BlizzCon се завръща на 7 и 8 ноември

3

22/04/2014 - 21:06ч. - Автор: forge

fYWvhON.jpg

BlizzCon 2014 ще се състои на 7 и 8 ноември в Anaheim Convention Center, Калифорния. Билети за физическото присъствие ще бъдат пуснати в продажба на два етапа. Първият ще бъде на 7 май, а втория на 10 май. Цената за един билет ще бъде $199. Ако проявявате интерес как може да си закупите билет, прочетете официалния анонс на сайта на BlizzCon.

Информация за виртуалните билети ще бъде публикувана на по-късен етап.

+2

voteup

Офлайн

Коментари: 3

1. Коментари [CBrood] 22/04/2014 - 21:58ч.

Предполагаемо ще е концентриран около Heroes of the Storm.....На WoW експанжъна предполагаемо ще е излязъл, на Диабло няма как да пуснат догодина още един. Със SC не знам как стоят нещата.

Офлайн

2. Коментари [olfilthy] 22/04/2014 - 22:16ч.

Най-вероятно ще обявят няколко неща около експанжъна на Старкрафт. Синематик и още нещо. Диабло сигурно ще има нещо под формата на контент пач. ПвП, или някаква друга система.

Офлайн

Офлайн

3. Коментари [Hollowman] 23/04/2014 - 06:01ч.

WoW експанжъна е обявен за по-късно от 8-ми Ноември (това е след близкон) ...т.е може да обяват пре-експанжън пач-а тогава. Старкрафт сигурно ще обявят нов ескпанжън. Надявам се тогава да обявят рилииза на Heores of the Storm ,а преди това да има по-широка бета. Може да имат и някой нов проект,който държат в ръкавите си ...все пак миналата година лиикнаха доста имена под тяхната интелектуална собственост...може да кажат нещо свързано с тях :) Ще поживеем и ще видим ....само чакам да пуснат виртуалните билети за продан :)

Коментара беше редактирана от Hollowman на 23/04/2014 - 07:25ч.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: