Пач 2.4.0 получи хотфикс

3

15/01/2016 - 15:00ч. - Автор: Benifios

patch_240.jpg
Nevalistis

Предстоящия хотфиксове

Основни

• Оправен е проблема, който позволява на Skeleton King да замахва след като сте го победили (1/14)

Adventure Mode

Set Dungeons
  • Оправен е проблема, който води до краш на играта когато се опитаме да влезем в невалиден портал на Set Dungeon (1/14)

Магьосник

Black Hole - умение
  • Оправен е проблема при ползване на умението Black Hole с руна Event Horizon, което когато засегне враг той остава на 1 живот и не може да бъде убит

Активни хотфиксове

Adventure Mode

Set Dungeons
  • Dungeon of Firebird's Finery
  • Оправен е проблема при използването на Revive Meteor който не позволява да изпълните едно едно от условията в дънджена - подпалалете 20 врага 6 пъти (14/01)
  • Dungeon of Roland's Legacy
  • Оправен е проблема , който не винаги позволява да убиете всички чудовища преди да изтече времето. (14/01)

Предмети

• Оправен е проблема с Carnevil каската, която не позволява да призовавате петове, които не са на Знахар, чрез предмети. Можехте единствено да призовавате фетиши, кучета и Гаргантуа. (14/01)
  • Оправен е проблема с Lachdanan's Stormshield, той трябва да бъде намиран като обикновен, а не като легендарен предмет. (14/01)

Основни
  • Оправен е проблема, който причинява периодично забиване на клиента когато сте под 32 битова система. (1/14)
  • Оправен е проблема, който причинява краш на играта при голям интензитет на игра (+5 часа без прекъсване) (1/14)
  • Добавена е по-отчетлива граница на курсора в играта(1/14)

Източник, Източник

0

voteup

Офлайн

Коментари: 3

0

1. Коментари [MrPresident] 15/01/2016 - 15:36ч.

Абе да ви питам, аз имам от скоро един проблем, но той може и да ми е в самия компютър.
Ако съм пуснал играта и натисна windows бутона, за да я минимизирам и примерно да си сменя музика или да проверя нещо в интернет, после като натиска играта да ми се появи пак, то диаблото ми крашва.
Сега гледам че има хотфикси и може да се оправи, но досега беше така.
Някой имал ли е подобрен проблем?

Офлайн

0

2. Коментари [Benifios] 15/01/2016 - 16:06ч.

На мен ми се случвало 2-3 пъти, но само когато зарежда да кажем рифт или логвам в града.

Офлайн

0

3. Коментари [EarthFace] 15/01/2016 - 16:14ч.

уу,разгеле,оправили са краша :D

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: