[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

kiumiur

Fetish

Коментари: 110
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

Raekor + Immortal King

+1

Офлайн

Автор: kiumiur на 21/07/2014 - 10:02ч.

Здравейте,

Нека започна с това, че първоначалната ми идея беше да направя WotE с Immortal king.
Естествено поради факта, че играта и съдбата си имат своя изкривена иронична бордова игра наречена късмет, до сега не ми е падала нито една част от weight of the earth.
За сметка на това събрах целия immortal, барабар с 3 raekor-a и един ужасен rorg :)

Та въпроса ми е някой пробвал ли е да съчетае тия два сета и ако е така, то бихте ли предложили конкретни билдове.

Благодаря предварително и успешна седмица :)

Офлайн

Dimcho

+1

# 1: Raekor + Immortal King

Офлайн

Автор: Dimcho на 21/07/2014 - 10:23ч.

Привет :)

Идеята е добра, из нета има варианти, като главно се въртят около генерирането на Fury и харченето му за Ancient Spear и големи критове.

Примерно този build - като пасивките може да се тунинговат според предметите. Например Animosity ще е въши добра работа, ако имаш поне 120-150 Fury. Superstition си е идеална за висока трудност, заради всичките гадости, с които те обливат. Relentless е своеобразен Ignore Pain, а No Escape (полезен при всичкото бягане) може да се смени с Weapon Mastet (консистентен бонус) или Brawler (повече ситуационен).

Събираш малко Fire за да вдигнеш DPS-то и си готов :)

Коментарът беше редактиран от Dimcho на 21/07/2014 - 10:24ч.

Офлайн

Benifios

Adramelech

Коментари: 4652
Diablo Клан:
<Always High>
battle tag battle tag

+1

# 2: Raekor + Immortal King

Офлайн

Автор: Benifios на 21/07/2014 - 10:54ч.

Може да пробваш ето този билд драснах си с няколко човека и прочетох няколко теми и са доста доволни хората, малко е по ОП билда и трябва повечко издръжливост, но си е оферта :)

Номера е следният търчиш събираш гадовете чрез FC и после WW става ОП :) удобно е и за босове :)

War Cray с тази руна за да може да постоянно да се "лекушаш" а и малките гадинки като ги пуснеш ти връщат живот също когато бият освен регенерацията на фюри :) по-този начин издръжливостта ти се дига с около 10-15% от това, което ти пише, а и 40 мил. дпс на бос допълнително си е оферта :)

Общо взето получаваш достатъчно MS от FC, сингъл таргет от COTA-на , а при групов бой FC и WW мажеш :) както и един итем за тоя билд си е задължителен
Strongarm Bracers в комбинация от displacement и stun от FC

Идеята за билда е на Cygone

Коментарът беше редактиран от Benifios на 21/07/2014 - 11:03ч.

HalDrogo

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+3

# 3: Raekor + Immortal King

Офлайн

Автор: HalDrogo на 21/07/2014 - 12:50ч.

С Реакор-а въпроса е да свикнеш да играеш с фул-сет бонуса. Много хора го смятат за безполезен, но не е така. Той е много близко до нещо като "имунизация" срещу всички гадости, които пускат елитите, защото дава възможност да "преместваш" битката на "чист" терен чрез FC.

Какво искам да кажа... примерно елитите могат да замразяват... това теб не те бърка, ако в точния момент ги "подбереш" с FC-то и ги преместиш в страни от обсега на замразяването. Също така този скил преодолява "заключването" и заобикаля стените.

Комбинацията Реакор + ИК беше една от първите, които съм ползвал с барба. С FC-то единствено не съм успял да преместя бос и рифт гуард. Всички други ги отнася както си иска. Освен това е забавно да гледаш как размята големи групи наляво и надясно :)

За билд... аз съм ползвал в комбинация с НоТА и въртележка, като тримата древни варвари са били с руната за генериране на фюри. Другите два скила бяха War Cray и Battle Rage, като втория може да се замени с Берсек (аз не го харесвам и не го ползвам). За пасивките зависи от гиъра.... ако държиш на бой слагаш само офанзивни, ако не - търсиш баланс :)

kiumiur

Fetish

Коментари: 110
Diablo Клан:
<HeadLess>
battle tag battle tag

+1

# 4: Raekor + Immortal King

Офлайн

Автор: kiumiur на 21/07/2014 - 13:10ч.

Мерси пичове, дадохте ми идея с какво да се захващам :)

HalDrogo

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

+3

# 5: Raekor + Immortal King

Офлайн

Автор: HalDrogo на 21/07/2014 - 13:45ч.

Ей този вариант ми е любимия :)

3KsFrJv.jpg

EWXsjrq.jpg

Успех!!!

Подобни теми

bullet (HC) GRift 35 - 60%+ CDR Fire Raekor - От Benifios на: 03/12/2014 - 16:49ч.
bullet Immortal King helm priece check - От aNcIeNt_oNe на: 27/08/2012 - 22:19ч.
bullet price check - Immortal King's Stride - От crixus на: 28/08/2012 - 20:23ч.
bullet Immortal king's tribal price check - От DemonWithin на: 29/08/2012 - 23:12ч.
bullet Immortal king - От AGmurdercore на: 31/08/2012 - 20:34ч.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 57 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: lordlosh, Kotrag

Най-активни днес: ThePeanut, lordlosh, tERROR85, Kotrag, forge, vaskobgn, Alexander, Neltharaku

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95133 | Теми: 6208 | Потребители: 6005 | Най-новият ни потребител е: icntest