пропусни

[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2 3
Olympus

Fallen

Коментари: 18
battle tag battle tag

Слаб варварин

0

Офлайн

Автор: Olympus на 01/12/2014 - 21:38ч.

Здравейте,
На нормалните рифтове на Т2 нямам проблем, чистя ги доста бързо. Влезна ли обаче на Г-рифтовете, е страшна мъка. Най много 17то ниво съм минавал и то на косъм. Просто много бързо умирам и дмг-а не е достатъчен. Не мога да разбера защо толкова бързо мре, при положение че гледам повечето айтеми да са с виталити и имам 3 пасива за тъфнес. Тактиката ми е да влизам в мелето с чарджа, да активирам демона от меча и после с огнения чейн от него+ въртележка, да избивам квото е останало(за елитите ползвам и EQ). На нормалните рифтове на Т2-Т3 сработва добре, но влезна ли в ГФ, мра като муха. Ще съм благодарен на съвети.

Olympus#2444

Carnivore

Tentacle Beast

Коментари: 258
Diablo Клан:
<BG>
battle tag battle tag

+4

# 1: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Carnivore на 01/12/2014 - 21:48ч.

За всичко трябва време,за да намериш подходящите предмети ще трябва да поиграеш доста рифтове,геймбъл,баунтита и т.н. ... от това което е момента е на теб всичко общо взето е за смяна :) погледни билдовете и предметите на развити барбове и хора играещи с този клас - например в подраздела за Барбериан... и се стреми към подобни итеми със сходни ролове ... :) въпрос и на късмет е, но предимно на постоянство и време :) като цяло в момента Чардж барба на файар с раекор сет като че ли е най-добре ... но нека подобни съвети за билд и конкретни итеми да дадат хора по-запознати от мен!!!

HalDrogo

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+4

# 2: Слаб варварин

Офлайн

Автор: HalDrogo на 01/12/2014 - 22:11ч.

Продължавай с рифтове и г-рифтове и събирай легендарни и зелени предмети. Моят варварин е много близо до класическия за момента Г-рифт билд и необходимите за него предмети и легендарни камъни цък.

Общо взето това са нещата, които трябва да събереш, за да напредваш по Г-рифтовете. Ако имаш конкретни въпроси за някои предмети, за афиксите и роловете по предметите, за скилове и руни от билда или каквото и да е друго - питай. Ще отговоря по-подробно.

Olympus

Fallen

battle tag battle tag

+1

# 3: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Olympus на 01/12/2014 - 22:21ч.

Благодаря за съветите. Вече имам 3 части от раекор сета. Имам и RoRG ринга. А тези камъни дето съм сложил на пръстените не са ли добре? Този камък за ДМГ, след убиването на елит пак, изглежда добре, но според мен за да е ефективен трпбва да е по-висок ранк, който за момента няма как да вдигна.

Benifios

Adramelech

Коментари: 4632
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 4: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Benifios на 01/12/2014 - 23:44ч.

Ето ти един по-дефанзивен билд на същият принцип - повече барбове ба HC играят с него, смени си и джемовете с тези от билда и ще имаш по-голяма ефективност :) Като гугока също ти е задължителен за да може се чарджваш по-често :)

Dimcho

+3

# 5: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Dimcho на 02/12/2014 - 13:17ч.

Ако ти липсват парчета от Raekor, просто си цъкай с нещата, които имаш под ръка. За начинаещите варвари има значително по-лесни build-ове, които не зависят от екипировката. Съветът ми е да се насочиш към подобен на този и полека да събираш за Charge-barb (5xReakor + Vile + Maximus/Furnace). Ако междувременно събереш предмети за LeapQuake, а може пък и 3 парчета от IK сета, за да пуснеш варварите, играй с подходяща смесица.

На мен лично ми е доста по-забавно да подскачам (leap+eq), отколкото да ги блъскам напред-назад (charge), но това вече е до предпочитание.

Започни да пазаруваш при Кадала за екипировка, като събереш бонус от цял сет, тогава вече може да търсиш и оръжие (по-скъпи са, а хубавите падат най-рядко). Може да пробваш в community за варвари, където да цъкаш с още 3 варварина и да си разменяте предмети.

Поздрави и успех :)

Офлайн

TouchOfEvil

Mummy

Коментари: 167
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+2

# 6: Слаб варварин

Офлайн

Автор: TouchOfEvil на 02/12/2014 - 16:00ч.

Разгледай и моя ХК варварин. Екипировката ми не е нищо особенно и с този билд игря Т6 относително ефективно. Можеш да смениш руната на EQ с тази, която замразява и да сложиш камъка Bane of the trapped. За да не те бият много е важно да имаш unity на теб и на помощника, и помощника ти задължително да е с Enchanting Favor. Съветвам те така екипиран да си правиш Т6-ци докато се облечеш прилично. За GR26+ задължително трябва да се ориентираш към reaktor/vile/strongarm/maximus or furnance buld-a. С моя билд/екипировка вече цяла седмица мъча GR28 и не става.
Късмет!

Коментарът беше редактиран от TouchOfEvil на 02/12/2014 - 16:04ч.

Olympus

Fallen

battle tag battle tag

+1

# 7: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Olympus на 02/12/2014 - 17:16ч.

Благодаря на всички за съветите.

Olympus

Fallen

battle tag battle tag

+1

# 8: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Olympus на 07/12/2014 - 23:23ч.

Събрах 5 части от Raekor сета + раменете за дмг на чарджа + максимус. Повечете айтеми са ми с CDR за да мога да спамя непрекъснато чарджа, WoTB и варварите. Тактиката ми е да имам непрекъснато активен WoTB или варвари(когато свърши едното пускам другото). На Т4-Т5 нормалните рифтове нямам проблем, но влезна ли в тея проклети GF е ужас. 23 най-много и то ако имам късмет. DPS–то ми пада ужасно много, а в същото време съм на два шамара от елитите. Всякви комбинации от пасиви пробвах, но не става и тва е. Предполагам, че трябва да фармя за stone of Jordan и ring of unity. Коланчето за + на ignore pain също го нямам още. Въпроса ми е, толкова ли зависи тоя билд от тея 3 айтема, че ако ги нямаш да мре като гъба? Дали има някакво друго решение, докато ги намеря(евентуално)?

Benifios

Adramelech

Коментари: 4632
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>
battle tag battle tag

0

# 9: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Benifios на 07/12/2014 - 23:58ч.

Пробвай билда, който ти дадох по-горе :) И ти трябва тъгнес поне 20 милиона :)

Dimcho

+1

# 10: Слаб варварин

Офлайн

Автор: Dimcho на 08/12/2014 - 01:19ч.

Бъркаш малко gems - Trapped + Gogok са задълже. След това вече, събираш 40-50% CDR. Пробвай този build, като може да смениш Ignore pain с War Cry. На solo със Unity разбира се :)

Успех.

1
2 3

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 24 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, Benifios, ThePeanut, Neltharaku, Dreamfield, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 94331 | Теми: 6176 | Потребители: 6431 | Най-новият ни потребител е: glin4o

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: