[ Форум ] [ Правила ] [ Потребители ] [ Търсачка ] [ Полезни теми ]

1
2
ZFPuhi

Sand Maggot

Коментари: 142
Diablo Клан:
<BG04B>
battle tag battle tag

WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

0

Офлайн

Автор: ZFPuhi на 21/10/2012 - 19:52ч.

http://www.youtube.com/watch?v=_z1qno1Fyic
Според вас дали варваринът ( Barbarian ) е все още OP дори след няколко значителни Nerfs ?
Както виждате направо ходи и мачка като полудел 6 Елита на 1 място на 7-ма Трудност с 1 играч в партито (който е постоянно Dead ) ?
ДА или НЕ?
Спорет мен Винаги ще си е OP това му е хубавото на варваринът :)

d3kalo

Claw Viper

Коментари: 215
battle tag battle tag

0

# 1: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: d3kalo на 03/11/2012 - 10:19ч.

Да уаркрай-а го намалиха доста и rune-a Into the Fray. Но това се оправя с повечко крит чанс и уар край се замества с Overpower!

Neoo

Archangel

Коментари: 761
Diablo Клан:
<Evil>
battle tag battle tag

0

# 2: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: Neoo на 03/11/2012 - 11:20ч.

d3kalo написа на 03/11/2012-10:19:14AM:
Да уаркрай-а го намалиха доста и rune-a Into the Fray. Но това се оправя с повечко крит чанс и уар край се замества с Overpower!
Логично :) нерф по уменията за да може да се купуват по-яки итеми

vaskobgn

Rocky

Коментари: 7888
Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 3: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: vaskobgn на 03/11/2012 - 12:10ч.

Барба си е точно сега.Не е ОП.Просто на торнадо билда силата му е когато имаш много монстъри насреща си.Загледайте се малко и ще видите, че накрая като останаха 2-3 монстъра дори го точеха малко повече.Всеки билд си има неговите + и -, но това неозначава, че даденият герой е ОП. ;)

carphunt

Skeleton

Коментари: 69
battle tag battle tag

0

# 4: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: carphunt на 03/11/2012 - 16:52ч.

Направо си е яко ОП барба...:) сабирам си цялата карта, траш + 3 елит групи и за 3 мин макс сабарям всичко.

Odalist

Nephalem

Коментари: 1001
Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

0

# 5: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: Odalist на 04/11/2012 - 00:28ч.

OP e.
И трябва да регламентират някъде, че WW ти дава някакъв evade/dodge/absorb damage, защото не е нормално да минаваш през десетки мобове, които си личи как те удрят, но ти правят 0 демидж. Само огън и аркан им правят демидж, другото сякаш остава в сивия регистър. Като спре да се върти (т.е. започне да бие с някакво друго умение) варваринът веднага започва да поема щети според статистиките си.

Аз лично с моя монах съм тествал варварин с резисти и армор колкото моите и двамата без LS/LoH да бием рефлект демидж елити и той си се върти без да му мръдва кръвта, а моята пада. Но като спре да се върти и умира...

Някой друг изобщо забелязва ли го това нещо?

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 6: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: vaskobgn на 04/11/2012 - 00:43ч.

Някой да му идва на акъла, че Барба докато се върти чрез торнадота-та нанася основната атака ? Я си представете няколко торнадо-та, които бият по десетки мобове с над 2 атаки в секунда..?

В грешка сте, че е ОП.Всеки герой си има силните и слаби страни.

ПС- Или просто от сега почвате да говорите, че е ОП да си имате оправдание като Барбовете почнат да ви мачкат на ПВП ..:D :D :D

HalDrogo

Nephalem

Коментари: 1199
Diablo Клан:
<RoS777>
battle tag battle tag

0

# 7: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: HalDrogo на 04/11/2012 - 00:51ч.

Цитат:
Аз лично с моя монах съм тествал варварин с резисти и армор колкото моите и двамата без LS/LoH да бием рефлект демидж елити и той си се върти без да му мръдва кръвта, а моята пада. Но като спре да се върти и умира...

Значи да махам ЛС че да спре да ми пада кръвта срещу рефлект демидж елити :)
Пада как да не пада... но иначе си прав - с монка е по-трудно или поне на мен ми е по-трудно, защото съм свикнал с подвижността на варварина, а монка ми е малко статичен.
Обаче още не съм наблегнал на монаха. Има време! Предното Диабло години наред го въртях. Така че монка я догодина я след две. Като поиграя с него няколко месеца нищо чудно да се самоопровергая и да кажа, че ми е по-леко срещу елитите... кой знае.

Офлайн

Odalist

Nephalem

Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

0

# 8: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: Odalist на 04/11/2012 - 00:53ч.

vaskobgn написа на 04/11/2012-12:43:40AM:
Някой да му идва на акъла, че Барба докато се върти чрез торнадота-та нанася основната атака ? Я си представете няколко торнадо-та, които бият по десетки мобове с над 2 атаки в секунда..?

В грешка сте, че е ОП.Всеки герой си има силните и слаби страни.

ПС- Или просто от сега почвате да говорите, че е ОП да си имате оправдание като Барбовете почнат да ви мачкат на ПВП ..:D :D :D
Виж какво, като се опиташ и с друг герой да поиграеш по-сериозно, ще видиш за какво ти се говори. Конкретно ти изобщо нямаш база за сравнение и не разбираш спрямо кого/какво е OP варваринът.

Коментарът беше редактиран от Odalist на 04/11/2012 - 00:54ч.

Офлайн

Odalist

Nephalem

Diablo Клан:
<Mrun>
battle tag battle tag

0

# 9: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: Odalist на 04/11/2012 - 00:56ч.

HalDrogo написа на 04/11/2012-12:51:57AM:
Цитат:

Значи да махам ЛС че да спре да ми пада кръвта срещу рефлект демидж елити :)
Пада как да не пада... но иначе си прав - с монка е по-трудно или поне на мен ми е по-трудно, защото съм свикнал с подвижността на варварина, а монка ми е малко статичен.
Обаче още не съм наблегнал на монаха. Има време! Предното Диабло години наред го въртях. Така че монка я догодина я след две. Като поиграя с него няколко месеца нищо чудно да се самоопровергая и да кажа, че ми е по-леко срещу елитите... кой знае.

Не се оплаквам от монаха ми - той си е екстра. Просто трябва играта да се въведе в ред.

Коментарът беше редактиран от Odalist на 04/11/2012 - 00:57ч.

vaskobgn

Rocky

Diablo Клан:
<D3BG>
battle tag battle tag

0

# 10: WW Barb Все още OP дори след 1.0.5 ? Да или Не?

Офлайн

Автор: vaskobgn на 04/11/2012 - 01:00ч.

Не е ли възможно някои от другите герои пък да има нужда от Бъф?Аз несмятам, че монаха примерно е ощетен и слаб герой.Гледал съм стриймове на доста яки монаси.Всичко си е до гиър.Вярно е, че примерно казвам примерно може гиър за Барб да е много по-евтин от такъв за монах или уизард, но това вече независи от близард, а от самата икономика на АХ/РМАХ.

1
2

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 2 регистрирани потребители. Общо 37 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: forge, tERROR85

Най-активни днес: lordlosh, tERROR85, vaskobgn, forge, Necropolis, Benifios, ThePeanut

Рожденици днес: naskotull (22)

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95345 | Теми: 6213 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho