[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3
Jack3d

Zombie

Коментари: 30
battle tag battle tag

Препоръчайте ми Build.

+2

Офлайн

Автор: Jack3d на 03/07/2014 - 07:50ч.

Играя на T1 ако може да ми препоръчате по добър build приемам всякакви съвети какво да променя да е по добър?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jack3d-2473/hero/31673328

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 1: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: Benifios на 03/07/2014 - 08:41ч.

Понеже гледам, че имаш някои части и може дори и сентри билд до някъде да сглобиш ето ти идея

Може да разгледаш моя, който има доста неща за смяна, но това ти е базова идея за да може да дигнеш поне до Т3-Т4 соло :)
Двата пръстена ги сменяш задължително - може с тези, като мойте двата или RORG (който сваля изискването за сетовете с 1 част по-малко за по-голям бонус)
Амулета задължително и той ти е за смяна, трябва да има афикси горе долу като мойте, смени ръкавелите, ако имаш мейджфистове за първо време и после с марудера - или поне горе долу да са нещо като мойте афикси :) Ботушките също трябва да ги смениш с нещо по-добро :) Ъпгрейд и на камъните също е нужен :)

А това са други два варианта :
Rocket Sentry build - A 6 piece Marauder Demon Hunter in Torment 6

Demon Hunter Physical Sentry Build - Full T6 Rift Demonstration

Това са две видеа, но изчакай и колегите за да ти предложат нещо начално :)

Коментарът беше редактиран от Benifios на 03/07/2014 - 09:05ч.

np37opuah

Diabloman

Коментари: 832
battle tag battle tag

+1

# 2: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: np37opuah на 03/07/2014 - 09:24ч.

Ако събереш марудер поредицата смени си оръжието с crossbow , понеже чистия(белия)dmg , който той прави е от порядъка на 2000 до 2500. От този dmg се определя и dmg-a на балистите. При теб в момента е 1200 до 2100 - сам можеш да сметнеш колко много ще се подобри dmg-a.

Офлайн

olfilthy

+1

# 3: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/07/2014 - 09:29ч.

Стреми се към 6pMara сет-а. Това в момента е най-доброто за ДХ и най-ефективно.

Ето ми профила за да видиш как стоят нещата. В момента няма 2 варианта има само един и той е на fire. С новия пач вече и physical-a ще стане добър вариант както и Lightning.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/olfilthy-2837/hero/30432819

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 03/07/2014 - 09:30ч.

Офлайн

kiumiur

Fetish

Коментари: 110
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 4: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: kiumiur на 03/07/2014 - 09:39ч.

Аз лично ползвам 6 сет мародер и наталия. Наталиите са пушката и пръстена (съответно Natalya's Slayer и Natalya's Reflection), като идеята ми е да ползавам и RoRG в комбинация с magefist (за fire% dmg) или друг предмет от сета на наталия за да може да се извлече полза и от двата сета на максимална степен. За нещастие RoRG не пада :) I'm cursed! :)
Относно скиловете - на radiance билда е класика.
Ако искаш ме добави, може да си правим рифтове по демонски :)

Коментарът беше редактиран от kiumiur на 03/07/2014 - 09:45ч.

olfilthy

+1

# 5: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/07/2014 - 09:46ч.

kiumiur написа на 03/07/2014-09:39ч.:
Аз лично ползвам мародер и наталия. Наталиите са пушката и пръстена (съответно Natalya's Slayer и Natalya's Reflection), като идеята ми е да ползавам и RoRG в комбинация с magefist (за fire% dmg) или друг предмет от сета на наталия за да може да се извлече полза и от двата сета на максимална степен. За нещастие RoRG не пада :) I'm cursed! :)
Абсолютно никакво полза не извличаш от 2-та сета като гледам(все пак играеш с генератор, коеето за 6pMara си е направо смешно и ненужно). Ако сложиш още 2 спендъра ще видиш огромната разлика. А ако си смениш оръжието за някое с 2 ръце, тогава пък още повече ще видиш разликата. Това, че имаш много дпс на хартия нищо не означава.

kiumiur

Fetish

Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 6: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: kiumiur на 03/07/2014 - 09:53ч.

olfilthy написа на 03/07/2014-09:46ч.:
kiumiur написа на 03/07/2014-09:39ч.:
Аз лично ползвам мародер и наталия. Наталиите са пушката и пръстена (съответно Natalya's Slayer и Natalya's Reflection), като идеята ми е да ползавам и RoRG в комбинация с magefist (за fire% dmg) или друг предмет от сета на наталия за да може да се извлече полза и от двата сета на максимална степен. За нещастие RoRG не пада :) I'm cursed! :)
Абсолютно никакво полза не извличаш от 2-та сета като гледам(все пак играеш с генератор, коеето за 6pMara си е направо смешно и ненужно). Ако сложиш още 2 спендъра ще видиш огромната разлика. А ако си смениш оръжието за някое с 2 ръце, тогава пък още повече ще видиш разликата. Това, че имаш много дпс на хартия нищо не означава.

Хора много и все различни, не аз съм искам съвет, а човека най-отгоре в темата.
Благодаря за съвета все пак :)
Цъкам и с класиката cluster и multishot, ама ми е много lame да стоя отстрани, затова си върнах entagling shot, че се чувствам по-полезен :D

olfilthy

+1

# 7: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/07/2014 - 10:00ч.

Не че искам да се заяждам, но пак ще те оборя. entagling shot щом ще ползваш го ползвай с пасивката Cult of the weak. Тогава ще си полезен, в момента грам не си.

kiumiur

Fetish

Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 8: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: kiumiur на 03/07/2014 - 10:13ч.

С justice is served на entagling shot получавам 200% as fire, пробвал съм много различни билдове за генератори (hungering arrow, bola и т.н.), но ent. shot най ми пасва. Ползвах cult of the weak дълго време, но в последствие реших да пробвам с steady aim на негово място.
А така и така сме почнали, ти защо позваш 3 hatred spenders като доколкото съм чел няма смисъл за повече освен класиката cluster/multishot?

olfilthy

+2

# 9: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: olfilthy на 03/07/2014 - 10:19ч.

Защо да няма смисъл? Ползвам клъстера + мулти + чакрам на fire. Налива страшно много дпс. Проблема със 3-те спендъра идва от това, че има бъг със сентрито и не каства като хората и 3-те, но това е само при определени комбинации. Клъстър + Мулти + Iplale/Elemental Arrow, но със Chakram няма проблем. Този проблем обаче е оправен в 2.1 и един билд с Elemental Arrow(frost arrow) + Клъстер + Мулти със Cult of the Weak e убийствена комбинация. А ако имаш и Kridershot нещата стават още по-добре. Но правилно си чел голяма част от хората ползват само мулти + клъстер и Марката примерно, но малко са си направили труда да тестват реално кое как работи. :) Надявам се да съм помогнал.

jaymz1234

Zombie

Коментари: 38
battle tag battle tag

+1

# 10: Препоръчайте ми Build.

Офлайн

Автор: jaymz1234 на 03/07/2014 - 10:25ч.

Един бърз въпрос по темата: сентрито каства скиловете които ползват hatred това го разбрах.Като стреля се харчи толкова hatred колкото е скила и аз физичесни няма нужда да бия с мишката? Т.е достига се до момент в който нямам hatred и сентрито няма да бие докато не зареди ??

1
2 3

Подобни теми

bullet Препоръчайте ми PC Case - От vaskobgn на: 20/12/2015 - 06:47ч.
bullet Препоръчайте ми Quest игра - От vaskobgn на: 09/02/2016 - 05:23ч.
bullet Препоръчайте ми WebCam - От vaskobgn на: 01/05/2016 - 19:20ч.
bullet Препоръчайте ми Джойстик за PC - От OutOfTouch на: 12/08/2016 - 21:48ч.
bullet Препоръчайте ми доходна игра - От mansory на: 10/05/2014 - 21:17ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: qbadabaduuu, lordlosh, ThePeanut

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95752 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja