пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
Guenadi

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

Помощ за развитие на кръстоносеца

0

Офлайн

Автор: Guenadi на 04/09/2014 - 13:19ч.

Здравейте, от доста време не бях играл и сега почнах отново, след като излезе 2.1.0. Доста съм объркан вече с тези сетове и различните статуси и не мога да се оправя и да преценя кой статус да променя, кой пръстен за кой билд е най-добър и прочее. В моментa играя с пълния сет от преди пача, Darklight и Fist of heavens. Гледам, че някои играят с 5/6 предмета от сета и 2/3 от сета, който дава 10% CD reduction (този дето си го правиш сам)+ пръстена от Акт 1. Има ли някой с подобен билд, който би ми отделил време в играта, че да ми даде малко насоки по-конкретно, че сандъкът ми е пълен с оранжеви боклуци и не зная кой точно да ползвам и какво да му променям. Да не говорим за новите камъни и не знам кои са подходящи. В момента ъпгрейдвам само този, който дава бонус дмг при използване на wrath, ама не съм го слагал никъде, защото не знам на кой пръстен или амулет.

В момента сам си минавам рифтове на Т6 без особени проблеми и с 2-3 умирания, но на новите трудно минавам около 26.

Молбата ми е дали може някой да ми отдели време в играта и да ми помогне да си оправя билда и предметите, че да не се излагам много, когато играя. :) Ще съм му безкрайно благодарен!

Офлайн

Dimcho

0

# 1: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: Dimcho на 04/09/2014 - 13:31ч.

Виж моя сладур, в момента е точно такава комбинация, като щитът ми е слабичък, ама такъв падна. Билдът, който ползвам, е този, с точно 5/6 от Akkhan и 2/3 от Crimson + RoRG.

На T6 е сравнително добре със събрания 50% CDR и допълнителния 2-ри живот от пасива на шампиона. Чакам няколко подаръка от Рамаладни, за да си оправя малко flail-a.
За повече DPS - сменяш руната на шампиона с Fire Starter, а за по-вече издръжливост - пасива Long Arm of the Law с пасива Devine Fortress (тук е добре да имаш щит с повече block).

Ако пък дадеш и линк да видим как си подредил твоя пич, още по-адекватни предложения ще има.

п.с. с 2h оръжие като Maximus също може да пробваш как е.

Поздрави :)

Коментарът беше редактиран от Dimcho на 04/09/2014 - 13:40ч.

Guenadi

Fallen

Коментари: 2
battle tag battle tag

0

# 2: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: Guenadi на 04/09/2014 - 17:47ч.

Мерси, аз имам максимус от преди боздугана. Ама няколко екстра атаки не са за изпускане, пък и му сложих сокет от новите подаръци. Идеи за легендарните камъни какво да сложа и къде? И най-вече, кой пръстен да сложа и кой амулет? Благодаря много за помощта до момента :)

Dimcho

0

# 3: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: Dimcho на 05/09/2014 - 11:21ч.

Дай линк към профила все пак или поне линк към билда, който ползваш.

С Darklight забелязвам, че в част от времето ми остава повече Wrath заради бързата генерация от Akkhan-a, така че може да се сложи за Primary, а за Secondary - Shield Bash/Sweep например или друг spender, с който допълнително да се вдигне още малко dps - с руната Crumble имаш и knockback, който със Strongarm Bracers ти докарва още поне 20% ефективен dps.

Колкото до пръстените - каквото намериш. Може да жертваш CC/CHD (ако някой е над 50%/500% съответно) за дупка, в която вече слагаш камък според билда. Bane of the Powerful е добър избор за всеки герой. Wreath of Lightning е като малко Conduit Pylon-че, Mirinae, Teardrop of the Starweaver е сходен, но с Holy dmg. RoRG и SoJ е за предпочитане, може и Unity за соло-игра.

Амулеът - по възможност със защита от Arcane/Poison/Lightening/Fire ("специалните" амулети), или просто нещо с elemental dmg + str + socket (хубав такъв не съм намирал още).

momchil89

Fetish

Коментари: 103
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: momchil89 на 05/09/2014 - 11:29ч.

Здр аз искам да питам 2 неща build-a с Thorn оферта ли е още и за тоз рицар какъв build може да се направи мерси за отделеното време предварително http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vesko-2489/hero/38668654

Dimcho

0

# 5: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: Dimcho на 05/09/2014 - 12:04ч.

Много странен build ползваш - хем има оръжието за Bombardment, хем щита за Blessed Shield, а не ползваш нито един от двата скила, отделно - повечето са ти Holy, а трупаш fire (може би се размествал нещо и останало така) :?

Thorns го отслабиха малко, главно за PvP става, но ти трябват съвсем различни предмети.

Мога да ти предложа 2 по-basic варианта:
Holy с 1h оръжие и щит с поне 20% block
Fire с 2h флейла за Bombardment като първите 2 skill-а може да завъртиш по твое усмотрение, евнтуално да си добавиш магаренцето :)

momchil89

Fetish

Коментари: 103
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 6: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: momchil89 на 05/09/2014 - 13:14ч.

мерси ще ги тест и двата да видим какво ще стане :)

Dimcho

0

# 7: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: Dimcho на 05/09/2014 - 14:26ч.

Може да погледнеш и импровизирания ми билд на HC-недоносчето - сходен с първия, но обърнат на fire.

Кръстоносците са доста приятни за игра като цяло, особено ако обичате меле герои. Най-сполучливите билдове в момента си остават Fire (с Maximus или Darklight) и Holy Shotgun, като и при двата има възможност за модификации - според предметите и личните предпочитания се нагласят пасивите и скиловете - все пак е най-важно да ти е кеф, вместо да ползваш 1:1 нещо изсипано отгоре :)

Моят съвет - експериментирайте.

mcburial

Sand Maggot

Коментари: 139
battle tag battle tag

+1

# 8: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: mcburial на 07/09/2014 - 17:27ч.

Dimcho, пробвал ли си вместо броня Akhan - Cindercoat? Да,може и да има един момент,в който около 5-6 секунди няма да имаш акарат шампион,но с Fire Starter,Cindercoat и Reapers Wraps,ще си машина за унищожение.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7841
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 9: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: vaskobgn на 07/09/2014 - 17:53ч.

mcburial написа на 07/09/2014-17:27ч.:
Dimcho, пробвал ли си вместо броня Akhan - Cindercoat? Да,може и да има един момент,в който около 5-6 секунди няма да имаш акарат шампион,но с Fire Starter,Cindercoat и Reapers Wraps,ще си машина за унищожение.

Аз на Non-Season го играя на Fist of The Heavens Build със Cindercoat, но без брейсърите за ресурс и пак се получава работата.Има случаи, в които ако не съм си преценил нещата евентуално може за няколко секунди да изпитам затруднение с ресурс, но в повечето случаи успявам да изкарам битката. :)

mcburial

Sand Maggot

Коментари: 139
battle tag battle tag

0

# 10: Помощ за развитие на кръстоносеца

Офлайн

Автор: mcburial на 07/09/2014 - 18:07ч.

Моето мнение е,че ако не се играе със Cindercoat, се губи магията на този билд. Акo се върти играта около Akhan сета само,по-добре е Holy Shotgun-a.
Maximus + Cindercoat - неземен демидж,но по-малък uptime на Akarat Champion,ако разбира се нямаме най-добрите CDR ролове.
Darklight + Cindercoat - нонстоп бълване на лава,но с не чак такива цифри,които един 2хендър може да донесе.

1
2

Подобни теми

bullet Помощ за развитие - От TpEHEp на: 03/09/2013 - 17:17ч.
bullet Развитие ако си купил играта година по -късно - От Nightmares на: 03/11/2013 - 20:28ч.
bullet Как бихте си кръстили Кръстоносеца ? - От MaPTuH на: 17/02/2014 - 22:23ч.
bullet Нуждаем се от помощ - Преводи - От nzhul на: 07/04/2012 - 20:36ч.
bullet Помощ на партито :) - От Diablo на: 14/05/2012 - 17:14ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 19 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: forge, CerberuS

Най-активни днес: Neltharaku, tERROR85

Рожденици днес: Naydenov (26)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93985 | Теми: 6158 | Потребители: 6344 | Най-новият ни потребител е: DouglasMicky

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: