[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
olfilthy

Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

+6

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/04/2014 - 12:44ч.

Здравейте, направих това клипче за да обясня подробно билда и да направя демонстрация. Ако имате някакви въпроси съм насреща. Всичко което Ви е нужно ще намерите в клипчето. :)

valio_3

Fetish

Коментари: 117
battle tag battle tag

+1

# 1: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: valio_3 на 12/04/2014 - 13:19ч.

Става за фън билда.Мен ми е по-интересно как не си намерил легендарни гащи които до сложиш вместо тия жълтите :D

olfilthy

+1

# 2: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/04/2014 - 13:24ч.

valio_3 написа на 12/04/2014-13:19ч.:
Става за фън билда.Мен ми е по-интересно как не си намерил легендарни гащи които до сложиш вместо тия жълтите :D
3 седмици и нямам нищо. 2 пъти ми паднаха само тия с пойзън но за ДХ са пълен боклук. Захванал съм се да крафтя Cain гащите.

Офлайн

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Коментари: 543
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 12/04/2014 - 14:48ч.

Докато гледах видеото ми хрумнаха някои неща, които може да подобриш, но като цяло е мн добре, че вече имаме работещ Strafe build :). Ще ги карам в произволен ред.
1. Всичките изисквания касаещи hatred-a са супер, но AS-а винаги е бил ключов при ползването на тоя Strafe skilla. Ти мисля, че си го знаеш това..просто да ти напомня, че ако смениш пръстена..сигурно ще заработи даже по-добре.
2. Има едни Sholders с доста pickup radius. Аз ползвам едни такива...няма да е лошо да събира колбите от далече..макар и да е лукс :).
3. Тази руна на Smoke screen-a винаги ми се е струва безмислена..просто защото 1сек бързина е мн кратко време..и не гарантира, че ще вземеш правилното решение. Докато виж тази, която удължава Smoke screen-a на 1.5 сек..е друго нещо :). Дава повече време за взимане на решение..а и лично аз усещам разликата, когато ползвам този скил с тази руна или без нея..особенно когато съм с/у frozen елити. Така или иначе, която и друга да избереш ми се струва, че ще е по-полезна от тази във видеото.
4. Относно Rain of vengeance-a не, че е лош..харесва ми. Но се замислих, че ако перфектния strafe build означава да strafe-ваш дори, когато около теб няма противници и hatred-a да не мърда..то по всяка вероятност ще е добре скиловете, които ползваш да не прекъсват самия Strafe т.е. да не карат човечето да спира..да ги пуска..и после пак да strafe-ва(освен когато взимаш предмет от земята де).
5. Също нещо полезно, би било..ако имаше онези ботиши, които ти позволяват да минаваш/ unhindered / през противниците. Лично мен мн ме дразни, когато DH-a ми си хареса някаква цел..и си я стреля без дори да обръща внимание аз къде му соча.
То май като гледам с, моите предложения Marauder частите излизат от употреба.
6. Тук по-скоро да те попитам...с тези брейсъри и пасива Blood Vengeance..кво се случва? Реално като вземеш кръв .. ти пълни двойно hatred-a ? т.е. 26% от 150 (от брейсърите ) .. и после още 30hatred отгоре (от пасива)..и това само от 1 potion ?

Коментарът беше редактиран от OutOfTouch на 12/04/2014 - 14:50ч.

ironbg

Frozen Horror

Коментари: 485
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: ironbg на 12/04/2014 - 15:04ч.

Защо вместо Fan of Kniefs не сложиш Chakram с последната ръна? Така ще имаш повече Hatret :)

Офлайн

olfilthy

0

# 5: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/04/2014 - 15:38ч.

Петко добри идеи благодаря, със сигурност ще го доразвивам билда, само да паднат и предметите. :) Относно брейсърите, тези 26% стакват отгоре на тези 30 hatred от пасивката. Не мога да ти го сметка сега, но с един health globe ми пълни малко над половината. Тези брейсъри за BiS за ДХ.
Цитат:
Защо вместо Fan of Kniefs не сложиш Chakram с последната ръна? Така ще имаш повече Hatret :)
То ножовете не ми пречат на Hatred-а, не струват нищо на cooldown са. :) Иначе Chakram както казах и във видеото може да се сложи на мястото на Rain.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 12/04/2014 - 15:50ч.

DooMCreator

Succubus

Коментари: 464
battle tag battle tag

0

# 6: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: DooMCreator на 12/04/2014 - 17:36ч.

Според мен най-важното за този билд са гащите на китаеца, дето ти вдигат дпс и ресурс регена с 25% когато се движиш. Аз си ги изкарах с 2 дена здраво фармене на Кадала. Но дори с тях пак билда е playable на т1 не повече... но за фън е идеален :)

olfilthy

0

# 7: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/04/2014 - 17:40ч.

Съгласен! :) Шардовете за това ми отиват + Cindercoat.

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 12/04/2014 - 19:22ч.

Sry, че малко измествам темата..ама Cindercoat-a падал ли е на някои от Кадала? Тва ми е най-големия зор.

olfilthy

0

# 9: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/04/2014 - 19:35ч.

OutOfTouch написа на 12/04/2014-19:22ч.:
Sry, че малко измествам темата..ама Cindercoat-a падал ли е на някои от Кадала? Тва ми е най-големия зор.
Охх и аз го търся. Шардовете и за това отиват, ма още нищо.

П.П предполагам знаеш за него да харчиш шардовете с монка. ;)

OutOfTouch

Minion of
Destruction

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: Demon Hunter Strafe build-обяснение и демонстация

Офлайн

Автор: OutOfTouch на 12/04/2014 - 19:54ч.

olfilthy написа на 12/04/2014-19:35ч.:
OutOfTouch написа на 12/04/2014-19:22ч.:
Охх и аз го търся. Шардовете и за това отиват, ма още нищо.

П.П предполагам знаеш за него да харчиш шардовете с монка. ;)
Мне..я разясни малко..може и на съобщение.

1
2

Подобни теми

bullet Strafe build - От momchil89 на: 18/01/2015 - 15:17ч.
bullet Demon Hunter - Inferno Diablo Build - От EarthFace на: 15/06/2012 - 12:37ч.
bullet Whirlwind Demon Hunter Build - От Dex на: 20/09/2012 - 10:06ч.
bullet Demon Hunter Bubble Trap build MP10! - От olfilthy на: 16/04/2013 - 15:36ч.
bullet Demon Hunter "STOW" Build (Stun/Slow) - От olfilthy на: 09/12/2013 - 15:21ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95574 | Теми: 6217 | Потребители: 6013 | Най-новият ни потребител е: erkanno