[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3

Офлайн

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

Дискусия за Знахаря(WD)

+2

Офлайн

Автор: vaskobgn на 22/04/2015 - 05:23ч.

Още от 2012 нямам кой знае колко часове с този герой, но на новия пач(2.2) след като поиграх малко с Wizard то реших да тествам и Witch Doctor на pet build, защото от много време ме гонеше мерака за такъв герой/билд.Забелязвам обаче, че самия герой въобще не е популярен(ако изключим, че сега повече се ползва дори за съпорт на големи GR's).Може и да ви се стори малко странен въпроса, но все пак ми е интересно:

Какво би ви накарало да играете с Witch Doctor или Какво би ви накарало да НЕ играете с Witch Doctor? :)

ejtVJZa.jpg

Темата беше редактирана от vaskobgn на 22/04/2015 - 05:26ч.

hristov2256

Zakarum Zealot

Коментари: 291
battle tag battle tag

+2

# 1: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: hristov2256 на 22/04/2015 - 11:55ч.

Масово хората го пропускат този клас, защото на пръв поглед изглежда много муден и мре лесно.
Масата народ са свикнали да се въртят в кръгче с Барба (което правя и аз откакто излезе сезона и съм умрял от скука вече).
Класове като Барба и Монка например, не е нужно да си напрягаш много гънките на мозъка. Демон Хънтъра и той стана мега скучен.
Интелигентният играч винаги ще разбере и види силата в това да играеш с Доктора и какво всъщност може той, просто ти трябва една идея повече акъл, нерви и въображение :D

П.С. Четох една статия преди години, в която беше обяснено, защо всички геймъри първо налитат винаги на меле герои. Защото ти е заложено в природата и се оприличаваш с някакъв изверг едва ли не :D :D

azsambot

Minion of
Destruction

Коментари: 581
battle tag battle tag

0

# 2: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: azsambot на 23/04/2015 - 12:01ч.

Ми аз още само с доктора играя,най си ме кефи с него.Но честно казано един приятел го разбира повече и ми помага с билдовете.И не харесвам да го играя като танк направо ме отчайва да съм стънер и да помпа бутоните като луд

azsambot

Minion of
Destruction

battle tag battle tag

0

# 3: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: azsambot на 23/04/2015 - 12:14ч.

Втория ми герой който стана парагон 100 беше доктор(1вия беше монк),3тия който почнах беше пак WD.На РОС в началото му изневерих с един wizz,обаче като видях кукрито в действие си реших че товаце моя клас и вече с мноого редки изключения само с него играя. P.S. Преди с постоянния spirit walk беше безсмъртен сега вече не е.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4652
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 4: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: Benifios на 23/04/2015 - 16:22ч.

Героят относно ладер класациите беше доста ощетен, защото се разчиташе на много фактори и на наистина втръснатият още от началото на експанжъна джейд сет.

Героят е доста игра (вярно като съпорт, защото героят е Must have)

Ето ви една малка статистика.

Може би не ви се набива на очи просто защото повечето хора го ползват за съпорт в парти, а соло "славите" са съставени от доста други хора, на които не им е мейн героят.

Това е героят с който ако знаеш какво правиш няма как да умре, поне до преди фикса с CD на спирита, който беше наложен именно заради доктора и монка, които бяха безсмъртни, а на всичкото отгоре доктора и локва. Повечето хора го избягват понеже много CC и доста болят пръстите от него ако се играе на съпорт.

Коментарът беше редактиран от Benifios на 23/04/2015 - 16:24ч.

CBrood

Nephalem

Коментари: 1043
battle tag battle tag

0

# 5: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: CBrood на 23/04/2015 - 16:27ч.

Аз пък досега никога не бях играл Jade и ми е забавно, нищо че чат-пат се набутвам в шамарите.
Още чакам някой и друг предмет-коланът за фетишите и ancient Wormwood, но Кадала се стиска за коланчето, а явно и късмет си нямам :D

Benifios

Adramelech

Коментари: 4652
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

0

# 6: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: Benifios на 23/04/2015 - 16:39ч.

CBrood написа на 23/04/2015-16:27ч.:
Аз пък досега никога не бях играл Jade и ми е забавно, нищо че чат-пат се набутвам в шамарите.
Още чакам някой и друг предмет-коланът за фетишите и ancient Wormwood, но Кадала се стиска за коланчето, а явно и късмет си нямам :D

Пробва ли с коланчето за още едно допълнително духче :)

CBrood

Nephalem

Коментари: 1043
battle tag battle tag

0

# 7: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: CBrood на 23/04/2015 - 23:53ч.

Пробвах, ама без meat shield много бързо ми скачат, особено някакви асасини, анархи и всякакви видове летящи гадини. Та предпочитам да си имам гардове :D

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 8: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: vaskobgn на 24/04/2015 - 02:52ч.

На мен Spirit Barage на фанатазъм руната ми върши идеална работа + пираните и ефекта за петовете от зуни сета проква яко.Сега искам само да си намеря пръчката за Poison darts(казвам го за не знам си кой път вече) и съм сигурен, че много ще се кефя на билда.Да не забравяме, че това е към момента единствения билд в играта който за скил бонус дмг вместо от един той взима бонуси от два скила - poison darts + fetish army.С правилното изиграване тоя доктор на Pets със Carnevil каска просто цепи мрака. :P

sa666o

Angel

Коментари: 666
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

+1

# 9: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: sa666o на 24/04/2015 - 10:57ч.

За мен доктора е най-разнообразния клас.
Неговата малка армия от петове, уменията които вкарав демидж за време, както и зомби магийте с малко странна механика го правят наистина интересен и уникален герой. Ако човек успее да преодолее странната му визия, която според мен не се вписва в света на диабло е много лесно да го хареса и открие потенциала му.

azsambot

Minion of
Destruction

battle tag battle tag

0

# 10: Дискусия за Знахаря(WD)

Офлайн

Автор: azsambot на 24/04/2015 - 11:43ч.

Хм не знаен че poison dart damage-a се калкулира и той,даже сутринта ролнан едни antient зуни гащи на vitality,ролнах им точно poison dartsa,защото мислеж че регена ми е по важен.Ти за коя "пръчка" говориш тази новата или това което аз използвам на героя Ledenika?

1
2 3

Подобни теми

bullet Миньони на Знахаря - От mandiamand на: 01/05/2012 - 19:16ч.
bullet Нърф на DPS на знахаря,а и не само... - От Biroslav на: 20/05/2012 - 01:14ч.
bullet Покажете си Знахаря - От Carnivore на: 20/06/2012 - 01:01ч.
bullet Теория и практика на Знахаря :) - От Vuchew на: 08/12/2012 - 16:49ч.
bullet Имам въпрос относно знахаря - От FENA на: 21/01/2013 - 22:07ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 59 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: qbadabaduuu

Най-активни днес: ThePeanut, tERROR85, forge, EarthFace, vaskobgn, Alexander, Neltharaku, LionDance

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95125 | Теми: 6208 | Потребители: 6005 | Най-новият ни потребител е: icntest