[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3
olfilthy

Ще си правя Знахар. Съвети?

0

Офлайн

Автор: olfilthy на 06/01/2013 - 15:58ч.

Здравейте, реших да си направя и един знахар. Понеже не съм много запознат с уменията и билдове, ако може да кажете какъв гиър да купя и кои са най-ефективните билдове за бърз фарм на Акт 3 МП0. Бюджета ми е около 15-20 мил.

Офлайн

EarthFace

Ветеран

Коментари: 3861
battle tag battle tag

0

# 1: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: EarthFace на 06/01/2013 - 16:03ч.

Много инт,много Крит ченс крит DMG и алл рес (да не са по 80-90 всички) виш ми доктора (в профила) г/д така за старт! Със този билд със мечките правя по 400-500к критикал!

Коментарът беше редактиран от EarthFace на 06/01/2013 - 16:04ч.

NinaRicci

Zombie

Коментари: 37
battle tag battle tag

0

# 2: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: NinaRicci на 06/01/2013 - 22:27ч.

какви мечки EarthFace този скил е супер безмислен. защото е ефективен когато са до теб, а това не е целта.
целна е да не те докосват. с доктор няма смисъл да играеш на мп 0 или 1. най добре е на мр3, защото целта е да правиш масови мелета и да вземаш макс ехр.
и най важното е като правиш масови мелета, шанса да хвърли сет или легендарен е много голям.
днес за 2 ръна на бараките от 1 до 3 само :) 8 легендарни. има няма 1 час.
аз ползвам zuni.. ботуши и пръстен, tal .. ризница на уйзарда с медальона.инт ръкавици с крит шанс и крит дмж.
нарамениците са ясни. ръкъвели с инт, вит, крит шанс 6 задължително. пръстените са ти ясни кои са.
шлем мемпо или андариел с голям инт.
ако докараш като мен 1000 ЛОХ няма да имаш проблеми на мп3 с елитките, които са рефлект и ще се пълниш добре.
НР не помалко от 31-32к. така облечена си се разкарвам на мп3 и мога да си гледам тв докато фармя.
моджо само thing of the deep, няма смисъл да ти обяснявам. оръжието по избор аз съм с такова което ми дава ЛОХ и 99% крит шанс
желая ти успех.

Офлайн

olfilthy

0

# 3: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: olfilthy на 06/01/2013 - 22:35ч.

NinaRicci Благодаря, много изчерпателно. :)
П.С. дай си арморито да погледна :)

Коментарът беше редактиран от olfilthy на 06/01/2013 - 22:41ч.

MORGULAS

Fallen

Коментари: 1
battle tag battle tag

0

# 4: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: MORGULAS на 07/01/2013 - 01:46ч.

на мп3 ще вдигаш левел 100 часа мах мп1 и яко на масови за да хващаш бонуса и да с мечките са долу много бьрзо
а елитите ще ги изпаряваш на мечки

EarthFace

Ветеран

Коментари: 3861
battle tag battle tag

0

# 5: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: EarthFace на 07/01/2013 - 09:01ч.

@NinaRicci За мене е супер.Налазвам в мелето правя мармалад и си излизам като пич! 8)

olfilthy

0

# 6: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: olfilthy на 07/01/2013 - 11:45ч.

MORGULAS нищо не ти се разбра...

NinaRicci

Zombie

battle tag battle tag

0

# 7: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: NinaRicci на 07/01/2013 - 11:53ч.

@ olfilthy надявам се да съм помогнала поне малко. снощи си подарих сета на докторката, тъйкато се прибирам и няма какво да видиш в арморито. в America още не съм си вдигнала доктор.
мога да питам мойте приятелки, които EU им е основен, дали мога да им дам таговете. особенно Ели е много добра с доктора.
ако се съгласят ще ти ги пратя на лично, без да ги раздаваш после.

@MORGULAS ти четеш ли какво съм написала и за какво ползваме доктора.

сега да обясня, че явно не се чете.
доктора е перфектен за фармене на сет и легендарни. ние, аз и моите приятелки, го ползваме най вече за фармене.
на мп0 или 1 е безмисленно поради факта, че мобовете умират за части от секундата и нищо нехвърлят. това сме го пробвали
и е безмисленно. най добрия вариант е мп3 защото неумират от раз при 120-150к дпс.
и още нещо което съм забелязала, ако доктора направи с първия удър хит на малкия гей с торбата / ние така наричаме гоблина :)/
задължително хвърля сет или легендарен.
затова ползвам дартс и ЛОХ. от трите срели една е 100% хит, ако си мин 350 крит шанс 2 от стрелички са ти 100% хит.
@EarthFace единственния скил които работи с опцията конвертиране на дмж в нр са мечките. никой от другите скилове не го прави. затова и неползвам сет ножа.
пак казвам нашата цел е да фармим оръжие, дрехи и голд. имахме по 7х% бонус за голд и затова ни е хвърляло по 7к голд на мп3.
равносметката за месец и половина е 540 милиона голд и 360 евро изкарани общо от нас. при игра около 3 часа на ден.
дано този наш опит да е в полза на някои.

mystic_s

Mummy

Коментари: 166
battle tag battle tag

0

# 8: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: mystic_s на 07/01/2013 - 11:55ч.

Виж моя доктор .....върви на МП5-6 без никакъв проблем за МП1 няма да коментирам.
Тук

qu1r0z

Mummy

Коментари: 163
battle tag battle tag

0

# 9: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: qu1r0z на 07/01/2013 - 12:11ч.

NinaRicci интересно ми е само с dart и явно без Soul Harvest за колко време убиваш един elite pack на мп3 ?

Офлайн

NinaRicci

Zombie

battle tag battle tag

0

# 10: Ще си правя Знахар. Съвети?

Офлайн

Автор: NinaRicci на 07/01/2013 - 12:45ч.

qu1r0z написа на 07/01/2013-12:11:08PM:
NinaRicci интересно ми е само с dart и явно без Soul Harvest за колко време убиваш един elite pack на мп3 ?
никъде не съм писала, че не го ползвам :).
за елитна група не съм засичала, но цял рън бараки лвл 1,2,3 на мп3 сама за около 10-15минути с дпс 148к. но целна ми никога не е била бързината, а правенето на масов крит и мор за да хвърли сет или легендарен.
пак повтарям целта ни е фармене, а не парагон лвл.
ох ето скиловете които ползвам, защото на мен са ми удобни и съм видяла ползата от тях.
ляв бутон Poison dart, десен spirit barrage
най важния - Acid Cloud,Soul harvest, dog, Gargantuan.
аз неползвам масовите билдове, а си създавам мой които да ми е удобен и ефективен за определената цел.

btw Моля Ви обърнете внимание на това, че olfilthy пита за фармене на Акт3. и аз пиша единственно и само за моя фарм опит.

Коментарът беше редактиран от NinaRicci на 07/01/2013 - 12:50ч.

1
2 3

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 24 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: FlagellumDei

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95726 | Теми: 6226 | Потребители: 6021 | Най-новият ни потребител е: 1nindja