[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
...
3 4
5
6 7
...
99
pgaidarov

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 41: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: pgaidarov на 27/06/2012 - 09:26ч.

Моля ви, кажете ми, че в началото, когато сте започнали да играете Инферно НЕ сте купували от АН и леко- полеко сте прогресирали с нещата, които сте намирали, иначе ще изгубя всяка надежда! Преди пач 1.3 си фармех акт 1 на Инферно до средата без грижи, всъщност не съм се и пробвал след това. След него елитите ме РАЗПУКВАТ, Аtt speed ми намаля жестоко, DPS също. В момента съм нарамил +МФ предмети и фармя акт 4 на Хел, но дропа е... потресаващ. А сега като нърфнат акт 3 и 4 Хел/ акт 1 Инферно, май никога няма да успея да прогресирам ако не използвам АН, а НЕ ЖЕЛАЯ ДА ГО ПРАВЯ!!!

Jupiter

Archangel

Коментари: 933
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 42: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: Jupiter на 27/06/2012 - 09:59ч.

АН е императивна част от Д3, няма как да се игнорира до безкрайност, просто не е рентабилно спрямо свободното време за игра на нормален човек.

Офлайн

vachoi

Nephalem

Коментари: 1608
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 43: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: vachoi на 27/06/2012 - 12:00ч.

pgaidarov написа на 27/06/2012-09:26:19AM:
Моля ви, кажете ми, че в началото, когато сте започнали да играете Инферно НЕ сте купували от АН и леко- полеко сте прогресирали с нещата, които сте намирали, иначе ще изгубя всяка надежда! Преди пач 1.3 си фармех акт 1 на Инферно до средата без грижи, всъщност не съм се и пробвал след това. След него елитите ме РАЗПУКВАТ, Аtt speed ми намаля жестоко, DPS също. В момента съм нарамил +МФ предмети и фармя акт 4 на Хел, но дропа е... потресаващ. А сега като нърфнат акт 3 и 4 Хел/ акт 1 Инферно, май никога няма да успея да прогресирам ако не използвам АН, а НЕ ЖЕЛАЯ ДА ГО ПРАВЯ!!!

Така е супер, както правиш. Аз обаче използвам ах задължително, като отидох на инферно. Даже не се сещам да ми е падало нещо, което да си го сложа......даже и за един предмет не се сещам...всичките ми итеми са от ах... ;/

Коментарът беше редактиран от vachoi на 27/06/2012 - 12:01ч.

Офлайн

OneOfAll

Finger Mage

Коментари: 338
battle tag battle tag

0

# 44: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: OneOfAll на 27/06/2012 - 13:56ч.

Купих си 3-4 предмета от AH и не за по 3-4 милиона всеки ми мах всичките да са ми паднали на 1 мах 2 милиона, а останалото е фарм и от приятели.

Коментарът беше редактиран от OneOfAll на 27/06/2012 - 13:57ч.

Офлайн

nzhul

Nephalem

Коментари: 1110
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 45: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: nzhul на 27/06/2012 - 14:18ч.

Значи, няма шанс да прогресираш ефикасно без AH

Коментарът беше редактиран от nzhul на 27/06/2012 - 14:19ч.

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 46: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: vaskobgn на 27/06/2012 - 14:56ч.

Може да се прогресира без АХ, но ще отнеме много време.Аз като почнах инферно първо купих оръжие 800dps, но си имам по мен и предмети от дроп.Все пак дропа определено има нужда да се засили. ;)

nzhul

Nephalem

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 47: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: nzhul на 27/06/2012 - 15:00ч.

nzhul написа на 27/06/2012-02:18:48PM:
Значи, няма шанс да прогресираш ефикасно без AH

Draken

Minion of
Destruction

Коментари: 499
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 48: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: Draken на 27/06/2012 - 15:24ч.

Аз пък използвах АХ за да прогресирам, и не ме е яд.
Минах инферно съвсем сам 10 дни преди 1.0.3.(с около 120 часа Playtime) Всичко благодарение на АХ.
С малко чувство за икономика и търговия се правят пари колкото искаш. Ест трябва да познаваш поне един клас и новостите около него. (ако познаваш всички.. още по-добре).
В началото беше супер лесно. Нагласям предмети за по 50000 max buyout с all ressist, str и vit. И гледам като излезе нещо за тая цена.. винаги съм го продавал после за 2 пъти повече. И тук вече има шанс да вземеш нещо което струва милиони.
Примерно - моите ръкавици за 3000 голд.. да 3к!! :D
140 вит, 70 стр, 50 all ressist, 15 attack speed (сега 7%) Аз си ги носих.. но подобни струваха тогава над 5 милиона. Тези тактики още важат. Но вече по малко предмети се слагат на такива цени, хората се научават ... а и има вече скриптове за купуване които са забранени.. но идеа си нямам как близард може да ги спре. Затова в момента си играя с милионите :) Вчера купих оръжие за 5 милиона.. днес го продадох за 10 :)
иии.. те така.
Не се оплаквайте че без АХ не може. Използвайте го умно. Аз играя 2 часа.. и ме заболява ръката от цъкане.. после 2 часа почивка и мотане из АХ.

nzhul

Nephalem

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 49: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: nzhul на 27/06/2012 - 15:38ч.

Draken написа на 27/06/2012-03:24:27PM:
Аз пък използвах АХ за да прогресирам, и не ме е яд.
Минах инферно съвсем сам 10 дни преди 1.0.3.(с около 120 часа Playtime) Всичко благодарение на АХ.
С малко чувство за икономика и търговия се правят пари колкото искаш. Ест трябва да познаваш поне един клас и новостите около него. (ако познаваш всички.. още по-добре).
В началото беше супер лесно. Нагласям предмети за по 50000 max buyout с all ressist, str и vit. И гледам като излезе нещо за тая цена.. винаги съм го продавал после за 2 пъти повече. И тук вече има шанс да вземеш нещо което струва милиони.
Примерно - моите ръкавици за 3000 голд.. да 3к!! :D
140 вит, 70 стр, 50 all ressist, 15 attack speed (сега 7%) Аз си ги носих.. но подобни струваха тогава над 5 милиона. Тези тактики още важат. Но вече по малко предмети се слагат на такива цени, хората се научават ... а и има вече скриптове за купуване които са забранени.. но идеа си нямам как близард може да ги спре. Затова в момента си играя с милионите :) Вчера купих оръжие за 5 милиона.. днес го продадох за 10 :)
иии.. те така.
Не се оплаквайте че без АХ не може. Използвайте го умно. Аз играя 2 часа.. и ме заболява ръката от цъкане.. после 2 часа почивка и мотане из АХ.

Браво за което ... но нали ме разбираш,че на мен ми се играе на Diablo, а не на стокови борси.
Кофтито е, че това е най-ефикасния начин за прогрес, а не трябва да бъде!

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 50: Покажете си Варварина

Офлайн

Автор: vaskobgn на 27/06/2012 - 15:56ч.

Имаш право Дидо..но такава е ситуацията.При положение, че има толкова много и разнообразни айтеми за продажба..просто няма как да няма и супер голям интерес.Така си мисля аз де....примерно сега съм намерил супер яки ботушки ама като не ми вършат работа на Барба защо да неги продам/разменя за нещо, което ще ми е от полза....така ги виждам нещата. ;)

1
...
3 4
5
6 7
...
99

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 3 регистрирани потребители. Общо 54 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: TouchOfEvil, username, ThePeanut

Най-активни днес: lordlosh, forge, Benifios, tERROR85, Neltharaku, LionDance, ThePeanut, Necropolis

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95196 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho