[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

valio_3

Fetish

Коментари: 117
battle tag battle tag

Предложения относно ДХ билд ?

0

Офлайн

Автор: valio_3 на 28/06/2014 - 15:29ч.

Здравейте пиша темата защото пробвах демон хънтъра на новият пач ПТР 2.1 и не бях много доволен от представянето ми в големият рифт.Стигнах до 21-22 ниво след което през повечето време вървях заедно с таймера,а когато умирах,той ме изпреварваше (умрях доста пъти),та искам да попитам за някакви съвети по билда и скиловете, играя на клъстър + сентрита ето линк към дх-то ми.Мога да сменя раменете с Марудер и да заменя бронята със синдеркоат.Още един въпрос защо повечето хора играят с Мантикор за оръжие след като са нерфнати жестоко оръжията за 2 ръце ?

Офлайн

olfilthy

0

# 1: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: olfilthy на 28/06/2014 - 15:37ч.

Първото което е, сложи още малко резисти, твърде малко имаш.

Второто и може би най-важно, смени си билда. В ПТР-а вече е оправена спънката на Taskers и АС на Сентрито, тоест слагай 3 hatred speders и си свиркай. Хънгеринг ароу направо го забрави не ти върши работа, както и Vengencе

Използват се оръжия зя 2 ръце, защото самите сентрита се възползват от средния дмг на оръжието. Тоест колкото повече ти е висок средния дмг толкова по-силно ще ти бие сентрито. За това се използват. Атак спиийда няма смисъл тук, даже пречи в някои случаи.

Замени си камъка в каската със сивия за редукция на секундите, много е важно да кастваш сентритата бързо. Колкото повече редукция сложиш, толкова по-добре.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 28/06/2014 - 15:40ч.

Odalist

Nephalem

Коментари: 1001
Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

0

# 2: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: Odalist на 28/06/2014 - 20:48ч.

Tasker and Theo дава ли 40% бързина на стреляне на сентритата?
Имам и още няколко въпроса: когато по гиъра имам процент бонус на клъстър ароу и сентритата ми стрелят с клъстъри, това увеличава ли демиджа на клъстъра, който се изстрелва от самото сентри?
Ако имам по гиъра процент бонус дмг на сентритата, това също ли ми качва демиджа на клъстъра, който се изстрелва от сентрито?

На тези таскъри да им реролна атак спийда или резиста?
r1yngp.png
Защото, доколкото разбрах, атак спийда по гиъра не влияе на бързината на стреляне на сентритата?

Извинявам се на valio_3, че пиша в неговата тема, но въпросите ми касаят и неговия гиър, както и този на ловците, дето искат да играят по този начин.

Sturm

Fetish

Коментари: 100
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: Sturm на 28/06/2014 - 23:40ч.

Като видя ловец, на когото са му паднали ТиТ, започвам неудържимо да ругая NRG Богчето, Президента, Масоните, Делян Пеевски и комунистите. Прощавайте, че не е съвсем по темата, ама не издържах :D

Офлайн

olfilthy

+1

# 4: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: olfilthy на 29/06/2014 - 00:01ч.

Taskeri имам от повече от месец и в момента работят здраво. Прави билда.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 29/06/2014 - 00:08ч.

Офлайн

valio_3

Fetish

Коментари: 117
battle tag battle tag

0

# 5: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: valio_3 на 29/06/2014 - 02:35ч.

Ще пробвам таскерите и без това имах оше от билда с 3те вълка който ползвах преди марудера.. :) Обаче имам въпрос за оръжието за две ръце -
Толкова ли е силно ,че да компенсира 30% от кърса на Каламити ?
ПС: Не ми ли трябва някакъв хатер генератор за да пускам тия спендъри или ще се разчита само на сентритата ?
EDIT: 28 левъл с тоя билд и мулти шот и блейд за 2 и 3 хатред спендър с лъка който прави елементал ароу да генерира хатред мисля че ще е доста по-добре въпреки че тогава дпс ще падне май...

Коментарът беше редактиран от valio_3 на 29/06/2014 - 04:12ч.

Офлайн

Pernath

Archangel

Коментари: 849
Diablo Клан:
<ChaosD>
battle tag battle tag

0

# 6: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: Pernath на 29/06/2014 - 10:28ч.

Ето две интересни теми относно Сентритата и Таскърите:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12674389831

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12945884471

Има доста полезна информация, както и доста математика. :D

@Odalist
Ролвай ALL за CHD без да се замисляш и ще имаш доста прилични ръкавици. Аз лично така бих постъпил, но ако има други предложения нека колегите да кажат. Все пак има доста хора с повече опит като ДХ от мен.

Коментарът беше редактиран от Pernath на 29/06/2014 - 10:29ч.

Офлайн

olfilthy

0

# 7: Предложения относно ДХ билд ?

Офлайн

Автор: olfilthy на 29/06/2014 - 10:30ч.

Да по-добре е от Каламити в този случай, както и казах по-горе колкото ти е по-голям средния дмг на оръжието, толкова по-силно ще удрят сентритата.

Не не ти трябва генератор понеже ти няма да харчиш спендъри (само от време на време), само сентритата ти, но те не ти харчат ресурса за да кастват. Пълниш се изцяло от Reapers Wraps.

Да вече Kridershot-a е доста добра опция за този билд.

П.П. Таскърите е хубаво да се използват с билд на физикъл за да може и животните ти да се възползват максимално.

@Odalist да % дмг на скиловете важат и за сентритата. % клъстър ще влияе не клъстъра, който стреля сентрито. Същото важи и за % дмг на сентрито.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 29/06/2014 - 10:32ч.

Подобни теми

bullet BG Farming Competition - Идеи и Предложения - От vaskobgn на: 03/03/2013 - 14:27ч.
bullet TRIUMVIRATE Предложения за цена ? - От reaper_bg на: 05/03/2013 - 22:15ч.
bullet няколко предложения - От EarthFace на: 28/01/2012 - 21:13ч.
bullet Предложения за анкети в сайта - От forge на: 06/01/2013 - 19:25ч.
bullet Предложения за визуални промени и още... - От Pernath на: 02/08/2013 - 18:55ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: qbadabaduuu, tERROR85, vaskobgn, Neltharaku

Рожденици днес: ASB_1 (34), SSForse (35), ikar777 (50)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95738 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja