[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3 4 5 6 7
...
20
Carnivore

Tentacle Beast

Коментари: 258
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

Покажете си Знахаря

0

Офлайн

Автор: Carnivore на 20/06/2012 - 01:01ч.

Понеже от скоро съм със знахар та ми е интересно какво точно е добре да дават итемите му,пускам тема в този раздел подобно на тази в раздел:Варварин защото е интересно да се види кой как е понавлечен и какви са статсовете му :)

steffaka

Greater Mummy

Коментари: 178
battle tag battle tag

0

# 1: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: steffaka на 24/06/2012 - 09:08ч.

Ето го билда на моя steffaka Поради мое недоглеждане в началото,съм започнал да играя в Американсия сървър - там Некрото ми е 59 левел ! Сега развивам на Европейския сървър,и съм нисък левел все още ! Battle tag в играта ми е steffaka#1898,ако искаш ела да поиграем някой път :)

Carnivore

Tentacle Beast

Коментари: 258
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: Carnivore на 25/06/2012 - 22:44ч.

Нямам много време напоследък та сигурно въче си пред мен иначе някой път с удоволствие ... чакаме снимки на някой по развити билдове + статс характеристики за да добия представа горе доло как изглежда приличен доктор :)

steffaka

Greater Mummy

battle tag battle tag

0

# 3: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: steffaka на 26/06/2012 - 01:27ч.

То билда си е много добре развит за мен - съпортвам два Барба,като играта ми основно се върти около Mass Confusion и Hex(най-общо казано) ! Играта предлага голямо разнообразие от към gameplay,така че едва ли ще откриеш готов билд(или готова рецепта),с който да почнеш,и да превъртиш играта !

sa666o

Angel

Коментари: 666
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 4: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: sa666o на 26/06/2012 - 14:01ч.

steffaka написа на 26/06/2012-01:27:38AM:
То билда си е много добре развит за мен - съпортвам два Барба,като играта ми основно се върти около Mass Confusion и Hex(най-общо казано) ! Играта предлага голямо разнообразие от към gameplay,така че едва ли ще откриеш готов билд(или готова рецепта),с който да почнеш,и да превъртиш играта !

Абсолютно прав си. Билдове милиари, разнообразието е на ниво. Ето и моя жалък опит за билд: линк
Аз главно разчитам на добър hp рег за секунда, като и на прилично количество резистенци, харесва ми да бия и да бягам но истината е за инферно ти трябва само дм и само това (поне за сега).

steffaka

Greater Mummy

battle tag battle tag

0

# 5: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: steffaka на 26/06/2012 - 16:51ч.

sa666o написа на 26/06/2012-02:01:48PM:
steffaka написа на 26/06/2012-01:27:38AM:

Абсолютно прав си. Билдове милиари, разнообразието е на ниво. Ето и моя жалък опит за билд: линк
Аз главно разчитам на добър hp рег за секунда, като и на прилично количество резистенци, харесва ми да бия и да бягам но истината е за инферно ти трябва само дм и само това (поне за сега).

Е,чак пък милиарди билдове няма(в Guild Wars има МНОГО повече билдове),но има разнообразие играта ! Доколкото за Inferno,там ти трябва много армор/hp според мен,отколкото dmg ! HP Regen е хубаво нещо,но не забравяй и един много тънък и важен статус - Life On Hit ! Със Rain Of Toads и Life On Hit би получил един чудесен HP Regen(и + Life Regen винаги е добре дошло,де) !

forge

¯\\(°_o)/¯

Коментари: 5363
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: forge на 27/06/2012 - 15:17ч.

4948808d.jpg

Офлайн

Vuchew

Greater Mummy

Коментари: 186
battle tag battle tag

0

# 7: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: Vuchew на 27/06/2012 - 20:01ч.

Ей го на и моят негър

Аз съм max DoT + кайтване. С 25к DPS върви добре на Act1. За после не знам.

Коментарът беше редактиран от Vuchew на 28/06/2012 - 10:55ч.

Офлайн

sa666o

Angel

Коментари: 666
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: sa666o на 28/06/2012 - 09:51ч.

Спомням си на един от близконите Близард как споменаха колко билда има. Цифрата която успях да намеря в нета е 1,817,811,072,000. Естествено далеч съм от мисълта че всички стават за нещо но като цяло наистина има доста комбинации.
За момента ми се струва че на инферно всичко е въпрос на лош баланс. Няма да забравя един DH на 15k hp който набива само dex как се справя много по добре от мен при положение че съм търсил някакво разнообразие откъм развитие резистенци, HP Regen и Life On Hit. За това твърдя че дм е най-важния показател.

Коментарът беше редактиран от sa666o на 28/06/2012 - 09:51ч.

steffaka

Greater Mummy

battle tag battle tag

0

# 9: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: steffaka на 28/06/2012 - 19:07ч.

Всичко е въпрос на gear,а не на някакъв баланс ! Относно цифрата с билдовете - дори не ми се коментира подобно нещо !

qu1r0z

Mummy

Коментари: 163
battle tag battle tag

0

# 10: Покажете си Знахаря

Офлайн

Автор: qu1r0z на 29/06/2012 - 01:30ч.

Огромното разнообразие от билдове на инферно е сведено точно до 3.VQ с мечки или прилепи, където 4 от скиловете ти просто ти пълнят маната за да си спамиш мечките ..n/c.Splinters билда с който ставаш 0 дмг DH или новата мода танк билда с life on hit. Ако исках да играя танк може би щях да си направя барб. Близард трябва да бъфнат класа или могат спокойно да го изтрият. Уж това трябваше да е CC/DoT/Summoner, а петовете умират от 1 удар и damage over time магиите не критват ..

1
2 3 4 5 6 7
...
20

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 31 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Neltharaku

Най-активни днес: Neltharaku

Рожденици днес: I2KGhost (34)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95413 | Теми: 6215 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho