Обзор на последните Сини постове за пач 2.4.0

4

13/11/2015 - 21:10ч. - Автор: forge

John Yang

Не виждам нищо лошо в идеята. Ще добавим Seismic Slam към 6-тия бонус на Might of the Earth сета. източник

Wyatt Cheng

Thorns не могат да правят Critical hits, затова Critical Hit Chance и Critical Hit Damage не са подходящи за Invoker сета. Това е умишлено направено така, затова тези два стата не ви трябват на вашите пръстени и амулети. източник

Wyatt Cheng

Исках да уведомя всички, че в следващия PTR пач ще променим бонус демиджа на Legacy of Nightmares от 800% на 100%. източник

+4

voteup

Офлайн

Коментари: 4

+1

1. Коментари [selix] 14/11/2015 - 00:01ч.

За първи път завърших GR70 и те нърфят пръстенчета.Не ги е срам :D

Офлайн

+1

2. Коментари [valio_3] 14/11/2015 - 18:41ч.

Аз не знам кой ще ги ползва след тоя нърф,като ще дават около 1100% бонус на демидж.Има сетове с много повече % бонус.Да ги бяха сложили на 300% ама те на минимум ги слагат ...

Офлайн

+1

3. Коментари [vaskobgn] 14/11/2015 - 20:17ч.

valio_3 , не забравяй, че от 6 части сет взимаш 3 бонуса, а така като изключим 2-те литанита ще имаме още 11 легендари power-a...което е долу-горе двойно повече спрямо това което имаме в момента...та мисълта ми не подценявай силата на legendary power-ите. :)

Офлайн

Офлайн

+1

4. Коментари [TheBGAnt] 18/11/2015 - 23:38ч.

Не съм влизал не помня откога, но не се въздържах понеже чета същите глупости и в b-net. Оригиналното число от 75%, което трябваше да бъде за пръстените беше почти правилно. Сега на 100% пръстените са много ок, лично предполагам и се надявам да са в зоната на 125%, което ще ги прави равни на едно 95-99% от сетовете, които са тежко малоумни и глупави понеже не ни дават възможността за креативност, която дават тези 2 пръстена. Всеки ден ще избера правото да имам 11 легендарни умения пред глупавите сетове, които са толкова ограничени и противоречат на концепцията на играта от ден 1. Не мога да разбера какво мрънкат хората, когато Wyatt Cheng каза че разликата от 800 на 100 означава 13 тиара надолу! А в PTR хората правели GR120 с тях... Смисъл хора не бъдете прости ботове и мислете, а не на готово като малоумните американци, които единствено мрънкат нон стоп.... Единствения потенциален проблем, който виждам е за маговете. Там има прекалено голяма вълна на мрънкане, а и % от сетовете там са по драстични... Ако зависеше от мене, понеже Blizzard сега имат числата на всички с абсурдните 800%, % за всеки клас щеше да е различен. 75-125% по класовете и 200% за маго ако претенциите на майджовете са реални, което аз не мога да преценя. Само се надявам Blizzard да не се улеят, което by default очаквам, и ги пуснат на 200-250%... Ужасът тогава ще е твърде голям.

Коментара беше редактиран от TheBGAnt на 18/11/2015 - 23:39ч.

Офлайн

Спри се и ме чуй!

www.d3bg.org
НЕ ПОДДЪРЖА версия на Internet Explorer
- по-ниска от 8, защото:
  1. Internet Explorer има сериозни проблеми със сигурността!
  2. Internet Explorer не поддържа съвременните уеб стандарти,
    които позволяват на разработчиците като мен да предоставят
    качествено съдържание на потребителите!
  3. d3bg.org не е комерсиален проект, за да се притеснявам
    за количеството потребители. Дето се вика - важно е качеството.
  4. И не на последно място - Мързи ме да се занимавам с простотии!

Свали модерен браузър: