Легендарният афикс на Death's Bargain е временно спрян!

2

29/04/2015 - 08:59ч. - Автор: radiance

Nevalistis

Наложи се да спрем легендарният афикс на Death's Bargain, защото се оказа, че с определени предмети и умения води до сериозно предимство пред останалите играчи и би повлияло сериозно на класацията. Хотфиксът вече е пуснат!

b8BOnbQ.jpg

Предстоящи Хотфиксове!
Nevalistis

В момента работим върху няколко неща, които имат за цел да оправят належащи проблеми :

Основни неща

Ще бъде оправен проблема със Spectral Hound пета, когато той не изчева при смърт на героя.

Ще бъде оправен проблема с Greater Rift таймера, които започва да отброява по-малко от 15 минути.

Предмети

Ще бъде оправен проблема с комбинацията на Rogar's Huge Stone и Molten Wildebeast's Gizzard, които предизвикват краш на играта.

Ще бъде оправен проблема, при който бонусът от 6-части от Zunimassa's Haunt сета стаква върху една и съща цел ако в партито има и още един Witch, който ползва също пълният бонус от сета.

Чудовища

Ще бъде редуциран броят на "разделяне" на Gelatinous Sire гоблина спрямо бройката играчи в дадено парти.

При разделянето на Gelatinous Sire, по-малките му версии ще имат по-малко време на неуязвимост.

0

voteup

Офлайн

Коментари: 2

1. Коментари [ThePeanut] 29/04/2015 - 12:52ч.

Хубаво е че бъга се случил само на хардкор, иначе не ми се мисли колко ключа 75-80-ти лвл дори 90-ти можеше да има :)

2. Коментари [radiance] 29/04/2015 - 14:07ч.

ThePeanut написа: на 29/04/2015-12:52ч.:
Хубаво е че бъга се случил само на хардкор, иначе не ми се мисли колко ключа 75-80-ти лвл дори 90-ти можеше да има :)

Тоя път даже и бързо се реагира :) Иначе си много прав.. щяхме със сигурност да видим след това минимум 70-ка, която може би и сега ще е възможна, мойте очквания са до края на сезона да има поне една група с това постижение.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: