пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4616
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

[ръководство] Firebird's BugFinery

+3

Офлайн

Автор: Benifios на 28/05/2016 - 23:26ч.

D3-Firebird-Set.jpeg

Както знаем има бъг с Firebird, който е позволен. В това ръководство ще Ви предоставя всичката (поне според мен това което съм разбрал, пробвал и стигнал до заключение) нужна информация да затворите поне 75 соло.

1. Билда

A2v0woA.jpg

2. Парагон точки

S3JI8Mw.jpg

3QhDIl6.jpg

PUvMOrd.jpg

rVYL849.jpg

3. Статистика и предметите

XazurJW.jpg

P2iZUe5.jpg

4. Fallower - предмети и умения

IlKqDNv.jpg

5. Джемове

Ползват се следните 3 джема - Zei's Stone of Vengeance , GOGOK OF SWIFTNESS , BANE OF THE TRAPPED .

Заместители :

ESOTERIC ALTERATION

Bane of the stricken

6. Начин на игра

a) Първото и най-важно е да намерите син елит (бъга се активира само чрез син елит). След като намерите син елит трябва да бъгнете вашият DMG, влизате в Архон форма и палите само един син елит от даденият пак. След, което оставяте този пак и не го биете повече!
Иконката на firebird стаковете ще се бъгне и ще ви седи 50.

б) Второто най-важно нещо е да поддържате стаковете на Гугока колкото може повече, за да може да имате максимално бързо нова Архон форма.

в) Основните поражения правите след като влезете отново в Архон форма, след като се бъгнали Firebird стаковете. Момента в който правите много поражения е когато имате две иконки на Архон стаковете - в този кратък прозорец трябва да нанасяте поражения на елити, моби и Бос накрая когато го призовете. Използвате само Explosive Blast на Архон на всеки 3-4 секунди.

Важно : Може да ударите даден моб или дадена група мобове само по един път на 3-4 секунди, ако го направите в по-кратък период то вие ще запалите (aктивирате Ignite) да дадените мобове и няма как да ги убиете.

Важно : Не трябва да умирате или палите друг елитен пак. Ако го направите бъга изчезва и трябва да го активирате наново. Стаковете трябва да Ви седят дори, когато преминете в друго ниво, ако те изчезнат трябва наново да бъгнете.

г) При битката с боса се процедира по същият начин. Най-важното е да сте търпеливи!

7. Полезни съвети

а) Когато биете елитен пак или бос и вече сте активирали един път ЕB и получите фатален удар (активира се firebird и падат метеори) тогава има огромен шанс да запалите елитите или боса. - това води в единият случай до нужда наново да бъгнете, а в другият при Боса да си стартирате нов Рифт.

б) Може да използвате Frozen Nova , ако имате затруднения с оцеляването, както и езотерик джема.

в) Power Pylon - не се взима няма да правите никакви поражения на чудовищата! (поне при мен е така)

г) Може да използвате даден амулет за имунизации към даден елемент. Аз ползвам Poison Amulet. Понеже повече босове имат Poison умения (това може да Ви даде повече увереност и спокойствие)

д) Играе се без CC, CHD, AD. Може да разгледате статистиките по-горе. Трябва Ви малко DMG.

е) Трябва Ви възможно най-много CDR!

8. Видео и снимки

За по-добро качество на видеото - източник!

IR7tZg7.jpg

p4Ekpnn.jpg

Темата беше редактирана от forge на 20/06/2016 - 12:52ч.

Whit3chapeL

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

0

# 1: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: Whit3chapeL на 05/06/2016 - 11:17ч.

Много добре описано, но при мен нещо не се получава...Попадам на сини елити, влизам в арчон форма и удрям само един от сините елити и стаковете ми стават 60 и след секунди изчезват.Понякога успявам да бъгна стаковете, но не мога да разбера точно как го правя :D Ако може да кажете само как точно да "запаля" елита ще съм благодарен :)

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 2: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: Benifios на 05/06/2016 - 14:56ч.

Whit3chapeL написа на 05/06/2016-11:17ч.:
Много добре описано, но при мен нещо не се получава...Попадам на сини елити, влизам в арчон форма и удрям само един от сините елити и стаковете ми стават 60 и след секунди изчезват.Понякога успявам да бъгна стаковете, но не мога да разбера точно как го правя :D Ако може да кажете само как точно да "запаля" елита ще съм благодарен :)

Гледай само да го палнеш и не е желателно да минаваш над 55 стака - означава че най-вероятно ще трябва да повториш упражнението. В началото на клипчето виж как отивам и ги паля :)

thetarget

Megademon

Коментари: 372
battle tag battle tag

0

# 3: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: thetarget на 06/06/2016 - 15:01ч.

Браво за описанието.
Аз го пробвах още в началото като го обявиха за редовно и от първият опит стигнах до 80 (макар, че имах доста crit по мен и сравнотелно малко CDR).
Някой пробвал ли го е в group, защото аз не успях да го направя.

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 4: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: Benifios на 06/06/2016 - 15:30ч.

thetarget написа на 06/06/2016-15:01ч.:
Браво за описанието.
Аз го пробвах още в началото като го обявиха за редовно и от първият опит стигнах до 80 (макар, че имах доста crit по мен и сравнотелно малко CDR).
Някой пробвал ли го е в group, защото аз не успях да го направя.

Ами гледах някакви стриймъри на ХК в група с 3 съпорта като цяло около 80-ка минаваха и то на кантар.

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

+1

# 5: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: Benifios на 20/06/2016 - 09:19ч.

Ето едно още по-подробно видео от def TV, което с билда и инфото пък от мен е избрано от колегите в Diablofans
линк

bobysv

Sand Maggot

Коментари: 129
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: bobysv на 09/08/2016 - 12:09ч.

Здравейте приятели!Не ми се получават нещата с билда, не мога да разбера как се прави и това е-изгледах всички клиповеи не става :((( Гледам хората правят GRтове по 70-80 а аз едва 50 бия -аконякой може да помогне ще съм благодарен...

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 7: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: Benifios на 09/08/2016 - 13:24ч.

bobysv написа на 09/08/2016-12:09ч.:
Здравейте приятели!Не ми се получават нещата с билда, не мога да разбера как се прави и това е-изгледах всички клиповеи не става :((( Гледам хората правят GRтове по 70-80 а аз едва 50 бия -аконякой може да помогне ще съм благодарен...

Ами този билд вече е фикснат и не се играе така :) трябва ти пълен комплект от firebird-а и трябва да ги запалиш с три различни магии :)

bobysv

Sand Maggot

Коментари: 129
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: [ръководство] Firebird's BugFinery

Офлайн

Автор: bobysv на 09/08/2016 - 20:07ч.

може ли някой да ми каже как става или да почвам нов герой

Подобни теми

bullet Jaetch pressents "Firebird" :D - От Draken на: 29/09/2014 - 16:41ч.
bullet Firebird Wizard Set въпрос? - От r3s1s74nc3 на: 02/10/2014 - 15:06ч.
bullet Comprehensive Firebird's Guide 40+ - От Benifios на: 27/11/2014 - 15:26ч.
bullet Новия бъг с Firebird е напълно позволен! - От forge на: 26/05/2016 - 02:05ч.
bullet РЪКОВОДСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЯ И СРЕЩАНИ ГРЕШКИ ПРИ D3! - От SHERIFA на: 14/05/2012 - 21:48ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 21 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Benifios, Neltharaku, Niksan_89

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93963 | Теми: 6158 | Потребители: 6343 | Най-новият ни потребител е: Niksan_89

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: