[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

Carnivore

Tentacle Beast

Коментари: 258
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

Въпроси относно WD???

0

Офлайн

Автор: Carnivore на 04/03/2013 - 17:36ч.

От скоро играя с Доктор,обаче сигурно нещо в билда не ми е ок,мра и то на мп1 ... не казвам че облеклото ми е невероятно но мислех че поне за в началото ще върши работа,в момента съм 37к кръв което е малко и нямам никакъв реген като,ЛС,ЛОХ или ЛПС ... Въпроса ми е следния,на кое да заложа на пър секонд реген или на ЛС ... колко лайф трябва да имам и резисти за да съм на ниво горе доло ... сигурно и на играта на доктора не съм свикнал още тъй като играех барб и колкото и да е редюс-а/армор-а/ там е съвсем друг :) Та това ме интересува,колко кръв и резисти трябва да съм средно,на кой реген да заложа и колко ХР средно вдигате на час с тоя клас на мп1-2 примерно

mitakaa

Angel

Коментари: 668
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 1: Въпроси относно WD???

Офлайн

Автор: mitakaa на 04/03/2013 - 17:51ч.

Виж ми моя доктор близък е по развитие на твоя и държи до 3-5 MP соло без проблем , инак както и на барба ако си над 100к дпс слагаш ЛС , резисти 400-500 е добре да имаш може и с по-малко ама трябва да си доста пъргав :) инак с тоз клас като съм играл се вдига доста бързо експирианс :)

Carnivore

Tentacle Beast

Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 2: Въпроси относно WD???

Офлайн

Автор: Carnivore на 04/03/2013 - 18:08ч.

Ще търся Spear 1000+ДПС,КД,ЛС/инт,вит са бонус/ и дупка... ако някой продава нека пише в играта иначе резистите са 600+,над 100к дпс е ... с повече игра може и да стане пъргав :) сега все още не е

SteK

Tentacle Beast

Коментари: 273
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: Въпроси относно WD???

Офлайн

Автор: SteK на 04/03/2013 - 21:19ч.

МП6 с леки затруднения..

qu1r0z

Mummy

Коментари: 163
battle tag battle tag

0

# 4: Въпроси относно WD???

Офлайн

Автор: qu1r0z на 05/03/2013 - 03:05ч.

Задължително си намери LS. На ниските мп-та с този геар и LS не би трябвало да имаш проблем. Ако все пак умираш пробвай Zombie Dogs с LifeLink и Jungle Fortitude докато посвикнеш с доктора и спреш да умираш :)

Carnivore

Tentacle Beast

Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

0

# 5: Въпроси относно WD???

Офлайн

Автор: Carnivore на 05/03/2013 - 10:13ч.

qu1r0z написа на 05/03/2013-03:05:22AM:
Задължително си намери LS. На ниските мп-та с този геар и LS не би трябвало да имаш проблем. Ако все пак умираш пробвай Zombie Dogs с LifeLink и Jungle Fortitude докато посвикнеш с доктора и спреш да умираш :)

ок,мерси за съветите

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 27 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: nzhul

Най-активни днес: forge, vaskobgn, Neltharaku, KOMAP, ThePeanut

Рожденици днес: Darkiv (31)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95568 | Теми: 6217 | Потребители: 6012 | Най-новият ни потребител е: AnYo