пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Michael

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

Проблеми с издръжливостта на Т4+

0

Офлайн

Автор: Michael на 10/09/2014 - 19:02ч.

Здравейте и от мене!

От съвсем скоро цъкам Д3, тъй като не вярвах, че машинката ще го подкара. Е, успя и върви на пушка и само ме е яд, че изпуснах началото на играта...

Както и да е - по същество. Имам проблеми с издръжливостта на Т4+. Умирам доста често и често ме убиват с един удар. Нямам идея защо... ето линк към моя кръстоносец. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Escapelle-2770/hero/47945766

Искам да направя развитието на пушка и по мое мнение имам за смяна само щит 2та пръстена и амулета. Явно обаче не смятам нещата правилно... Играя често с едни приятелчета на Т6 и там още по-зле - не мога да вляза в нито един бой... Правя по 25 + милиона критове, но умират от плюнка. Защо? Ще се радвам на съвети.

Офлайн

ThePeanut

Oblivion Knight

Коментари: 421
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+1

# 1: Проблеми с издръжливостта на Т4+

Офлайн

Автор: ThePeanut на 10/09/2014 - 19:07ч.

2 съвета от мен като за начало
-махни 2 червени камъка и сложи 2 с по 78 резист
-акарата го сложи на Prophet

и последно смени пасивката Wrathful за Indestructible

Коментарът беше редактиран от ThePeanut на 10/09/2014 - 19:12ч.

Previous

Archangel

Коментари: 892
battle tag battle tag

0

# 2: Проблеми с издръжливостта на Т4+

Офлайн

Автор: Previous на 10/09/2014 - 23:09ч.

Проблема ти идва от това, че нямаш никакъв % кръв, и доста малко Виталити като цяло.. Гамбле стабилно за нов sholder, leoric-а като цяло е слаб според мен, бронята може да е с по-добър ролл, крафтни ботуши по-добри, и като цяло дигни вит, не знам колко са ти резистите, но кръвта ти е безбожно малко според мен.

Elezia

Fallen

Коментари: 4
battle tag battle tag

+1

# 3: Проблеми с издръжливостта на Т4+

Офлайн

Автор: Elezia на 31/01/2016 - 13:22ч.

Здравейте, и аз имам подобен проблем и ме трябва съвет за повече Damage. Всякакви съвети ще са ми от полза. Благодаря Ви предварително. Ето я моята http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anubis-21619/hero/70031085

Офлайн

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7841
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 4: Проблеми с издръжливостта на Т4+

Офлайн

Автор: vaskobgn на 31/01/2016 - 13:50ч.

Elezia написа на 31/01/2016-13:22ч.:
Здравейте, и аз имам подобен проблем и ме трябва съвет за повече Damage. Всякакви съвети ще са ми от полза. Благодаря Ви предварително. Ето я моята http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anubis-21619/hero/70031085

Като за начало ще е хубаво да смениш оръжието.Мисля, че имаше някакво за билда, с който играеш, но не съм сигурен.Вкараха доста предмети с legendary power, а този който ползваш няма - та само това може да е причина да го смениш - разбира се ако има с какво.Hellfire пръстена в куба също е напълно излишен, особенно след като на този пач (2.4) нърфнаха яко ХП бонуса на 70 ниво.Амулета също е безполезен - не толкова лоши статсове, но никакъв легендарен ефект.Сет пръстена ти като цяло също няма работа по теб, защото няма какво да извлечеш от него.

Така ... може би има още неща, които да не съм забелязал, но най-важното е - сложи си дупки в пръстените и амулета и сложи легендарни камъни, според това от какво имаш нужда, защото те дават адски голям бонус. :)

Сега ти погледнах и брейсърите.Интересен ефект имат, но по принцип хората ги държат в инвентара и докато правят нормални рифтове ги слагат само за да вземат шрайна и пак си връщат другите. :)

Коментарът беше редактиран от vaskobgn на 31/01/2016 - 13:51ч.

Подобни теми

bullet Проблеми с играта! - От Talic на: 16/05/2012 - 12:52ч.
bullet Проблеми със сървърите.. - От vaskobgn на: 10/01/2013 - 03:06ч.
bullet Проблеми със сайта ?! - От underweaver на: 06/10/2013 - 22:24ч.
bullet Проблеми и бъгове в RoS - От OutOfTouch на: 28/03/2014 - 21:34ч.
bullet Проблеми при стартиране на играта след пач 2.4 - От petrus на: 13/01/2016 - 21:37ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 21 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: Benifios, Neltharaku, Niksan_89

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93963 | Теми: 6158 | Потребители: 6343 | Най-новият ни потребител е: Niksan_89

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: