[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
Benifios

Adramelech

Коментари: 4676
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

Roland Set - първи впечатления

+3

Офлайн

Автор: Benifios на 12/08/2014 - 10:39ч.

DeadSetGaming made a video with his first set on the Roland's Legacy set for Crusaders, available on the PTR. Check it out below! Also don't forget that Blizzard is looking for focused feedback on this particular set.

Офлайн

olfilthy

+1

# 1: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/08/2014 - 12:15ч.

Абе тия нормални ли са от Близард, това е крайно ОП! Критове от по 120 мил. с Шилда бате.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 12/08/2014 - 12:15ч.

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 2: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: Benifios на 12/08/2014 - 12:54ч.

Че с пет билдовете и Джейд билда пак е нещо подобно, а и гледам това не са ли някакви благини от джемовете?

olfilthy

+1

# 3: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/08/2014 - 13:07ч.

Да има един камък където увеличава дпс, но не чак толкова, че да вкарваш по над 100 мил критове с Шиелд Баш. А за доктора не знам, не съм го играл, но знам че и той е доста ОП в момента.

overcrash

Paragon 7777

Коментари: 2459
battle tag battle tag

+1

# 4: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: overcrash на 12/08/2014 - 14:31ч.

Абе на големите Grифт ще ги чещеш с тия 100 мил.

Офлайн

olfilthy

+1

# 5: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/08/2014 - 14:36ч.

overcrash написа на 12/08/2014-14:31ч.:
Абе на големите Grифт ще ги чещеш с тия 100 мил.
Там да, но ако ще е такъв случая да го направят сета " Г-рифт + 40 лвл requirement" или просто да бъфнат всички други сетове и Т6 тотално да се обезсмисли, както направиха и с оригиналното Инферно и МП10.

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 12/08/2014 - 14:37ч.

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 6: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: Benifios на 12/08/2014 - 15:08ч.

Аз не мога да разбера, кое толкова те притеснява, нима с ДХ-то неговите сетове са боза или на доктора :) Особено с камъка за пойзън доктора ще стане имба, с новия амулет като го прибавим или новият бъф на Шадол сета, пък и го виждам как пере нашия удари 2-3 пъти и почне да бяга. Блесед шилда и другите в момента билдове също са супер имба, остави го тоя крит на хартия. Тал Раша сета си е перфектен за много билдове супер си е бонуса. Няма смисъл от допълнителен бъф освен при Монаха заради по-бавното минаване соло, макар да мога да спора и по монаха, защото има хора, които и със "сакатия" монк си газиха стабилно. То и сега Т6 не е особено предизвикателство особено за средно наяден крус или сентри дх, джейд доктор и прочие, целта ще е да видим до кога ще изкараме и да сложим джемовете, които не са никак малък бъф както и амулета , а според мен на над 60 тоя Крус дето е на видеото няма да е такава машина защото атаката ми се вижда бавна така, че всичко ще се балансира :)

Mlucklich

Oblivion Knight

Коментари: 409
battle tag battle tag

+1

# 7: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: Mlucklich на 12/08/2014 - 15:09ч.

Супер ми изглежда билда, а и както някой каза имаш и нови джемове. Мисля си че с тях и сентритата ще бият над 100 мил, т.е. т6 ще се обезсмисли...

olfilthy

+3

# 8: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: olfilthy на 12/08/2014 - 15:18ч.

Цитат:
Аз не мога да разбера, кое толкова те притеснява, нима с ДХ-то неговите сетове са боза
Личи си колко разбираш от ДХ...

Да боза са. Ако не е Сентри билда ДХ-то ще съква ужасно много. Това за момента е единствения билд, който се представя на Т6, не същото обаче може да се каже за другите класове. ДХ отново е класа с НАЙ-МАЛКО разнообразие.

Наталия сет-а държи до Т4, нагоре за нищо не става.

Шадоу сет-а в момента на Лайв се троши за души, а в 2.1 е пълен смях. Нима някой ще си смени Мара сет-а за да сложи перма Шадоу Пауър? Никога! Дори на ХК не го виждам. Може да го носиш там, ако случайно него си го събрал преди Мара-та. Така, че ДХ пак ще си пердаши с Марата for the win завинаги, докато не ОПРАВЯТ другите сетове или не представят легендарни, които да ги допълват и да конкурират Мара сета.

За другите класове не знам, не съм ги играл на Т6 и нямам наблюдения.

Офлайн

Djanny

Mummy

Коментари: 157
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+4

# 9: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: Djanny на 12/08/2014 - 15:21ч.

radiance написа на 12/08/2014-15:08ч.:
Аз не мога да разбера, кое толкова те притеснява, нима с ДХ-то неговите сетове са боза или на доктора :) Особено с камъка за пойзън доктора ще стане имба, с новия амулет като го прибавим или новият бъф на Шадол сета, пък и го виждам как пере нашия удари 2-3 пъти и почне да бяга. Блесед шилда и другите в момента билдове също са супер имба, остави го тоя крит на хартия. Тал Раша сета си е перфектен за много билдове супер си е бонуса. Няма смисъл от допълнителен бъф освен при Монаха заради по-бавното минаване соло, макар да мога да спора и по монаха, защото има хора, които и със "сакатия" монк си газиха стабилно. То и сега Т6 не е особено предизвикателство особено за средно наяден крус или сентри дх, джейд доктор и прочие, целта ще е да видим до кога ще изкараме и да сложим джемовете, които не са никак малък бъф както и амулета , а според мен на над 60 тоя Крус дето е на видеото няма да е такава машина защото атаката ми се вижда бавна така, че всичко ще се балансира :)

wnd_37c670c3c509a0dd291881bd6abd42ab.jpg

т.6
vaskobgn

Коментарът беше редактиран от vaskobgn на 13/08/2014 - 22:20ч.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+2

# 10: Roland Set - първи впечатления

Офлайн

Автор: Benifios на 12/08/2014 - 15:49ч.

Жоро - За другите класове не знам, не съм ги играл на Т6 и нямам наблюдения. - Като нямаш наблюдения ще ти отговоря пак така арогантно както ти - Личи си колко разбираш от другите класове.

От много време съм забелязал, че стане ли въпрос за ДХ-то Жоро ти си някакъв специалист и трябва арогантно да го покажеш и да кажеш на останалите колко много не разбират.

Джани

943227833d1305709183-english-spam-thread-not-sure-if-troll-just-very-stupid-28n1299498207760-29.jpg

Изобщо няма да си губя времето да водя някаква нормална дискусия с Вас г-н Джани ли си патдлажани ли си, както и с останалите няколко трола във форума.

Коментарът беше редактиран от Benifios на 12/08/2014 - 16:37ч.

1
2

Подобни теми

bullet BlizzCon 2019 - Първи впечатления от D4 - От Neltharaku на: 06/09/2019 - 22:20ч.
bullet Diablo 3 Patch 1.0.8 Първи впечатления - От BOBIRR на: 08/05/2013 - 11:09ч.
bullet Дискусия: Първи впечатления от 1.0.7 - От BOBIRR на: 13/02/2013 - 09:49ч.
bullet Първи впечатления - От Dex на: 05/10/2013 - 21:42ч.
bullet Първи впечатления от PvP на PTR-a - От vaskobgn на: 16/01/2013 - 13:36ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 33 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: qbadabaduuu, lordlosh, ThePeanut

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95752 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja