че трябва да променя е оръжието на героя, но за съжаление от както е пуснат 2.1 пача не ми се е падал Etrayu лък (преди това като че ли беше доста често срещан дроп, но нямаше +Cold skills dmg).

Мерси предварително :)

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+2

# 46: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Benifios на 11/11/2014 - 11:13ч.

LUIGI написа на 11/11/2014-11:01ч.:
Привет,

линк

Ако можете да дадете няколко хинта, какво мога да променя по него, тъй като в момента при GRift-вете успявам да стигна до около 32ро ниво, а от постове на хора преди мен оставам с впечетление, че дори и в ситуация като моята (без Unity и HA) успяват да достигнат до доста по-високи нива (над 35).
Нещо, което знам че трябва да променя е оръжието на героя, но за съжаление от както е пуснат 2.1 пача не ми се е падал Etrayu лък (преди това като че ли беше доста често срещан дроп, но нямаше +Cold skills dmg).

Като за начало лека критика (надявам се да не се засегнеш) имал си SOJ (вече нямаш след този безумен рерол) :) Най-важното нещо в SOJ е елементъл dmg, който дава - второто е бонуса от елити - можеше спокойно да махнеш резиста.... при друг SOJ махай за дупка дори Декса или вита, ако да кажем е с елемт, декс AS или CC CHD, директно декса или вита - пръстена е за да ти дигне дмг значително така губише 20% при макс ролл, което означава, че ще правиш и 20 % по-малко на елитите и на другите гадове. Трябва ти нов wiching, сентри демидж на бронята, колчан с по-добър рол, ботуши нови, като да имат EA или CA, може да пробваш и с пасивката Ambush вместо балистика, ще ги точиш в началото доста и ще си спестиш около 20-30 секунти от елитите (общо)

LUIGI

Fallen

Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 47: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: LUIGI на 11/11/2014 - 11:33ч.

radiance написа на 11/11/2014-11:13ч.:
LUIGI написа на 11/11/2014-11:01ч.:
Привет,

линк

Като за начало лека критика (надявам се да не се засегнеш) имал си SOJ (вече нямаш след този безумен рерол) :) Най-важното нещо в SOJ е елементъл dmg, който дава - второто е бонуса от елити - можеше спокойно да махнеш резиста.... при друг SOJ махай за дупка дори Декса или вита, ако да кажем е с елемт, декс AS или CC CHD, директно декса или вита - пръстена е за да ти дигне дмг значително така губише 20% при макс ролл, което означава, че ще правиш и 20 % по-малко на елитите и на другите гадове. Трябва ти нов wiching, сентри демидж на бронята, колчан с по-добър рол, ботуши нови, като да имат EA или CA, може да пробваш и с пасивката Ambush вместо балистика, ще ги точиш в началото доста и ще си спестиш около 20-30 секунти от елитите (общо)

Благодаря за бързият отговор :)
SoJ-a мога да се опитам да го roll-на отново и на мястото на Socket-a да изкарам Cold Dmg (имам камъни).
Имам един Ouroboros амулет с аналогични roll-ове на Марата ми в момента, но на него вместо Vitality имам дупка, та ще мога да си ползвам и Bane of the Trapped камъка (единствено губя имунитета срещу Poison).
Ambush-a непременно ще го пробвам.
Във връзка с другите предмети, явно ще почакам докато паднат.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4674
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 48: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Benifios на 11/11/2014 - 11:37ч.

Ами то е хубаво да си с 3 джема :) като третият може да е bane of the powerful или Гугок (като този много върви с лайт билд) другото с тези нива на камъни трудно ще стигнеш до 35-36 соло да не кажа не виждам как, минимум трябва да са ти и трите камъка поне 33-37 левъл.

LUIGI

Fallen

Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 49: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: LUIGI на 11/11/2014 - 11:43ч.

radiance написа на 11/11/2014-11:37ч.:
Ами то е хубаво да си с 3 джема :) като третият може да е bane of the powerful или Гугок (като този много върви с лайт билд) другото с тези нива на камъни трудно ще стигнеш до 35-36 соло да не кажа не виждам как, минимум трябва да са ти и трите камъка поне 33-37 левъл.

Ясно, явно малко съм подценил третият джем. Ами в такъв случай ще търся и нов SoJ (така и така се опитвам от Кадала да изкарам второ Unity може пък SoJ да падне)

Офлайн

Dimcho

+1

# 50: Въпроси - DH

Офлайн

Автор: Dimcho на 11/11/2014 - 11:52ч.

LUIGI, добре си го почнал, щом и с 35+ се справяш, значи си на прав път :)

За повече dmg:
  • каска и ботуши - Dex + % CE/EA (и CC за каската)
  • рамена, броня, колчан - Dex + % Sentry (+ Vit)
  • може да пробваш craft на Unbound Bolt - ако има повече dps от арбалета, слагаш него, като AS превърташ на dmg/dex
  • armor и all res не ти трябват, търсиш vit
  • потърси (от акт 1 например) и амулет с дупка
  • тема с калкулатори
  • Ambush става за T6 rifts, ако падне от HF-amulet става, но по-добре с настоящите
  • ползвай и вдигай 3 камъка (Enforser + Bane of the Trapped + BotP/Zei)

Поздрави :)

Критика към radiance - откъде знаеш с какъв елемент и колко % е бил SoJ? Първият при мен падна с 15% physical например, затова го махнах и продупчих (ако си ясновидец - sorry).

Коментарът беше редактиран от Dimcho на 11/11/2014 - 11:54ч.

1 2 3 4
5
6 7 8 9

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 28 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Kaloyan, Neltharaku

Най-активни днес: forge, vaskobgn, Neltharaku, KOMAP, ThePeanut

Рожденици днес: Darkiv (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95568 | Теми: 6217 | Потребители: 6012 | Най-новият ни потребител е: AnYo